Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 11:24:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се възстанових след бременността и раждането!  (Прочетена 63002 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 28, 2008, 20:59:06 »

Като за начало пускам сайт, в който може да немерите упражнения подходящи за след раждане: http://www.letsgym.com/2007/06/16/sled-rajdane/
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 29, 2008, 12:59:15 »

аз лично (тъй като НЕКЪРМЯ) правя безвъглехидратната диета,коремни преси,скачам на въже,клекове,мажа се с крем за вече излязли стрии на "кокона и майка",и нося стягащ клин за след раждане за да ми прибира кожата,да не висва от отслабването,и ползвам ролката на "Гарниер" против целулит!И към всичко това прибавям и по 2.5л. вода на ден и мнооооогггооо разходки. blum
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 29, 2008, 13:04:31 »

А този крем на Кокона и майка по интернет ли е поръчан и има ли ефект според теб. pardon
Аз за първи път ги чувам като козмеика, но намерих техен сайт: http://www.kokona.eu/shop/products.aspx
Как са като цени? blush
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 29, 2008, 13:06:53 »

Аз без особенни усилия свалих 10 кг., за две седмици след раждането и останаха още 5 за сваляне.Но от това бързо отслабване такива стрии ми излязоха че направо ме е срам да се съблека.И понеже са все още пресни довечера отивам на една процедура дето уж заличавала стриите не че ги премахва напълно, ама ще видим ще кажа дали е ефикасно.Иначе и аз носих колан от 11 ден след като родих до 30 някъде защото ми стана голям и то няма ефект така, хем си взех най-малкият номер.И аз се мажа с разни серуми за стриите и целулита, и разходки разбира се.Снощи тръгнах и на фитнес, но резултатите ще дойдат след време предполагам, само постоянство трябва. good good good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 29, 2008, 13:56:52 »

Като ви чета какви усилия полагате за да влезете във форма чак ме е срам,че грам зор не си давам blush Влязох да рзждам 76кг преди почти 4 месеца сега съм 60 кг!Ако искам да стана каквато бях на сватбата ни ще трябва още 4 кг. да сваля,които не,че ме притесняват чак толкова nea Някои казват,че докато кърмиш  и слабееш...може и така да е!Не се ограничавам в храната,излизаме веднъж на ден на разходка,но истината е,че Дани ми "спира тока" и с него по 24 часа няма как да не се отслабне Wink Над пъпа имам 2-3 стрии където ми е била най-опъната кожата,но то с моя огромен корем пак е добре,че са само толкова!Така ,че момичета....отслабването след раждане може да стане  и от самосебеси-без да си даваме зор и да се мацотим с разни мазила good Ние всички сме млади мамчета и бързо ще отслабнем,няма за какво толкова да се тревожите Wink
« Последна редакция: юли 29, 2008, 13:58:34 от сиска » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 29, 2008, 14:03:44 »

Сисе, права си, мила!!! good

И аз без да се ограничавам за ядене, без грам усилие и зор свалих всикчо излишно за около 3 месеца, сега даже съм малко по-слаба от преди да забременея, което ме радва!!! good


... Някои казват,че докато кърмиш  и слабееш...може и така да е!...


Това и аз съм го чувала, може би е вярно, аз все още кърмя Косьо по няколко пъти на ден и през нощта, ако иска!!!
« Последна редакция: юли 29, 2008, 14:05:28 от Bulechka » Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 30, 2008, 07:43:46 »

А този крем на Кокона и майка по интернет ли е поръчан и има ли ефект според теб. pardon
Аз за първи път ги чувам като козмеика, но намерих техен сайт: http://www.kokona.eu/shop/products.aspx
Как са като цени? blush
Не,купих си го от аптеката!беше някъде около 10лв.А за резолтат...незнам ще видим като сваля излишните килограми!Засега неса ми излязли нови стрии а върху старите..няма кой знае какъв ефект!
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 15, 2008, 16:21:38 »

И аз мисля като Сиска и Танчето, а и наистина покрай бебешоците не осъава много време да се сетиш, че си огладнял.  blum А кърменето помага много за бързото възстановяване на размерите на матката.
Аз за 4 месеца си върнах старите килограми, като бях качила 18 и тежах 85 Oh my .... Сега съм 63 и съм с 4 по-малко от преди yahoo. Обаче и дългите разходки май са от голямо значение.
За щастие се разминах със стриите, но пък си имам на дупето от тийнеджърската възраст.
« Последна редакция: август 15, 2008, 16:23:10 от digita » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 15, 2008, 21:37:22 »

Преди 2 седмици се теглих....кантара показа 59 кг. Имам още 3 да сваля и пак да си стана 56 колкото бях преди да забременея!Мисля,че при мен помогна кърменето,енергичното бебе  Wink и структурата  ми!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 16, 2008, 13:06:49 »

Аз не кърмя, но една седмица след изписването отслабнах 5 кг. и сега съм 55кг. като раждах бях 65кг. преди да забременея 50кг. pardon не съм спортувала с това секцио nea ,  но явно си е и до структора, пък и стомаха ми се беше свил от диетата в болницата и още не ям както преди бременността crazy pardon
Но как ми се иска поне на велоларгометъра да се кача blush, че разходките само не са достатъчни blum
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 04, 2008, 15:01:44 »

Макар, че ми остават още 4 кг. за сваляне, и аз мисля като Сиска и Bulechka. good Зор не съм си давала, не съм гладувала и ден дори. Хапвам си, когато и каквото ми се иска, а пък как ме мързи да правя упражнения. blush През бременността качих 16 кг. и от 56 станах 72. shok Даже и не усетих кога съм свалила 10 кг. Когато се теглих в началото на 3 месец, бях 62 кг., а щом Ели започна да ми дава малко зор, свалих още 2 кг. girl_wink Оставащите 4 кг. незнам кога ще ги сваля, но пък всичко от преди бременността ми става, така че... pardon
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #26 -: септември 06, 2008, 10:56:31 »

С първата бременност качих 22 кг,след като се роди бебето имах 16 за сваляне!Много се бях охипопотамила,но за 6 месеца с ограничаване(никакви диети не съм спазвала,внимавах какво ям)и през ден ходех на фитнес,6 месеца след раждането вече си бях слабичка,както преди раждането.Но тогава имах воля,сега не се ли движа по схема загивам.С Виктор качих около 11кг 4.200 от които само бебето,след раждането ми останаха 4 с които се мъча и до ден днешен,срамота,че и управдания винаги си намирам!Като са малко и нямам воля.Почнала съм от вчера диетата на Пиер Дюкан,ще видим докъде ще го докарам,мисля и упражненията на Синди Крауфорд да почна от довечера.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 27, 2008, 09:39:05 »

Момичета вие кога си поръчахте колените за след раждане?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 27, 2008, 12:50:20 »

Колан си купих от Пигис Хаус!Има същите като в ДаНет *THUMBS*Не мисля,че има кой знае какъв ефект защото си седи пустия корем :angry:Но края на ноември най-късно влизам в залата и се почвам с тренировки и до пролетта трябва да съм във форма вече
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 27, 2008, 12:58:46 »

На мен докторката ми каза да си го сложа на третия ден след секциото pardon , но си има ефект Wink  е няма как да ти направи плосък корема, но помага да не увисне и да се стегне give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines