Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 22:53:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да включим и чантата  (Прочетена 132855 пъти)
 
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 29, 2007, 18:39:15 »

е, сега малки има били снимките laugh Какво да направя, увеличих ги на 200 % преди да изрежа само чантичките, този модел чантичка е към модела на моята рокля, само че в различни платове, но аз имам голяма страст към портмонета и затова се колебая и затова ви питах, но права е маслинката сладка, че като си взема роклята трябва да пробвам и на място да прецена, те имат в наличност чантите в магазина.
Благодаря на всички за съветите!!! give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: август 29, 2007, 18:39:31 »

Докато пишех, се сетих да ви снимам едни от портмонетата ми такйа наречени и забелазах, че златната може и да отива на панделката на роклята, но това ще го разбера като дойда във Варна да си я взема laugh

Иначе колебанието ми за чантичката идва и от това, че аз към тази рокля ще си ушия още две панделки за кръста- бордо и шоколадово кафява, за кафявата, както вече виждате имам чантика и ако си купя бонбонената чантичка за сватабта няма да я нося след това, но аккво пък, тя се е сватбена DANCE



« Последна редакция: август 29, 2007, 18:42:41 от BaBy » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 08, 2007, 09:38:52 »

Момичета след като и моята сватба вече е факт мога да споделя от опит как се чувствах с моята чантичка :girl_wink:Бчх ви писала,че не съм се и замисляла за миг дали да имам чантичка-това си ми е любим аксесоар и че според мен няма да ми пречи...Е права бях!Наистина не ми пречеше,а ми беше много удобна и подходяща за тоалета,а да не говорим,че си ми и трябваше-използвах и телефона,който беше в нея,и гланца за устни(много целувки,много снимки,много горчиво!), и кърпички(мокри и сухи),и жартиера...И никой не ми я е пазил и държал.Аз си я носих,а в ресторанта беше закачена на стола ми!Така че момичета,които се чудите дали да имате чантичка или не-имайте предвид и моето мнение по въпроса,а изборът си е ваш! girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 12, 2007, 07:48:19 »

аз пък трябва да ви споделя, че изобщо не страдах от липса на чанта, напратив дори ми бече добре без нея.
разпределих разни неща между най-близките и така, беше ми идеално.
но смятам, че с или без чанта няма значение, важното е да си създадете празнично настроение
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 12, 2007, 10:25:42 »

А според мен е въпрос на навик,аз например без чанта не излизам и ги имам всякакви от спортни до официални,от малки до големи и ако ми я нямаше чантата щях да се чувствам като съката!и фотографа забеляза,че си я държа съвсем естествено докато другите все се чудеха къде да си ги дянат и той все ги караше да ги махат за снимките :laugh:Така че ако сте като мен няма изобщо да ви пречи или да ви прави впечатление,но ако по принцип ви пречи и сте свикнали и без,значи по-скоро ще ви се пречка и няма да ви е удобна...Аз просто исках да потвърдя мнението си вече и от личен опит и да си кажа,че за себе си поне съм си била права laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 12, 2007, 10:30:32 »

А според мен е въпрос на навик,аз например без чанта не излизам и ги имам всякакви от спортни до официални,от малки до големи и ако ми я нямаше чантата щях да се чувствам като съката!
Това аз да го бях писала, нямаше да звучи по- същия начин... laugh
Мила, чантата ти е разкошнааа girl_in_love....влюбена съм в нея..... girl_wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 12, 2007, 10:32:26 »

Благодаря ти миличка и аз много си я харесвам и даже сега съжелявам,че лятото свършва защото си я нося и като излизам и е много удобна и практична! girl_in_love
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 12, 2007, 10:37:48 »

чантата ти наистина  е  give_rose :bravo:много красива аз искам да е малко тип бонбон като на бала ми обаче при този тип чанти има една особеност че като дръпнеш връзката и тя се разтваря като шапка :laugh:и всичко вътре изпопада поне с моята от бала беше така.мама и леля за това все ми викаха "да не забравиш шапката" "взе ли шапката" и гостите ми само гледаха Oh my ... *crazy*и се чудеха каква шапка ще си слагам laugh
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #233 -: септември 12, 2007, 16:09:06 »

Аз бях без чанта!Бях сложила някои неща в чантата на майка.Ако искате вярвайте нищо не ми трябваше,само един път съм си сложила червило.И до тоалетна не съм ходила,то от танци нито съм яла,нито съм пила!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 12, 2007, 19:41:29 »

Благодаря ти Клео! blushАз пък честно да ти кажа хич не ги харесвам тия тип бонбон не знам защо,а и не ми се виждат удобни....Ама моята беше-и ми трябваше!пак го повтарям,ако някой не е разбрал laugh
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #235 -: септември 12, 2007, 20:04:47 »

Аз бях без чанта!Бях сложила някои неща в чантата на майка.Ако искате вярвайте нищо не ми трябваше,само един път съм си сложила червило.И до тоалетна не съм ходила,то от танци нито съм яла,нито съм пила!

Mariana, и при мен беше точно така--нямах чанта (майка ми беше сложила няколко неща в нейната чанта--дори и аз не знаех), но така или иначе нищо не използвах (В разгара на всички събития, гримът беше последното нещо, за което помислих. От момента в който започна церемонията, до края на сватбения ден не ми остана време да се погледна и веднъж в огледалото.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 12, 2007, 21:03:26 »

аз също не ги намирам за удобни и определено не са good но не зная какъв друг тип чанта би ми отивал на роклята а не искам протмоне за мен и  това не е удобно,само ще го подмятам наляво надясно и каквато съм шматка ще взема да го загубя по средата на пътя и честно казано предпочитам да ми завързана и да ми виси на ръката хем няма да я мисля къде ще е след 5 минути хем няма да я стискам ох не знам
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 08, 2007, 21:50:28 »

Моята е тип бонбон ,но мисля да не я ползвам а само за украса и допълнение към роклята,а и майка няма да има против ако й позапълня малко нейната 4анта blum
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: октомври 08, 2007, 22:35:12 »

Леле  Oh my ... аз не мога без чанта и не си взех от бонбонените а от типа на Тони, но със странна форма и си ме кефи  DANCE като я взема ще я снимам да ви я покажа, нещо вс странни работи си харесвам  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 09, 2007, 07:12:06 »

Браво миличка! :bravo:Много се радвам за теб и с нетърпение ще чакам да я видя!Както съм писала и по-рано и аз не мога без чанта и в самия ден изобщо не ми пречеше!Така че много се радвам за теб! girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines