Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 15:00:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144108 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: септември 12, 2008, 10:12:26 »

Jenni, какви хапчета ти изписа доктора за предизвикване на цикъл. Защо не се консултираш и с някой друг доктор и той да те прегледа или си направи кръвен тест.
Активен
Jenni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Всичко е въпрос на лична интерпретация


« Отговор #301 -: септември 12, 2008, 10:23:34 »

 Диде, при тази "бременност" оплождане настъпва, но по една или друга причина зиготата не успява да се имплантира в матката. Тогава цикъла закъснява  с няколко дни и евентуално е малко по-обилен когато дойде. Независимо,че реално няма бременност, минава известно време преди нивото на хормона,който засичат тестовете да спадне, и може би заради това аз имам положителни тестове.  cray cray В този случай,ако организма сам не се настрои на "нормална" вълна,ще трябва да го подпомогна с някакви хапчета..не им запомних името, ще ми ги изпише евентуално след 18.09 ..просто не ми се искаше да е това и все още си мисля,че може би има шанс sad
Активен
Jenni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Всичко е въпрос на лична интерпретация


« Отговор #302 -: септември 12, 2008, 10:27:14 »

рени, това е втори доктор, първият при когото ходих не видя нищо,но отсече ,че било рано..ама заради закъснението  реших да потърся и друго мнение и отидох при друг лекар,който ми бяха препоръчали като много добър диагностик на ранна бременост.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: септември 12, 2008, 10:27:57 »

Стискам палци всичко да се нареди, така както го желаеш и на 18-ти да ни зарадваш с хубава новина. Ако имаш възможност почивай повече. Може с хубава книга в леглото. good give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: септември 12, 2008, 10:29:38 »

Извинявай за въпроса, може да си го казвала, но не се сещам. Колко дни ти е закъснението?
Активен
Jenni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Всичко е въпрос на лична интерпретация


« Отговор #305 -: септември 12, 2008, 10:36:33 »

Би било хбаво,но сега съм под пълна пара тук във фирмата и трябва да съм приключила със задачките до 19.09,защото тогава заминавам за 10 дни извън страната. Искам да попитам пиещите фолиева киселина, аз лично пия Фолацид и се чудя..имахте ли някакви изменения в цикъла- да ви е идвало по-рано или да ви е закъснявало..да е бил по-кратък..защото лекаря вчера ме попита от кога пия фолиева и дали съм забелязала някакви промени. Тогава не му обърнах внимание,но сега ме загложди отвътре...оф, толкова съм объркана,че ако задавам глупави въпроси моля да ме извините blush give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #306 -: септември 12, 2008, 10:38:11 »

Ина  give_rose
reni79 радвам се,че знаеш за дуфастона. Много момичета не знаят, то не са и длъжни де, ама като докторите си правят каквото искат  nea Аз като го пих с цел забременяване не го знаех това.
Jenni дано нещата се развият по най-добрият за теб начин  good Не мисля,че фолиевата може да има влияние.Нале все пак е витамин.
Активен
Jenni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


Всичко е въпрос на лична интерпретация


« Отговор #307 -: септември 12, 2008, 10:41:51 »

ако се брои от шестдневното подраняване от миналия месец са 18, ако се брои както трябва да е ,са 12..това разминаване, доуточняване и т.н накара доктора да изкаже плаха надежда,че може би е рано да се види нещо,ако има бременност на лице.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: септември 12, 2008, 10:44:18 »

Jenni единственото нещо което можеш да направиш е да чакаш или да си направиш кръвен тест много сложно е това положение  huhhuh.gif
И аз сега ще чакам само
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 12, 2008, 10:48:12 »

Аз лично не съм имала проблеми с цикъла като пиех фолиева киселина. mariana много съжалявам, че доктора ти не те е предупредил, че подтиска овулацията. На една приятелка й го изписаха, защото имаше киста на единия яйчник и след като го пи кистата изчезна и след два месеця тя забременя. Сега продължава да го пие, за да няма проблеми със задържането.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 12, 2008, 11:04:30 »

Вие каква фолиева киселина пиета, че и аз най накрая да си взема
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: септември 12, 2008, 11:06:31 »

Аз съм пила неофолик. Мисля,че се пиеше по веднъж на ден.
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: септември 12, 2008, 13:42:59 »

аз я пия х1 на ден плюс 1 вит.С ... и не мисля че има значение марката, само да фолиева киселина за бременни smile и не забелязвам никакви промени откакто я пия
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: септември 12, 2008, 13:46:48 »

Ама за бременни ли, аз мисля че не трябва да пия за бременни слек като още не съм
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: септември 12, 2008, 13:49:48 »

аз я пия х1 на ден плюс 1 вит.С ... и не мисля че има значение марката, само да фолиева киселина за бременни smile и не забелязвам никакви промени откакто я пия
Аз пък точно обратното - пия си фолиева киселина от доста време и от същото време взеха да ми се появяват едни ситни пъпчици по лицето. Много странна работа впредвид това, че никога дори и в пубертета не съм имала пъпки.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines