Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 00:01:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144127 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 07, 2008, 20:53:22 »

Нормално е да те мъчат смесени чувства.Едно дете коренно променя живота ти,налага се да промениш навиците,начина си на живот и най-вече възгледите,но също така го осмисля и когато вече го има се питаш  как изобщо  е минавал живота ти преди детето.Според мен това състояние при вас е временно.Не се отказвайте,но и не го превръщайте във фикс идея.Оставете нещата да станат от самосебе си.Аз когато разбрах,че съм бременна с моето детенце,въпреки че го искахме също се уплаших,сега като правиме второто,когато стане съм сигурна че пак ще се чувствам по същия начин,защото когато имаш едно вече пораснало горе долу дете с което можеш да се разбереш с думи е малко плашещо че пак ще имаш бебе което не може нищо да ти каже и ти само гадаеш какво му е в момента,но това е временно състояние.Така мисля аз.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 07, 2008, 20:58:18 »

kali_gali, тази същата приятелка, за която разказах, точно щеше да тръгва по лекари и се случи!
Дано и при теб така да стане.

Аз пък да ви се оплача, нещо вече не сме много активни с бебеправенето, изведнъж нещо се стреснахме, че не сме готови за бебче sad, скоро имах доста признаци, че съм в овулация, милото ги разпозна и той, да не повярваш направо, всичко беше много хубаво и изведнъж насред най-хубавото ...и 2-та се стреснахме, че май моментът не е много подходящ и взаимно решихме "да се опазим"...
И аз не знам вече, уж бяхме решили, а и на 2-та какво ни става, вярно, че не цъфтим финансово и доста сме ангажирани, но има хора, които сигурно и с 1/3-та от доходите ни отглеждат бебе и не им пука, че не били направили ремонт и т.н.
Сигурно е страх от неизвестното и може би някакъв прикрит егоизъм от наша страна...
Установих, че колкото повече минават годинките, по-трудно се решаваш... sad


Миличка и аз съм на твоето дередже. По време на медената седмича а и преди това не се пазихме но някак си всеки път си казвах Боже ами ако съм бременна и усещах някак си че чуството да не съм е по силно от колкото трепета да съм. Аз съм на 29, Матиас е на 32. Не знам колко още време ще ми е нужно да се почуствам толкова готова колкото повечето майчета тук. Определено съм съгласна че нито годините ни са малко нито пък работата и заетоста би трябвало да ни пречи. Ама като се замисля че аз пътувам Матиас пътува а и баби наблизо няма , не знам как ще го гледаме това човече.Но то това да ни е проблема, ще кажат хората. Оф не знам , надявам се да съм наясно. А ние и без това искаме едно дете ама дай боже желанието да дойде скоро че....
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 07, 2008, 21:01:40 »

Kali_Gali, не се отчайвай. Със съпруга ми сме женени почти година и все още не сме видели двете чертички. Освен едно кухо яйце, на което докторите не обърнаха внимание навреме и след това имах малко проблеми със здравето бебе така и не е станало. Лекарите казват, че причина да не стане няма. Въпреки всичко и въпреки това, че съм на 29 години не съм се отчаяла. Аз вярвам, че един ден то ще се появи, но ще се появи тогава когато му е дошло времето да се появи. Пожелавам ти много щастие и вярвай че един ден ще стане. good 
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 07, 2008, 21:37:00 »

kiksi защо така бе мила от какво се плашите то ако вземете да мислите че сега това нее добре,финансово не сме добре имам работа той е зает......... така винаги ще излиза по някоя пречка няма за къде чакате според мен.Но вие си знаете най-добре щом така сте решили  good
Rodi не се отчайвай де сега само не си мислете защо нестава така наистина няма да стане само позитивно мислене момичета good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 08, 2008, 09:26:12 »

Здравейте момичета, първо искам да пожелая на всички ви успех в бебе правенето!!
И второ да ви кажа, че въпреки несериозната бебеправеща в мое лице ще си имаме бебе в края на Април, направо не мога да повярвам, ние пробвахме 4-5 пъти преди сватбата и в деня преди сватбата понеже малко ми закъсня си направих тест и положителен, не можах да повярвам, че стана така бързо, аз си мислех, че ще пробваме половин година....И аз бях със смесени чувства, въпреки че го искахме и пробвахме изведнъж вече на лице се стреснах, но бързо ми мина!! Не знаех да се радвам ли да плача ли!! Но успях да скрия от милото ми му го казах като подарък вечерта след сватбата!! Той е така щестлив! Две седмици след това лекарката потвърди бременността ми и чакаме... Е милички, става точно, когато не очаквате!!!Успех!!
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 08, 2008, 13:39:22 »

Vanilly Честито ! yahoo
И ние така , без да очакваме и да сме го планирали , стана седмичка преди сватбата! yahoo
Честито Vanilly, страхотен подарък си направила на съпруга си. Пожелавам ти лека бременност и много щастие в брака Good luck И април да се радваш на малко, сладко Baby

vanilly честито и от мен голям подарък сте си направили с милото за сватбата Clover лека бременност,и между другото много сладка булка си била smile

Честитоооо yahoo yahoo на нвата мама give_rose Vanili пожелавам ти една безпроблемна блеменност give_rose

Мила Vanilly Честито. Желая ти една лека бременност и всичко да мине като по вода smile good

Честито и от мен, обединих ти честитките
« Последна редакция: септември 08, 2008, 14:27:36 от goldi » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 08, 2008, 13:47:43 »

Благодаря, благодаря, благодаря!!  На всички вас момичета!!! Дано скоро и аз имам повод да ви честитя!!! yahoo
Активен
irenam33
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #232 -: септември 08, 2008, 17:56:32 »

Здравейте момичета smile от доста време чета всички теми във форума и ето че се престрашавам да пиша. От този месец и аз се включвам в клуба и дано скоро се прехвърля в следващия girl_wink
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 08, 2008, 18:02:24 »

Дано дано, пожелаваме ти го, ние така и така в този клуб сециално гледаме бързо да ги разкарваме членуващите към другите вече отчетни теми за бременност. УСПЕХ!!!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 08, 2008, 19:32:23 »

irenam33 добре дошла в клуба и дано по скоро да си идеш.
малко звучи като изгонване ама всички това искаме
« Последна редакция: септември 08, 2008, 19:37:04 от dideto » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 08, 2008, 20:54:48 »

Vanilly   честито! :bravo:Много се радвам за вас! yahoo
irenam33   успех!Дано наистина не се задържиш много тук! good give_rose
И ние започваме да се "пробваме" от този месец пък когато стане! :girl_wink:С любов и търпение всичко се постига blum
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 08, 2008, 21:02:27 »

irenam33 добре дошла при нас smile
Желая ти бързо да се прехвърлиш в другата бременлииска тема за мами
Активен
irenam33
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #237 -: септември 09, 2008, 07:07:38 »

Благодаря момичета.....Ще ви държа в течение. Мисля, че днес беше точния момент, от който се възползвахме с милото разбира са Wink, но ще стане ясно чак към края на месеца.....
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 09, 2008, 13:15:40 »

Момичета какво ще ми кажете за резулата от цитонамазката -пише ПАП 2 група. Даи трябва да се притеснявам за нещо
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 09, 2008, 13:35:21 »

sory мила нищо не ми говори знам че са на групи ама 2 незнам какво значи знам за 3 че нее хубаво huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines