Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 05:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144134 пъти)
 
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 05, 2008, 12:10:49 »

 PREGQ DANCE banana още не мога да повярван на очите сииии
Желая от сърце на всички бебеправещи в най-скоро време да видяд втората чертичка!!!
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 05, 2008, 13:39:44 »

Благодаря Ви многооо за пожеланията момичета  butterfly
Все още не съм зарадвала таткото, мисля да го изненадам довечера, на романтична вечеря  Bravo с теста в ръка хахах...
И сега не знам какво следва...мисля да изчакам поне 2 седмици преди първия преглед, защото ми казаха че ако подраня, ще ме връщят всяка седмица. Така или иначе е още рано, днес е първият ден от закуснението на цикула ми... pqz още не мога да го проумея!!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 05, 2008, 13:50:43 »

Ама Тони, ти в този клуб ли си или в Изчакващите? Олелелеле, как се радвам ако си тука......
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 05, 2008, 14:22:07 »

PREGQ DANCE banana още не мога да повярван на очите сииии
Желая от сърце на всички бебеправещи в най-скоро време да видяд втората чертичка!!!

Ей, сладурка, много се радвам за теб! Bravo Видя ли, че нямаше за какво да се притесняваш. Безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче на финала! give_rose

Честито Charita много се радвам за теб, желая ти лека бременност и на финала здраво и пухкаво бебоче  give_rose Bravo

Charita   страшно се радвам за теб! :bravo:Желая ти успешна и лека бременност и да провлачеш краче и за нас girl_wink give_rose

ЧСТИТООООООООООООООООООООООООО видя ли а ти се притесняваше пожелавам ти една изпълнена радост и емоции бременност Bravo

Charita  Честито и от мен! Bravo Дано всичко се развива добре и безпроблемно! yahoo


ОООООООООООООООО браво на +++ резултат , видя ли всичко колко бързо стана, хаиде ще чакаме да ни информираш за това как сте с малкото нещо в теб yahoo good

Честитоооооо yahoo yahoo много се радвам за теб мила пожелавам ти лека бременност danceg give_rose

честито сладурка, желая ти безпроблемна бременност smile

Честито и от мен, безпроблемна бременност. Слях пожеланията ти. give_rose











« Последна редакция: септември 05, 2008, 14:43:26 от goldi » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 05, 2008, 15:15:01 »

Ох момичета така ми е едно замаяно , незнам от какво .Малко ме наболяват яйчниците ама още е рано да ми идва , трябва да ми дойде на 10  , малко ме болят и гърдите , но не зърната. Дано да не ми идва по рано че ще си провалим уикенда в св.Влас. Какво ще кажете по въпроса , дали може да е от друго
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 05, 2008, 16:28:08 »

Ох момичета така ми е едно замаяно , незнам от какво .Малко ме наболяват яйчниците ама още е рано да ми идва , трябва да ми дойде на 10  , малко ме болят и гърдите , но не зърната. Дано да не ми идва по рано че ще си провалим уикенда в св.Влас. Какво ще кажете по въпроса , дали може да е от друго

Дано да се случва това за което се надяваш!  smile  Good luck
Мога да опиша какво чувствах през последните дни след оволацията. Започнах да чувствам напрежение в слабините. На 10тия ден след овото имаше моменти в които направо ме прерязваше кореме, ниско доло. Четах някъде, че в процеса в който плода се захваща за матката някои жени го усещат,както беше и в моя случаи. Гърдите ми стават двойни  Wink винаги преди цикъл, а през последните дни и зърната ми станаха много по чувствителни от обикновено, усещането е странно  angry
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 05, 2008, 18:29:51 »

charita, честито Bravo Лека и безпроблемна бременност give_rose
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 06, 2008, 01:03:30 »

Эдравейте,аз отскоро влеэнах в отбора на бебеправещите blush(по-точно от 1 месец)
Спрях цигарите и эапочнах да пия фолиева киселина и искам да попитам дали има още нещо,което трябва или не трябва да правя?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #218 -: септември 06, 2008, 08:01:04 »

Эдравейте,аз отскоро влеэнах в отбора на бебеправещите blush(по-точно от 1 месец)
Спрях цигарите и эапочнах да пия фолиева киселина и искам да попитам дали има още нещо,което трябва или не трябва да правя?

Привет и поздравления за решението  Bravo Това,което правиш е напълно достатъчно, само и един профилактичен преглед при гинеколог ти трябва  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: септември 06, 2008, 09:36:05 »

Привет и поздравления за решението  Bravo Това,което правиш е напълно достатъчно, само и един профилактичен преглед при гинеколог ти трябва  good
абсолютно съм съгласна, според мен също едно от най-важните неща е да идеш на преглед при гинеколог  good Стискам палци съвсем скоро да се прехвърлиш в клуба на бъдещите майки  give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: септември 07, 2008, 12:09:29 »

ехооооо каде се изгубихте бе бебеправещите  pardon
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: септември 07, 2008, 19:09:59 »

Да ви се оплача и този месец отпадам, пак ми доиде - ужассссссссссссссссссс.Много бях разтроена и си поплаках.Вече 8 месеца нищо, направо съм на ръба на отчаянието sad cray cray cray
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: септември 07, 2008, 20:23:30 »

Rodi, спокойно, миличка, моите приятелки докато им се случи, година и половина  -две чакаха и накрая просто се случи, когато вече като теб се бяха отчаяли!!! Говоря не за една, а за 3 мои приятелки!
От едната знам, че номерът станал, когато абсолютно всеки ден преследвала мъжа си за "КЕКС" lol, че някой път и по 2 пъти, защото допреди това колкото и да били редовни, все се е случвало да пропуснат някой ден и явно се е оказвал решаващият - та явно това е рецептата, всеки ден, колкото се може повече  Wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 07, 2008, 20:30:10 »

Момичета,при нас и този месец не стана.Много ми е гадно.Вече четвърти месец.Ако не стане и следващия май ще ходя вече на лекар.Но честито на успелите.А на работещите по въпроса успех.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 07, 2008, 20:38:35 »

kali_gali, тази същата приятелка, за която разказах, точно щеше да тръгва по лекари и се случи!
Дано и при теб така да стане.

Аз пък да ви се оплача, нещо вече не сме много активни с бебеправенето, изведнъж нещо се стреснахме, че не сме готови за бебче sad, скоро имах доста признаци, че съм в овулация, милото ги разпозна и той, да не повярваш направо, всичко беше много хубаво и изведнъж насред най-хубавото ...и 2-та се стреснахме, че май моментът не е много подходящ и взаимно решихме "да се опазим"...
И аз не знам вече, уж бяхме решили, а и на 2-та какво ни става, вярно, че не цъфтим финансово и доста сме ангажирани, но има хора, които сигурно и с 1/3-та от доходите ни отглеждат бебе и не им пука, че не били направили ремонт и т.н.
Сигурно е страх от неизвестното и може би някакъв прикрит егоизъм от наша страна...
Установих, че колкото повече минават годинките, по-трудно се решаваш... sad
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines