Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 23:49:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 143997 пъти)
 
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 04, 2008, 13:38:44 »

 Girl_sing не снея да се надявам много, за да не се разочаровам, ако е писано ще стане  smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 04, 2008, 13:40:20 »

Ох да ви се оплача направи съм бясна angry beating отповече от две седмици ми взеха материал за цитонамзка и се званнах за поредн път и пак го няма резултата. Някои да сподели за колко време излизат резултатите. аз на 19 август го дадох , имам чувството че ме мотат angry
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 04, 2008, 13:45:18 »

когато на мен са ми правили цитонамазка, резултатите ми излизаха максимум за една седмица, обикновено доста по-рано  smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 04, 2008, 13:46:13 »

НА 19.08 си го дала и не е готово  Oh my ... , не май те мотат , а направо си те мотат , отивай на място  и се разправяй , кви са тия изследвания по 20 дни  crazy

Успех на всички които всеки месец тръпнат да зърнат двете чертички  PREGQ
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 04, 2008, 13:48:47 »

Моите резултати бяха готови за една седмица , цитонамазката май ставаше най бавно, но за седмица всичко беше ясно...не са ме мотали. Не знам дали има значение къде си била на преглед, аз ходя веднъж годишно в частен кабинет, уж за по сигурност... crazy
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 04, 2008, 13:52:14 »

Ох да ви се оплача направи съм бясна angry beating отповече от две седмици ми взеха материал за цитонамзка и се званнах за поредн път и пак го няма резултата. Някои да сподели за колко време излизат резултатите. аз на 19 август го дадох , имам чувството че ме мотат angry

Rodi, какво толкова изследват, та не са ти готови резултатите. Направо думи нямам...  Oh my ... На мен резулататите от цитонамаската са ми готови максимум за три дни. До седмица мисля, че е в рамиките на нормалното да ти ги забавят, но повече направо е смешно! Отивай да си ги искаш и да ги смъмриш  diablo
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 04, 2008, 13:56:15 »

Докторът ми каза че ще станат малк по бавно , защото има много раждащи и на тях се правят ама ччак пак толкова, А иначе са в бившата Градка боница във Варна
« Последна редакция: септември 04, 2008, 13:58:11 от Rodi » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 04, 2008, 14:00:40 »

А изследването от микробиологията горе долу колко се бави?
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 04, 2008, 14:02:38 »

Извин ме за невежеството ама то за какво се прави
А изследването от микробиологията горе долу колко се бави?
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 04, 2008, 14:10:19 »

А изследването от микробиологията горе долу колко се бави?

От 1 седмиа до 10 дни  good , зависи къде си го дала.
В частните лаборатории става за толкова време  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 04, 2008, 14:34:55 »

Абе момичета какви са тея работи ohmyИзледвания се бавят по 20 дни или по 10 и седмица е много!!!
Това са уникални идиотщини в нашето мило здравеопазване!!Кръв и урина-още на същия ден;микробиология-на същия ден;цитонамазка-максимум 2,3 дни!!!И в частна клиника и в държавна болница съм ги правила тези излседвания!! =]И то цитология+влагалищен секрет на куп са ми изследвали!!
Извинете ме но направо се изумих на скапаната ни система!!Разправяйте се и си търсете правата!!! diablo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 04, 2008, 14:40:37 »

Клео за съжаление няма с кой да се разправяш - от болниците ни до всички държавни институции положението е едно и също.  Offtopic Вчера например съм чакала 3 часа в РПУ-то за да си сменя личните документи.
Rodi  микробиологията е изследването на влагалищния секрет - с две думи ако има някакви инфекции, бактерии и т.н. с това изследване може да се разбере.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: септември 04, 2008, 14:55:01 »

Да ви кажа сега какво ми казаха: званнах в болницата и поисках да ме сваржат с лабораторията и обяснявам за какво става на вапрас и тя казва кажете си ЕГН и аз казавм и тя ами да излезли са резуртатите , каде ви взеха материала и аз кавам пти вас еди си кои д-р и тя ами тои трябва да ги има. При което аз кипвам и казвам от една седмица званя и тои казва че резултат го няма  при него понеже направлението ми за цитонамзка не е от гинеколога а от личния лекар и резултат не отива при този които ми е взел материала. И тя ми вика - да мам наще лекари независимо от това искат които е взел материала на него да го върнем. А аз питам просто как да си получа резултата и тя ами елате и ще ви го разпечатам. Така че утре отивам да си го взеа , а после пак ще търся някои да ми го разчете. Направо crazy Oh my ... beating
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 05, 2008, 09:42:10 »

охххххх божеееееееееееее навсякаде са така мила държавна институция ли е значи си никой не им пука изобщо начинът е един лошо държание и скандал аз така се оправям да видят че човек има граница но в един момент не издържа,когато се скараш с тях вече обръщат другия краи с извиненията и работата се върши бързо поне при мен така става но малчиш ли си ще те разкарват,баламосват и така развикай им се  diablo
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 05, 2008, 11:35:59 »

Ами така ще направя , но реших да не си развалям настроението за почвка и ще отида в понеделник да се карам
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines