Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:55:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144112 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 01, 2008, 08:52:13 »

Двете най-прекрасни неща на куп.. какво повече може да искаш  yahoo tease danceg
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: септември 01, 2008, 09:01:01 »

Двете най-прекрасни неща на куп.. какво повече може да искаш  yahoo tease danceg

Наистина не съм си го и представяла  blush
А дали до тогава ще имам коремче... В смисъл притеснявам се да не би да не ми стане роклята huhhuh.gif
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: септември 01, 2008, 09:05:35 »

Не мисля, че е възможно толкова бързо да порастнеш. Сватбата е след по-малко от 2 седмици.
На мен почнаха да не ми стават някои от дрехите след 4-я месец. А на сватбата се предполага, че ще си към 2-я, ако не се лъжа... така че това е последното нещо, за което трябва да се притесняваш  good girl_wink
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: септември 01, 2008, 09:08:34 »

Не мисля, че е възможно толкова бързо да порастнеш. Сватбата е след по-малко от 2 седмици.
На мен почнаха да не ми стават някои от дрехите след 4-я месец. А на сватбата се предполага, че ще си към 2-я, ако не се лъжа... така че това е последното нещо, за което трябва да се притесняваш  good girl_wink

Ох, добре успокои ме give_rose
И аз си мислих , че е твърде рано, но все пак да питам!
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: септември 01, 2008, 16:22:06 »

Здравейте момичета!  give_rose
От скоро съм регистрирана във този форум, прочетах много интересни и полезни неща. Реших и аз да се включа, с историята си  blush
С приятеля ми сме заедно от година и малко, бяхме говорили за бебе, но изчаквахме "подходящия момент" ....а сега вече стягаме сватба! Преди около 2 месеца отидах на генеколог за годишния преглед, без никакви оплаквания, просто профилактика, но изникна нещо доста неприятно за мен, а именно миома на матката.  shok  bad Бях шокирана, изплашена, потресена...и всичко което можете да си представите! Лекарят ми обясни, че за момента не се налага отстраняване и оперативна намеса, издадена е навън и не би следвало да има проблем за зачеване, и накрая заяви че моментално трябва да започна да работя по въпроса за бебе...така и стана. Първият месец изпуснахме момента, но сега съм в очакване. Направих си от тези тестове за оволоция, за които се споменава и тук. Цикълът ми е точен и на 12тия ден се появиха 2 чертички = оволация. Тази седмица ще разбера дали се е получило или...ще продължаваме да опитваме. Не бих казала че имам различни симптоми от обичайните преди цикъл, които при мен са много неприятни и продължителни, така че ще ми трудно да направя разлика  scratch one-s head Единственото ралично са болките в слабините които се появяват от време на време, но знам ли, може да са от миомата...вече почвам да си мисля всякакви глупости  crazy

Ако някой е имал подобен проблем, моля нека ми пише! Ще съм благодарна!!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #185 -: септември 01, 2008, 16:43:56 »

Познавам две жени, които са имали миома, но те са в по-зряла възраст. Едната забременя, за да избегне оперативното премахване (доколкото знам бременноста я отстранява по някакъв начин). Сега има красиво момиченце. Другата се подложи на операция, която мина успешно. И двете са добре. Така че, не се притеснявай. Работете по въпроса с бебчето и дано се получи скоро  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: септември 01, 2008, 17:54:37 »

Charita добре дошла при нас. Надявам се всичко при вас да се оправи и да отидеш бързо в другата темичка за мамите
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: септември 01, 2008, 18:55:13 »

Clover  Благодаря за думите Ви.
Много четах в нета по темата за миомата, навсякъде пише че след бременност изчезват или ги премахвет по време на раждането (ако е оперативно) .
Старая се да не мисля постоянно за това, дали съм забременяла, но тръпна в очакване. 
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: септември 01, 2008, 21:41:53 »

Charita   добре дошла и успех! *THUMBS*И аз съм чувала същото и се надявам и при теб да се получи така!
Стискам палци скоро да се похвалиш с добра новина! give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: септември 02, 2008, 10:52:06 »

Charita добре дошла в клуба и ти пожелавам успех give_rose а за миомата не се притеснявай щом ти е казал доки да бебеправите и че може да се изчисти не го мисли give_rose
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: септември 04, 2008, 09:29:42 »

charita мила аз имам приятелка с миома не искам да те плаша просто ще кажа нейния сличай нейните миоми са 2 но за сажаление 3 пъти прави спонтани аборти лекарите и казаха 6том забременяваш все един пат трябва да го износиш така че тя неиска да чуе за операция иска да опитва но не искам да си мислиш че и при теб ще стане така по принцим се забременява и сраждането се изхвърля така че напред с бебеправенето  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: септември 04, 2008, 12:30:22 »

Charita да споделя и в нашето семейство какво се случи. На майка ми случайно й откриха миома на матката. Тя не искаше никакви хирургични намеси и една възрастна жена й казала да си купи билката турта и да я пие постоянно. Майка направи каквото й каза и на профилактичните прегледи започна да се вижда намаляването на миомата от което лекарката беше много озадачена като накрая съвсем  изчезна.
Белият равнец в комбинация с царичето и туртата са незаменими "женски билки", така, че е хубаво да се пият дори профилактично. Урегулират нередовният цикъл и много помагат при болки. А при цистит мечото грозде е незаменим помощник.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: септември 04, 2008, 12:32:50 »

Luv4e  кажи как си. Нещо ново , на 8 ли си на доктор.
Charita мила кажи да не ни подготвяш изненада, нещо се покри
Активен
Charita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mama


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: септември 04, 2008, 13:30:52 »

Luv4e  кажи как си. Нещо ново , на 8 ли си на доктор.
Charita мила кажи да не ни подготвяш изненада, нещо се покри

Здравей Rodi
С голям интерес чета всяко мнение, в тази връзка искам да благодаря на Zahira за съвета с билката, ще проуча въпроса и ще пиша.
А отноно изненадите...утре ще стане ясно  blush
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: септември 04, 2008, 13:32:19 »

Тогава ще чакаме с нетърпение утре да кажеш - надявм се голяма новина  smile
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines