Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 16:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144110 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: август 20, 2008, 11:03:30 »

Мерси за инфото, мацки, ще взема да ги намалям цигарите наистина, че дори и нищо да няма сега, по-добре да свиквам отсега, че няма да се пуши.

Мен ме притеснява, че ако е станало нещо - точно в тези дни лекарства и бая алкохол след това, ама няма да се шашкам предварително.

Сега гледам, че е спряло пак, ама пък почнах да усещам някакви леки болки в кръста, дали не си внушавам вече. Ще взема да пробвам с един тест "Престо" сега и другата седмица пак за по-сигурно.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 20, 2008, 11:05:52 »

ще взема да ги намалям цигарите наистина, че дори и нищо да няма сега, по-добре да свиквам отсега, че няма да се пуши.
Хммммм, нали знаеш, че то си е избор на всеки човек. Не е закон божи. Щото ако беше, аз щях да съм "извън закона" , ха ха ха.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: август 20, 2008, 11:06:13 »

А за бирата не е толкова страшно. Моята приятелка е в 5 месец в момента и си пийва биричка, но не и твърд алкохол.
напълно съм съгласна с теб, аз понеже също много обичам биричка  blum,  си пиивам по една чашка вечер, даже е полезно четох
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: август 20, 2008, 11:12:23 »

Е, да, Ина, ама ти си съвсем леко "извън закона" - какво си е то, 1-2 цигарки, нищо работа, аз ако съм така ще съм супердоволна, ама пусто пристрастяване, голям зор ще е...

За биричката ме успокоихте, че аз без биричка не мога да живея просто smile

Ама спирам с разсъжденията, че то рибата в морето, аз разигравам тука сценарий "Нероден Петко" lol
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: август 20, 2008, 11:19:23 »

Биричката не е проблем-на мен ми я предписаха,но и без това щях да си я самоназнача!!Аз не съм се отказала само от това си удоволствие и да си призная големия грях-не се ограничавам само с "чашка вечер" blush blush blushЗа сега бебето си е добре даже изпреварва в растежа та не съм му навредила значи blum
Бирата много помага за правилното функциониране на бъбреците-по време на бременността са мн натоварени и може да задържат кетони,а не е хубаво/аз имах този проблем и е вече разрешен blum/
за цигарите е хубаво да се спрат не само заради бременност!Но по добре 1 цигара от колкото всички нерви които ще изгълташ при липсата и/лично мнение,макар да не пуша от както съм бременна-нямам нуждата просто/
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: август 20, 2008, 14:14:25 »

Kiksi хайде като направиш теста ще чакаме да ни кажеш че е + друг вариант не се приема Wink
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: август 22, 2008, 12:29:54 »

Незнам дали тук е мястото , но искам да попитам след колко време се проявяват първите признаци на бременност? huhhuh.gif
Овулацията ми беше на 16.08. , правихме секс без да се пазим на същата дата, както и на 18.08. Трябва да ми дойде на 31.08. От два дена започвам да се будя рано към 4 ч. да пишкам и през целия ден се чувствам така , постоянно ми се ходи по малка нужда , имам тъпи болки ниско долу и на два пъти ми се повдигаше. Не повръщам , само ми се повдига , особено днес ми стана много гадно от миризмата на манджа от едно заведение за бързо хранене bad Та възможно ли е това да са признаци или е твърде рано ? nea
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: август 22, 2008, 12:32:32 »

Чак такива признаци толкова рано..... малко психосоматични ми се струват на мен. Но честото пишкане е възможно да е от това, защото там някакъв хормон се образуваше..... Възможно е съвсем скоро, ако вече не е станало де, да има имплантация в матката и тогава може да почувстваш по-остра болка, или лекичко кървене да имаш. За тест е рано още, но ти пожелавам успех, ако искаш да видиш двете чертички!!!  good good good good
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: август 22, 2008, 12:37:49 »

Чак такива признаци толкова рано..... малко психосоматични ми се струват на мен. Но честото пишкане е възможно да е от това, защото там някакъв хормон се образуваше..... Възможно е съвсем скоро, ако вече не е станало де, да има имплантация в матката и тогава може да почувстваш по-остра болка, или лекичко кървене да имаш. За тест е рано още, но ти пожелавам успех, ако искаш да видиш двете чертички!!!  good good good good

Абе и на мен ми се струва , че вече си внушавам, та реших да попитам huhhuh.gif
Ще си чакам и ще си стискам палци да е станало Girl_hide
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: август 22, 2008, 12:38:29 »

И според мен е твърде рано за такива симптоми.. Успокой се (доколкото ти е възможно) и изчакай да видиш дали ще ти закъснее.. Ако искаш и преди това пробвай с тест, но поне след 1 седмица  good
Успех и дано да се е получило бебочето  blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 22, 2008, 13:48:20 »

Днес шести ден ми закъснява, но сутринта теста беше отрицателен. Продължавам да си чакам, такова чудо не ми се беше случвало  sad
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: август 22, 2008, 15:19:48 »

goldi, защо не направиш един кръвен тест  scratch one-s head щом закъснява с толкова, пък тестовете са -, само това ми идва на акъла  blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: август 22, 2008, 17:07:01 »

Днес звъннах да питам в нашата лаборатория дали правят къревн тест за бременност и ми казаха - НЕ.
Другата седмица ще отида в Габрово да си направя, ако още не ми е дошло
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: август 22, 2008, 18:59:02 »

стискам палци и чакам новина за  pqz  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: август 22, 2008, 19:20:04 »

Незнам дали тук е мястото , но искам да попитам след колко време се проявяват първите признаци на бременност? huhhuh.gif
Овулацията ми беше на 16.08. , правихме секс без да се пазим на същата дата, както и на 18.08. Трябва да ми дойде на 31.08. От два дена започвам да се будя рано към 4 ч. да пишкам и през целия ден се чувствам така , постоянно ми се ходи по малка нужда , имам тъпи болки ниско долу и на два пъти ми се повдигаше. Не повръщам , само ми се повдига , особено днес ми стана много гадно от миризмата на манджа от едно заведение за бързо хранене bad Та възможно ли е това да са признаци или е твърде рано ? nea

Ха, и при мен подобни симптоми с малки изключения +зацапване се появиха седмица след предполагаемата овулация. И аз се чудя, дали не си внушавам. Но преди 26-ти не би трябвало да ми дойде и затова изчаквам с тестовете.Струва ми се твърде рано.
Интересното е, че не ми се и пуши много,  не че съм спряла де, ама без да искам ги понамаллих малко sad
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines