Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 10:23:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите 4  (Прочетена 144104 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 19, 2008, 12:43:47 »

ЧЕСТИТО Дафи и на Ренката yahoo много лека бременност и само хубави  неща да Ви се случват girl_wink
Ренка като ти свърши Центрума си почни Матерната тя няма да ти навреди good
Вяра имай вяра и несе отчайвай, give_rose дори да не е приятна новената в сряда мислете напред как ще си направите бебче и то така ще Ви радва че ще се забравят лошите неща много бързо heart пък ако ти съобщят хубава новина ще е още по-голяма радостта Ви Girl_hide Успех мила и стискам палци Clover
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 19, 2008, 12:53:17 »

Даф, Ренка, честито!!! Пожелаавам ви лека бременност момичета!! give_rose
Вероника, сигурно така е трябвало да стане. Не се отчайвайте! Още сте млади, диви и красиви girl_wink и тепърва ви предстоят много прекрасни моменти. Стискам силно палци все пак нещата да се оправят! Късмет Clover Good luck Clover
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 19, 2008, 13:42:20 »

МОмичета и на двете ви едно голямо честитио.
Аз сега се варнах от докии тои каза че видимо нещата са добре и навлизам в овулация и да деистваме, а резулататите от цитонамзката малко по касно ще са готови -след 10 дена и сега има много бебета напът и е много зает. Това е от мен от днес почваме здраво да работим щом ми наближава овуто и да видим какво ще тане. smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 19, 2008, 14:07:50 »

 :offtopic:Даф мила много се радвам за теб!!ЛЕка и безпроблемна и скоро най-прекрасното създания да е  връцете ти! heart
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 19, 2008, 14:12:03 »

Аз сега си направих пак тест и пак е отрицателен, а още не ми е дошло, за първи път ми закъснява,но вече е ясно че не съм бременна, така че и морето не помогна. Айде до другия месец

Не се доверявай изцяло на тестовете , изчакай още няколко дни , пак си направи тест , и ако тогава е отрицателен посети лекар , не губи кураж  give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 19, 2008, 15:03:06 »

Здравейте, след като от вчера ме наблява както да ми дойде -прецапа малко кръв и днес в болницата инжекция да пада всичко.
Пак ме гледа на ехографа - ми нищо не виждат.
В петък ще видим ЧХГ дали спада -  ми тва е от мен, жалкото е, че от година и половина (тогава имах един спонтанен аборт доста рано) сега съм забременяла, сега ако трябва пак толкова време да мине и нещо пак да не е наред - не ми се мисли, кво да се прави - няма начин - такъв е животът.

Честито на новите мами  yahoo yahoo yahoo Лека и безпроблемна бременност  good
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 19, 2008, 15:30:51 »

Вероника,не се отчайвай.Ти сега да се оправиш,а то двете чертички ще дойдат,когато най-малко ги очакваш.Успех на теб и чакаме да кажеш че всичко е наред.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 20, 2008, 09:14:20 »

Благодаря ви много милички на всички като ви четях пожеланията направо cray cray ме разчувсвахте
Вероника горе главата и смело напред всичко ще се нареди give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 20, 2008, 09:28:05 »

Ренка и Даф, много се радвам за вас - леки, спокойни и безпроблемни следващи месеци ви пожелавам!
Вероничка, сигурно ти е много тежко, но каквото и да става, с подкрепата на любимия човек ще го преодолееш - смятам, че когато я имаш, всичко останало изглежда по-леко за понасяне twohearts, дори и нещо толкова тежко.  Cray

Не знам тук ли му е мястото да питам, ама съм чувала за леко прокървяване, което не прилича на менструално кръвотечение в началото на бременността, когато плодът се "захващал".

Питам, защото получих едно такова странно междинно прокървяване, съвсем леко, седмица след предполагаемата ми овулация, а е още твърде рано да ми идва - чакам го около 26-ти  blush
И сега се чудя да не би да съм бременна  blush, знам, че подобно нещо може да е признак и за много по-кофти неща...

Не се шашкам предварително, разбира се, 1-во ще отида на лекар, още повече, че ми се случи есента нещо подобно - междинно прокървяване, което продължи цяла седмица и накрая си ми дойде на 20-тия ден вместо на 28-мия както си е по принцип при мен. Тогава бях преживяла много голям стрес, направо шок и от това е било.

Но ми беше интересно просто дали междинно леко прокървяване седмица след овулация би могло да бъде признак за бременност.
Да не ме нападне някой, защо питам тук, а не отивам на лекар - в никакъв случай не смятам, че форумът може да замени лекарската консултация, но просто ми е любопитен вашия опит в това отношение. И стискайте палци да не е нещо кофти.   sad
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 20, 2008, 09:33:06 »

Може и да бъде признак на инплантиране, но докато не ти закъснее няма как да бъдеш сигурна дали си бременна. Знам, че ти е интересно, но засега само може да се предполага. И дано другата седмица да се похвалиш с хубави новини tease
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #85 -: август 20, 2008, 09:37:56 »

Аз имам позната, при която точно това беше първия признак, че е бременна. Но разбира се, не означава, че 100% е това. Дано се похвалиш с добра новина след прегледа  good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 20, 2008, 09:43:37 »

И аз имах прокървяване около 6-7 дни след евентуалната ми овулация и доста се шашнах какво е.
Снощи ми се случи пак,но си беше кафяво и само цапаше и днес нищо ми няма.Обаче много се уплаших да не би пак да става нещо :'(Пих един дуфастон за всеки случай и чаках sad
Сега нищо ми няма,само ме боли глава малко huhhuh.gif
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 20, 2008, 09:59:25 »

Благодаря, момичета!
Аз май ще си взема един тест - нали имало някакви, дето можели да отчитат много скоро евентуална бременност, че не мога да дочакам докато се замъкна на лекар. Малко съм некомпетентна по отношение на тестовете, но само веднъж съм си правила - когато получих такова зацапване есента.  blush
А пък и от моите приятелки знам, че никой лекар толкова скоро (още преди да ти е дошла датата за менструация и евентуално да ти закъснее) няма да се наеме да ти установява бременност.

renka_87, при мен е същото, ама вече продължава 4-ти ден, с малки прекъсвания - първоначално червеникаво, но после си стана кафяво.

А този Дуфастон за какво е - съжалявам за некомпетентността  blush

Проблемът ми е, че си попушвам доста цигарки и си пийвам доста биричка, а покрай сватбата на сестра ми и бая твърд алкохол  ударих.
На всичкото отгоре пих 3 дни Ципрофлоксацин и разни други лекарства миналата седмица, точно след предполагаемата овулация, че с милото летния грип ни хвана точно преди сватбата на сестра ми sad, но се оправихме в последния ден.
Та сега и от тези работи взех да се шашкам, а още е твърде рано (дори не ми е дошла датата - чак 26-ти, че да знам закъснява ли). Ще пробвам с тест 1-во
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 20, 2008, 10:17:22 »

Кикси, теста за ранно установяване на бременност се казва Престо.И си бях правила десетина дни след овулацията и беше -,а пет дена преди датата на МЦ беше вече +
Така че и това не е особено надеждно
Ако наистина много те гложди,можеш да си направиш кръвен тест pardon
Ако не - по-добре си изчакай малко girl_wink
Дуфастона ми го бяха изписали,когато започна спонтанния аборт и е уж за задържане pardon
Но до него не се стигна,защото просто всичко беше свършило cray
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #89 -: август 20, 2008, 10:52:52 »

Аз съм пила Дуфастон за регулиране на цикъла. Лекарят ми беше казал, че когато тръгна да забременявам, ще ми го изпише пак, за да мога по-лесно да забременея.
Кикси, ти за по-сигурно гледай да ограничиш цигарите. А за бирата не е толкова страшно. Моята приятелка е в 5 месец в момента и си пийва биричка, но не и твърд алкохол.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines