Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 11:07:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Кристинка- 06.06.2009  (Прочетена 67112 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 22, 2009, 09:41:17 »

хахаха, те дето цъфнаха ами и вързаха, но в Тилията(магазина за цветя) ми казаха че нямало невъзможнои неща за тях,така че ще умувам върху двата варианта.и двата са ми на сърцеее много
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 22, 2009, 09:51:52 »

Крис, ориентировъчна сума казах ли ти за такъв букет?
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 22, 2009, 09:54:47 »

Веси, около 120 лв ми казаха.Иначе на четвъртък пазара за първия ми казаха около 75лв,но не знам дали ще го направят както трябва..
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 22, 2009, 09:58:39 »

ммм, не рискувай с пазара!  nea Поне според мен.
Тилията са си от сумати време в този бранш и си разбират от работата!  good
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 22, 2009, 11:42:45 »

На мен много ми допада този  с орхидеите, но и аз съм за Тилия. По-сигурно ми се струва да се довериш на тях.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 22, 2009, 11:57:45 »

На мен лично букета в галерията ти също ми харесва малто повече. Не разчитай на пазара, иди в големия магазин. Така мисля. Успех!  give_rose

Не разбирам от цени на орхидеи, предполагам, че е заради тях, но много ме дразни като непрекъснато казват трицифрени суми за букети. Аз започнах да виждам страхотни булчински букети за по 30-50 лева.. с панделки, перли, шнурчета и какво ли не. Но не са с орхидеи - предимно с рози са. Ама по тия скъпарски места искат трицифрени суми и за букети, в които няма орхидеи. Това изобщо не ми харесва на мене.
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 22, 2009, 21:39:13 »

Хайди и аз да пусна едно мненийце относно букетчетата :hide:Тази красота в галерията ми допада повече-по-свежа е ,цветничка,семпла и лятна.Още повече казваш,че в ресторанта ще е прасковено,обущенцата-уау-са златисти значи сватбата ти ще е ориентирана към топлите слънчеви цветове-нали?И другия букет е готин,но ми идва по-зелен blushА всъщност чакай да питам този букет от галерията ли??? pardon


* a979f987a81f47830c44a6ae6ad0d191_m.jpg (62.61 KB, 314x235 - видяно 3045 пъти.)
« Последна редакция: май 22, 2009, 21:47:23 от Ani » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 22, 2009, 22:25:21 »

И аз да добавя, този букет в галерията е страхотен, много свеж и ти пасва на цвета на сватбата идеално, съжалявам че не съм видяла грима, но след като съм те виждала на живо ти казвам и тук изобщо нямаш нужда от гримьор момичееееее, правиш го чудесно, просто си отработи цветове точно кое как искаш и това е, муцка си отвсякъде  blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 23, 2009, 15:19:05 »

Ей, навихте ме за тоя с розите, та от понеделник отивам да досаждам в Тилията  tease
Да ви кажа днес поръчахме тортата-от Сладък рай, мини тортички-сърчица, с крем бруле и заляти с бял шоколад,отгоре с прасковена захарна розичка.Тортата за рязане пак ще бъде във формата на сърце,голям вариант на малките:)хубавото е че сладкарницата имат такава стойка- за всяка тортичка-гнездо.Много исках с фондан, но въпреки че собственика на сладкарница е " наш човек" не се съгласи да ни я направят, защото трябвало да ги правят поне 4 дни предварително.Убеди ни за шоколада, и веднага ни направиха мостра,а ние останахме впечетлени от резултата  yahoo
Като цена за 140 бр+ торта за рязане от 16 парчета+кумска от 16 парчета ни излезе 350 лв, но ни направиха отстъпка от 20% и така.човека каза че само изработката на 1 бр. рози1ка е 80 ст. blum
капаро за стойка не сме дали, но платихме тортата предварително.
Другото което е свършено е кутията за парите, и нея я купих, мн красиво я украсиха, остава само да сложим живата украса:)
Лазиии, мерсииии  kiss2 kiss2 kiss2.. мен ми трябва грим, а за теб какво да кажа-толкова си лъчезарнааа и сладкаа, и с тая усмивка просто нямам думи...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 25, 2009, 00:20:54 »

Ето я и моята любима бъдеща булка! give_rose
Аз докато се усетя и ти си свършила 100 задачи.Браво на теб!Иначе и аз съм за букета в галерията,много нежно и красиво ми стой.Поздравления и за тортичките,на 100% съм сигурна,че ще са невероятно карсиви и вкусни Torte
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 25, 2009, 09:30:27 »

Данииииии  kiss2 kiss2 kiss2 чакам с нетърпение да те видя тия дни, че ти все не можеш, много си несериозна  tease
за букета-днес ще отида в Тилията да говоря сериозно с жената, че онзи ден нямаше много време да ми обърне достатъчно внимание.свела съм букетите до 3..но да видим  blum
сега отивам на пробна прическа, те ще са няколко де, но да видим с коя ще се харесам.после ще докладвам и ще пусна снимки..
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 25, 2009, 10:10:25 »

Аууу, поздравления  Bravo Bravo Bravo  и от мен за тортичките и аз мислех за варианта с тях. Можеш ли да споделиш цената за бройка.
Надявам се после да направиш и снимки на пробната прическа и да ги покажеш.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 25, 2009, 12:55:48 »

Аз още съм тук, и се туткам..ама пак свърших някоя и друга работа-купих чашите за чупене, купичка за меда, че да не нося от нас, после ако ми я откраднат в ресторанта, поне няма да ме е яд че съм дала нещо мое си.., купих си прашки, на милото боксерки и чорапи.Остана ми само сутиен, който се оказва най-големия проблем явно..Някой ако има на идея къде има силиконови чашки в Пловдив, нека сподели, че преди малко обърнах цялата главна, и уличките около й, но уви..няма sad
след 15 мин отивам на фризиор и да видим как ще ме скопосат  blum
Вале, тортичките ни излязоха около 2 лв на парче някъде, 140 тортички+кумска(16 пар)+ за рязане(16пар)=350 лв.но това е с отстъпка, по спомен без отстъпка всички излизаше около 430 или нещо подобно. smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 25, 2009, 15:29:44 »

Kristinka благодаря за инфото.
В "Цезар и Клеопатра" провери ли за силиконовите чашки, ако искаш мога да проверя аз за да не се разкарваш отново, офиса ми е на центъра.
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 25, 2009, 15:54:50 »

Криска, браво за стегнатата организация! А за силиконовите чашки ме притесни, аз си мислех, че навсякъде ги има... Ти в Амбасадор ли беше, или се бъркам за ресторанта?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines