Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 09:34:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 255193 пъти)
 
suziii
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #150 -: октомври 14, 2010, 21:43:57 »

Julis,това което си направила е страхотно много оригинално  Bravo,това е една идейка и за мен,но незнам дали ще мога да се справя с тази задача  sad
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: октомври 15, 2010, 09:03:16 »

разбира се че ще се справиш!Толкова е лесно.
Свещичките са от Кауфланд. Опаковани са по 4бр. за цена от 1,45 за 4те.
2 вида панделки и миниатюрни розички. Перли - каквито намериш. Най трудното е поставянето на перлите... щото с никакво лепило недържат. Но ние му намерихме чалъмо. С малкият поялник правим дупчица и слагаме перлата в нея. стопеният восък залепя перлата.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 15, 2010, 14:45:06 »

JuliS, невероятен резултат!
А фактът, че всеки един детайл е пипнат с любов от вас прави подаръка към гостите ви безценен! Сигурна съм, че много ама много ще им хареса. А за мъжката част какво сте намислили, че май съм пропуснала?
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 15, 2010, 19:06:18 »

ми ние в последният момент решихме мъжката част...нооо.....оставете да ви изненадам! Girl_hide

но пък новата сватбена книга е готова... и ето я и нея. Определено е по-добра от предишната! smile
« Последна редакция: октомври 15, 2010, 21:41:51 от JuliS » Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: октомври 16, 2010, 00:13:00 »

ми ние в последният момент решихме мъжката част...нооо.....оставете да ви изненадам! Girl_hide

но пък новата сватбена книга е готова... и ето я и нея. Определено е по-добра от предишната! smile


БРАВООООО!!! good good good chee chee chee
Супер е! Bravo Bravo Bravo  Как бих искала да имам подобна, но с червени розички..еххххх god
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 18, 2010, 19:08:03 »

ето вече и първите готови мъжки подаръци smile Малки бутилчици с вино- 200мл. Директно от Домейн Бояр


не са лакирани още... ама нямах търпение просто blush


« Последна редакция: октомври 18, 2010, 19:11:05 от JuliS » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: октомври 18, 2010, 19:17:27 »

JuliS страхотни неща си сътворила  hi Сигурна съм, че гостите ви ще останат впечатлени и трогнати!  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: октомври 18, 2010, 19:19:13 »

JuliS страхотни неща си сътворила  hi Сигурна съм, че гостите ви ще останат впечатлени и трогнати!  Bravo  Bravo  Bravo

Да ти кажа честно...за мен е огромно удоволствие и да ги направя и да ги подаря! :)Искренно се надявам да им харесат
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 18, 2010, 21:36:06 »

JuliS , една препоръка, ако може smile разбира се.
Ако махнеш панделката на книгата с розичките ще е по-хубава според мен, иначе се гъби красотата на корицата с рози.
Активен
Maria28
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #159 -: октомври 19, 2010, 12:38:19 »

JuliS И аз ти препоръчвам да махнеш белите розички, различни са от тези на снимката и стоят странно...
Облечи и една химикалка със същия цвят панделка , за да са комплект...
А бутилките са просто фантастични  Bravo браво
свещите също много хубаво си ги направила  good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: октомври 19, 2010, 12:41:23 »

Според мен книгата е супер и се връзва със свещичките, които беше публикувала преди, много е сладко как сами си направихте всичко и всичко е в един стил smile
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 19, 2010, 14:17:55 »

благодаря момичета за съветите. good
Розичките са в унисон с розичките на свещите и розите на чашите ,които още не съм завършила.... та няма да ги махам.
Химикалката е паркър   а един паркър никога не трябва да обвиваме с панделка danceg
розите които се повтарят като мотив, ще присъстват на масата под някаква форма...но все още обмислям... И естествено ще показвам!!!! smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: октомври 19, 2010, 14:44:30 »

Не е казано да спазваш всички елементи навсякъде, защото иначе се получава натрупване и не стои добре, аз също избегнах да слагам пеперуди навсякъде, но ти си знаеш за книгата, аз дадох съвет за това аз как бих постъпила, но това си е твоята сватба и знам колко енергия се влага в едно такова нещо. успех
Активен
JuliS
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: октомври 19, 2010, 17:07:55 »

мислиш ли???? sad аз и менюта ще слагам в салфетките... дали пак наистина няма да стане претрупано???
Въх...сега ме озадачи
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 19, 2010, 22:12:44 »

Давам ти приятелски съвет просто - ако мислено си махнеш кафявата (тюлена ми излглежда) панделка с белите рози върху книгата , тя ще стане много по-стилни, така ми се губи корицата , . смесват се. Нека го има този елемент, но на други места, свещите както си направила. АЗ исках да избегна с пеперудите, защото става много натрупано повярвай ми, като ги видиш като цяло нещата ти в сватбения ден ще ти дойде малко в повече. Затова не сложих пеперуди на възглавницата с пръстените, свещите и чашите. Пеперуди имаше малко по масата, по шампанското, на входната врата и на салфетките като пръстен за тях, имам ги в галерията. Това беше достатъчно. Внимавай с наслагването на елементите, за да не станат много тежки и кичозни, просто следвай цветовете и знай колкото по-малко, толкова по-добре и нежно стои. Поканите ми също бяха много нежни и стилни, на тях не съм слагала пеперуди, дори и на книгата за гости не съм.
Успех.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines