Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 06:41:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 173833 пъти)
 
doinsl
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #285 -: април 15, 2013, 23:20:15 »

Здравейте!
Аз съм нова мама (малкото ни съкровище трябва да се появи в началото на Юни ) и нова в този форум и във форумите изобщо. Моля, да ме извините, ако въпроса ми се повтаря и е обсъждан преди.
Интересува ме дали някой от вас има или е ползвал преди количката Stokke Xplory и какво е мнението ви за нея. Решили сме със съпруга ми да купим нея за нашият първороден син, но някой ми спомена, че гумите и дръжката започвали да скърцат; лятната седалка била тясна, а коша за новородено ставал само до 3 м; когато детето поране след годинка, количката ставала нестабилна и т.н.
Много ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне със съвет от собствен опит.
Още веднъж се извинявам, ако повтарям стара тема.

Благодаря!!!

Поздрав на всички,
Екатерина
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 16, 2013, 11:36:23 »

Екатрина,ние сме със Стоке експлори и мога да ти кажа смело купувай,за мен това е най доброто на пазара, ние сме на четири месеца и сме по скоро дълги и коша за ноородено си ни е перфектен,до шестия месец без проблем ще го ползваме.летния кош все още нямам впечатления.но това е най маневрената илека количка.натоварена върви сама и с един пръст можеш да я буташ. особено ако си висока ще ти е много удобна.чантата багажник е достатъчно голяма,ние си взехме и другата чанта. Като сравнявам с количките на другите майки с които се разхождам,моята има много преимущества и до момента нямам оплакване,за разлика от другите.а и количката има три години гаранция, нашата е произведена в Холандия.Четах доста международни отзиви и нямаше нито един лош.
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #287 -: април 16, 2013, 12:56:12 »

Аз не смея да дам личен опит относно тази количка , но все пак ми се иска да споделя моите си наблюдения ... Две приятелки имам с такива колички и това , което виждам е , че на едната наистина почнаха да и скърцат гумите още на втория месец . Не е кой знае какво , може да се смаже , но все пак .. На другата определено коша за новородено не и вършеше кой знае каква работа след 3-4 месец ... След 4-тия месец е само с летния кош . Определено с летния кош количката според мен НЕ става за дете на годинка или повече ... като виждам моят син колко се върти и шава и се навежда и т.н. според мен тази количка е неудобна ... виждам колко лесно се обръща и не бих си оставила детето ако е по-голямо в нея . Иначе спор няма , гъзарска е количката , лека е , маневрена и много лесно се управлява ... ама за малко бебе ! А цената и според мен не е подходяща ,за да я купиш и след 6-7 месеца да я сменяш smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #288 -: април 16, 2013, 19:33:03 »

Екатерина, за Стоке експлори не мога да говоря от личен опит, защото ние купихме бъгабу, но това което аз знам за количката от мой приятелки съвпада с мнението на Румяна. Невероятно качество, лесно маневрена, практична. Моя приятелка ползва нейната Стоке за трите си деца и все още е в чудесно състояние.

Ние лично се колебаехме между Стоке и Бъгабу, но в крайна сметка се спряхме на бъгабу понеже на мен лично ми беше малко по-удобна, аз съм дребна smile Така, че ако си се спряла на Стоке купувай смело girl_wink аз лично не съм чувала от хора около мен ползвали я негативни коментари.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 16, 2013, 22:53:08 »

Тъй като няколко пъти влизах тук по въпроса за избора на МПС за Ели, реших да споделя какво взехме. Спряхме се на Puky LR M и не сгрешихме! Малко се колебаехме относно размера и дали няма да й е високо сега, но добре, че рискувахме, защото сега също стига земята, а и ще може да го кара догодина. Качествена изработка, хубав цвят, леко е. Ели за минути усети какво да прави, даже и натискането на звънеца не беше особено предизвикателство.

Та, ето я на подаръка си за имения ден. Само май и каска ще трябва да вземем, усещам...

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #290 -: април 16, 2013, 22:54:59 »

Ели е голям сладкиш danceg А подаръка е супер girl_wink
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #291 -: април 16, 2013, 23:02:57 »

Ееее ами хайде да ви е честита новата придобивка!  Много сладко изглежда!  Пожелавам на принцесата безаварийно каране smile
Ние днес можем да се отчетем с едно прекрасно пролетно якенце.  По-точно е доста дебел суитшърт,  който е идеален за студена пролет като тази smile почти не остава ден без някоя нова придобивка за малчо smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 16, 2013, 23:28:31 »

Dinna, а може ли да споделиш за бъгабу мнението си?Ние бяхме с друга,но много гледах и Стоке и бъгабу и не се решихме за нито една от двете.После взехме бъги- Макларан. Много се разочаровах,а мъжът ми вика,че ми спирал зелената светлина за скъпите колички. blush Но все пак кажи за бъгабу.
Сънрей ,колелцето е супер!Ели също.Дълго да си го кара и да ви е много удобно.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #293 -: април 17, 2013, 09:45:31 »

Matsinka, нашето бебе още не се е родило, чакаме го тези дни/седмици, така че от ежедневно ползване още ми е много ограничено мнението, но мога да кажа как я избирахме.

Количката наистина е скъпа, но по скоро я гледах като инвестиция и за следващото бебе. Първо беше маневреност, много е лесна за управляване и с една ръка мога да я завъртя в различна посока. Бутах колички на приятелки с техните бебета и беше еднакво лесно да се маневрира с 6кг бебе и празна Wink

Коша е достатъчно голям, но матрака е ергономичен, т.е при пътуване съвсем спокойно можем да го оставяме да спи вътре без да има проблеми за гръбначето му.

Количката има опции за различни терени от градски, планински и плажни, т.е наистина можем да ходим с нея навсякъде.

Много е компактна и се събира в багажника на малка кола и аз съм в състояние да я сгъна сама. Много е лесно, включително и коша става плосък.

От негативната страна количката не е от най-леките 8-9кг, макар според стандартите това да е ок.

За Макларън и ние сме решили да купим по нататък, когато поотраснем, защото е много по-лека и практична за пътуване в самолет и влак. Ти защо не си доволна?

 
Активен
doinsl
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #294 -: април 17, 2013, 14:20:43 »

Екатрина,ние сме със Стоке експлори и мога да ти кажа смело купувай,за мен това е най доброто на пазара, ние сме на четири месеца и сме по скоро дълги и коша за ноородено си ни е перфектен,до шестия месец без проблем ще го ползваме.летния кош все още нямам впечатления.но това е най маневрената илека количка.натоварена върви сама и с един пръст можеш да я буташ. особено ако си висока ще ти е много удобна.чантата багажник е достатъчно голяма,ние си взехме и другата чанта. Като сравнявам с количките на другите майки с които се разхождам,моята има много преимущества и до момента нямам оплакване,за разлика от другите.а и количката има три години гаранция, нашата е произведена в Холандия.Четах доста международни отзиви и нямаше нито един лош.

Много благодаря за отговора!! Точно такова мнение исках да чуя. Мисля, че няма да се колебая повече.
Активен
doinsl
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #295 -: април 17, 2013, 14:25:49 »

Аз не смея да дам личен опит относно тази количка , но все пак ми се иска да споделя моите си наблюдения ... Две приятелки имам с такива колички и това , което виждам е , че на едната наистина почнаха да и скърцат гумите още на втория месец . Не е кой знае какво , може да се смаже , но все пак .. На другата определено коша за новородено не и вършеше кой знае каква работа след 3-4 месец ... След 4-тия месец е само с летния кош . Определено с летния кош количката според мен НЕ става за дете на годинка или повече ... като виждам моят син колко се върти и шава и се навежда и т.н. според мен тази количка е неудобна ... виждам колко лесно се обръща и не бих си оставила детето ако е по-голямо в нея . Иначе спор няма , гъзарска е количката , лека е , маневрена и много лесно се управлява ... ама за малко бебе ! А цената и според мен не е подходяща ,за да я купиш и след 6-7 месеца да я сменяш smile
Благодаря за обективното мнение! Това, че гумите скърцат не би ме притеснило, само се надявам на малкия да му е удобно в количката и след годинката. Тя може да се свали и до ниско положение, така, че дано да е безопасно дори да е по-шавлив.
Благодаря за отговора.
Активен
doinsl
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #296 -: април 17, 2013, 14:30:52 »

Екатерина, за Стоке експлори не мога да говоря от личен опит, защото ние купихме бъгабу, но това което аз знам за количката от мой приятелки съвпада с мнението на Румяна. Невероятно качество, лесно маневрена, практична. Моя приятелка ползва нейната Стоке за трите си деца и все още е в чудесно състояние.

Ние лично се колебаехме между Стоке и Бъгабу, но в крайна сметка се спряхме на бъгабу понеже на мен лично ми беше малко по-удобна, аз съм дребна smile Така, че ако си се спряла на Стоке купувай смело girl_wink аз лично не съм чувала от хора около мен ползвали я негативни коментари.
Dinna, благодаря за отговора! Между другото аз до скоро се колебаех между Stokke и Bugaboo Cameleon. Тъй като втория вариант не можах да намеря магазин в Бг, който да го предлага, за да мога да я видя на живо преди да я поръчам, се спрях на Stokke. Вие откъде купихте вашата Bugaboo?
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #297 -: април 18, 2013, 13:52:11 »

Екатерина, ние живеем във Франция и тук в повечето магазини ги има и двете колички, така, че беше лесно за сравнение. Знам, че в БГ също ги има, но нямам идея къде nea
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 18, 2013, 15:10:10 »

Бугабу съм бутала на една приятелка и много ми допадна.
Активен
doinsl
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #299 -: април 18, 2013, 17:04:06 »

gucci, случайно да знаеш от къде я е купила твоята приятелка? Аз не мога да намеря в БГ Бугабу, освен  в онлайн магазини.  sad
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines