Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 22:14:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как си взехте отпуска за сватабата?
Без никакви проблеми! - 71 (70.3%)
Много трудно! - 13 (12.9%)
Ами-средна работа - 17 (16.8%)
Общ брой гласове: 100

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпуска за сватбата  (Прочетена 105379 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 04, 2007, 15:05:26 »

Слънчица аз от вчера съм в отпуска. Много се радвам, че в последния момент уредихме всичко на работа и съм свободна. Надявам се всичко да е наред като се върна  blum

Чудесно Юле, много се радвам!!!  *YAHOO*Стискам палци всичко после да си е ОК!!! good

акто знаете вече съм на нова работа и съобщих на новият ми работодател че ще правя сватба - мисля че добре го прие, сега остана да му кажа че ще искам отпуска и се надявам че няма да има проблем - струва ми се разбран човек, но ще видим

Еее, браво! Bravo Че то малко свестни шефове останаха!!!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 04, 2007, 15:42:19 »

аз от понеделник съм отпуска и вече откачам  hysteric нямам търпение да минат още два дни   Girl_sing
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 04, 2007, 18:02:33 »

и аз от денс съм на нова работа и съм предупредила в "човешки ресурси"но още утре  ща кажа на новия шеф
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 05, 2007, 10:17:30 »

kleo_20 честита нова работа, желая ти много професионални успехи и дано нямаш проблеми с отпуската !!!!!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 05, 2007, 13:40:51 »

Момичета мисля че при сключване на брак всеки има право на 2 дни отпуск  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 05, 2007, 13:46:41 »

Момичета мисля че при сключване на брак всеки има право на 2 дни отпуск  smile
Да, така е по закон, но разбрах и друго - че работодателя решава дали да е платен или неплатен, но е длъжен да ти го даде  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 05, 2007, 13:50:17 »

Точно така е, в КТ е записано, взема се служебна бележка от общината където е сключен брака и се представя на работодателя
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 05, 2007, 13:56:42 »

Ние не сме вземалли такава бележка, не е ли достатъчно копието от свидетелството за брак? На мен не са ми искали друго, както и предварително написана молба за този отпуск!  pardon
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 05, 2007, 14:00:38 »

Може и така, но ние си ползавхме дните преди сватбата, затова ни издадоха такива бележки.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 05, 2007, 22:28:40 »

Петкова благодаря ти.мила си както винаги. @}->--честита и на теб много успехи и никакви спънки заради работата по време на приготовленията и дано няма никаква пречка за толкова отпуска от колкото се нуждаете ти и твоята половинка Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 06, 2007, 10:33:13 »

Мен не ме пускат в отпуск до края на годината.  angry, всъщност получиха се много интриги и понеже аз съм наивна ипрекалено откровена и незнам как да подхождам към интриги , а и злобата у хората...всъщност щом е така, намислила съм в понеделник да им връча молбата ми за напускане без предизвестие. Какво могат да направят - да ме съдят :laugh:или да ме вкарат в затвора  laugh
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 06, 2007, 11:12:14 »

Нищо немогат  goodOh my ... как може без отпуска до края на годината, това не е човешко, най-малкото за сватбата трябаше поне два три еи така да ти отстъпят  beating а злобата е най-ужасното нещо с нея човек неможе да се бори за сужаление  bad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 06, 2007, 20:27:30 »

 bad bad bad bad я им тегли една дълга и широка тея не са ли виждали поне на снимка кодекса на труда как може такова нещо бе що за хора потъпкват ти човешките права
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 10, 2007, 20:33:07 »

момичета, добре че си писах отпуската от понеделник, че както мислех да е от сряда  girl_impossible girl_impossible girl_impossible нямаше да се справя въобще - вчера и днес тичахме с половинката като луди по задачки за подготовката, а трябва и за медената седмица всичко да е готово преди сватбата....  Girl_sing
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 11, 2007, 15:12:03 »

Да , за съжаление няма да ме пуснат, но и аз си имам план в крайна сметка. В понеделник ходих на едно интервю за нова работа. Харесали са ме, но трябва търговския директор да проведе още едно интервю с мен и тя да реши дали ще ме назначи. Обаче съм пред дилемата, няма да ми плащат много, а тук в тази работа ме очаква повешение, обаче съм в едно гнездо от змии и затова много не ми се остава crazy
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines