Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 07:50:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тежка сватба или пък любовта наистина е най-важна?  (Прочетена 12463 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2008, 13:09:10 »

Момичета, блягодаря ви за отговрите. Наистина ще последвам съвета ви и ще се опитвам да се изясня със себе си какво точно изпитвам - знам, че е обич, но не знам дали е достатъчно за цял живот. За сега ще изчакам.

А относно цените, просто съм така от малка - ако ми дадат три рокли без въобще да виждам етикетчетата им, винаги ще избера най-скъпата. Може да е добър вкус, може би вроден снобизъм (  girl_impossible) но такава съм си.

Пожелавам на всички да получат каквото искат smile

Може да се видим след време в другите теми, ако наистина разбера, че е той!

До скоро и весели сватби на всички, на които им предстоят.
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 31, 2008, 17:58:12 »

 heart

Момичета, не знам дали се замисляте какво са форумите, но за мен това, което открих тук сред вас - въпреки че не се познаваме - е повече отколкото всяка приятелка или психолог не можеха да го направят. Приятелката, защото е емоционално свързана в приятелство и с гаджето ми, и с мен, а психотерапевта - защото не винаги знаят какъв точно е проблема.

Говорехте ми за празнота и как съм я замествала с материални неща. Да, рутината ме беше стреснала и аз направих най-смелата крачка в живота си! Зарязах въпросния човек и до вчера живяхме разделени. Той искаше да се върна, но аз му обясних честно и просто "Не знам дали те обичам". Може да е клише, или честност, но тови си беше истината.

Искам да ви кажа, че от момента на раздялата до сега (цял месец) усетих най-големия ад, болка и наистина разбрах какво е празнота. Това беше живота без НЕГО! Не без някой, а без Него! Сгушвах се във възглавници, а не до прекрасния му парфюм, нямаше кой да ми разтрива гърба (имам схващане), нямаше на кой да приготвям кулинарните си специалитети. Едно старо гадже се появи в живота ми, но докато бях на среща с него, само си мислех за моето мило и как го превъзхожда милиони пъти като мъж и личност, въпреки че няма парите на екса. Защото то си е моето бебче и аз съм неговото и не бива да си усложнявам живота с такива тийнейджърски лутания и терзания (тежка форма на латино сериалите).

Та, мили дами, благодаря ви за всичко. Наистина не искам да избързвам, но искам да кажа, че така си доказах, че той е за мен! Той е моят Той  heart. Все още харесвам красиви рокли и Шератон, но по дяволите да върви, искам си моето бебче. Вече сме пак заедно и не мога да ви опиша колко съм щастлива! Не ме интересува сватбата не е важна, просто си го искам него.

 give_rose за всички вас!

Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 31, 2008, 18:57:47 »

 Bravo
Дано от тук нататък всичко върви гладко при вас smile Много слънце и любов.
А когато стигнете до сватбата знаеш, че можеш да разчиташ на всички тук във форума.
« Последна редакция: октомври 31, 2008, 19:32:04 от Nataliya » Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 31, 2008, 19:28:38 »

Хей Снежанке, аз едва сега прочитам темата ти. Искам да ти кажа, че искрено се радвам за теб - решението до което си достигнала е едно от най-важните в живота на една жена!!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #19 -: ноември 01, 2008, 01:03:41 »

snowhite, радвам се за теб, най-вече защото си изяснила за себе си какво наистина искаш  give_rose Дано отношенията ви занапред се развиват все така добре!
Докато четях предишните ти постове исках да ти дам пример с моя приятелка, която има гадже, за когото твърдеше, че не изпитва "ученическа" любов, пепруди в стомаха и т.н., но сега тя е по-привързана към него както към никой друг. А и той е прекрасен човек и й помогна страшно много в живота и я подкрепи в тежък за нея момент. Това е просто пример как могат да се развият отношенията и как любовта "от сериалите" не е критерий.
Но след последния ти пост виждам как ти много добре си ги осъзнала тези неща, и че твоята любов е не по-малко красива и вълнуваща. А и на вас нищо не ви пречи да направите блестяща и забележителна сватба. Всички жени си мечтаем за това  girl_wink give_rose
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 01, 2008, 14:34:06 »

Благодаря ви, дами.

Определено, когато се зададе сватбата, ще знам къде да търся помощ.

 give_rose
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #21 -: ноември 26, 2008, 00:42:05 »

Мила Snowhite,

Едва сега виждам коментарите. Знаеш ли колко си приличаме? Ето ние ходехме с моето гадже 6 години, преди да ми предложи. Направи го и сега си имам и прекрасна рокля на Проновиас - е, не е за 5000 $, а е за 2500$, но можех да си позволя и по-скъпа, дори и от по-евтините модели на Ели Сааб от същия бутик на ул. "Оборище" в София. Годежният ми пръстен е със зелен диамант (0,75 Кт), също не е 1Кт, но камъкът е рядък. Бъдещият ми съпруг печели много добре, аз също. Не виждам защо трябва да се примиряваме с по-малко, след като можем да си го позволим. Това е стандарт на живот. Естествено, не съм някоя богаташка, но никога не ми се е налагало да бъда лишавана от нещо, което желая. Все пак не ссъм била и капризна, а винаги много съм учила и работила. Аз също не съм лудо влюбена в моето мило, обичам го, липсва ми много, ако не е до мен, но не съм чак лудо влюбена. Не е и необходимо. Това се нарича, скъпа моя - "контрол на чувствата". Ние не го упражняваме този контрол, просто сме си такива. Всичко в този живот трябва да бъде по-умерено. Много се радвам, че нещата при теб са се развили добре, ето това е доказателство, че момчето е за теб. Обичайте се и се радвайте на живота. И щом искаш красива и скъпа рокля и скъп пръстен, не виждам каква е причината да ги нямаш. Разбира се, че такива трябва да бъдат.   
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #22 -: ноември 26, 2008, 10:52:46 »

 Offtopic Аз "контрола на чувствата" го наричам "примиряване"...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 26, 2008, 12:04:21 »

мила снежанке,
радвам се, че си успяла сама да достигнеш до своя отговор;

споделям мнението на съформките, че бурната любов е до време;
след това идва времето на обичта, уважението и разбирателството;

хубаво е, когато човекът до теб ще ти купи лекарствата, когато имаш нужда и не можеш сама, ще ти държи главата, когато си болна и повръщаш (това са примерни неща);

защото в тези моменти лустрото, каратите и пр. нямат никакво значение;
много важно във взаимоотношенията мъж-жена е взаимното уважение;

компромиси винаги ще трябва да се правят,
и по-добре да са в едната нула от цената на роклята (образно казано), отколкото с неуважението на даден мъж към теб!!!!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 26, 2008, 13:00:07 »

Мила snowhite, никой форум не може да ти каже какво се крие в сърцето ти, и се радвам, че си взела решение, което е в хармония с теб. Това, че имате добри финансови възможности не бива да те обърква, защото всеки има право да е щастлив, нали така?
Трябва да кажа, че моята сватба беше по-скоро скромна, отколкото пищна, че годежният ми пръстен не е диамантен, дори и златен не е, че докрая все бързахме да свършим нещо, защото не ползвахме сватбена агенция и какво ли още не... Но това няма никакво значение за мен и не смятам, че което и да е от тези неща е компромис. Първо, защото съответства точно на нашите възможности, останалото ще е изхвърляне - лишенията после няма да ни направят по-щастливи. И второ... Ами просто нито едно нещо, което зависи от пари, не помрачи настроението ни в този ден.
Човек сам си определя компромисите. Бъди щастлива от хубавите събития, които ви предстоят, и направи най-прекрасната и единствена твоя сватба   give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 13, 2008, 14:22:06 »

мила снежанке,
радвам се, че си успяла сама да достигнеш до своя отговор;

споделям мнението на съформките, че бурната любов е до време;
след това идва времето на обичта, уважението и разбирателството;

хубаво е, когато човекът до теб ще ти купи лекарствата, когато имаш нужда и не можеш сама, ще ти държи главата, когато си болна и повръщаш (това са примерни неща);

защото в тези моменти лустрото, каратите и пр. нямат никакво значение;
много важно във взаимоотношенията мъж-жена е взаимното уважение;

компромиси винаги ще трябва да се правят,
и по-добре да са в едната нула от цената на роклята (образно казано), отколкото с неуважението на даден мъж към теб!!!!
  Това  и всички останали мнения на момичетата са истината от живота ! И когато прочетеш цялата тази тема ,която е прекрасна си даваш сметка какво искаш и какви са чувствата ти към половинката до теб ! Рядко се замисляме във забързания живот ,но е хубаво че от време на време се спираме и осъзнаваме какво имаме или какво сме изгубили !
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines