Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 17:17:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 9 част  (Прочетена 163152 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: януари 23, 2012, 08:21:16 »

Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 23, 2012, 19:30:36 »

Аз,аз...се  интересувам,може ли линка.Това  албумче ли  е?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 23, 2012, 20:44:16 »

И аз бих искала да знам как се прави тази книжка.
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #3 -: януари 24, 2012, 01:58:01 »

Момичета, открих любимите ми огледала с пеперуди на много изгодна цена. Обаче за 120 броя, а аз искам само за жените, т.е. трябват ми максимум 50-60 броя. Останалите 60-70 (скоро мога да знам точна бройка) ще са ми в повече. Иска ли някой да си поделим парите и да ги вземе?
120-те струват с доставката малко под 100 долара, т.е. 130 лв. Половината ще са 65 лв. Гледах американския сайт, тъй като са по-евтини, а ще има кой да ми ги донесе (или през февруари, или през април). Според вас обаче колко могат да тежат и колко място ще заемат..?

http://www.ebay.com/itm/120-Butterfly-Design-Compact-Mirror-Favors-/220620004229?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item335dfa1b85#shId

Ако няма желаещи, ще търся други варианти, че ще ми е жал да изхвърля 50 бройки...

Пишете тук или на лични, ако проявявате интерес да си го поделим smile Още не съм решила на 100%, но до седмица ще знам и ще поръчвам.

Едит: намерих и 50 броя за 50 долара (без доставка). Ако някой все пак много ги иска, ще поръчам големия брой, инач епоръчвам малкия (малко по-скъпо излизат, но нищо). Моля, пишете ми бързо, до сряда, мисля тогава да поръчам.
« Последна редакция: януари 24, 2012, 02:04:24 от anna_karenina » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #4 -: януари 24, 2012, 02:06:16 »

може просто да пишеш на продавача да ти продаде само желаната бройка. вероятността да се съгласи е голяма...
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 24, 2012, 15:24:58 »

anna_karenina, огледалата са страхотни. Дано някой се присъедини към теб. Ние още се чудим за тези подаръци. Напоследък започнах да си мисля дали да изберем нещо като благодарствени писма под формата на папирус. Аз искам да ви попитам как смятате да процедирате с подаръците за гостите. По масите ли ще ги оставите, или някой ще ги раздава? Ние ще имаме разпределение на гостите по маси, но не искаме да им определяме местата, на които да седнат, тоест няма да имаме тейбъл картички. Ако решим подаръците да са различни за мъжете и за жените, няма как да предвидим кой къде ще седне, за да е сложен подходящият подарък за него (не че няма да се вижда кое е за мъжете и кое е за жените). Също така, ако решим да се спрем на благодарствените писма, мисля, че ще е по- добре да се подаряват на семейство или на двойка, а не на всеки отделно. Остава вариантът с раздаването май.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 24, 2012, 15:51:39 »

За  нашата сватба подаръчетата  за  гости бяха  наредени по  масите,тъй  като и  двамата  със  съпруга  ми  бяхме  против   това  обикаляне  по масите  като  цветарка,сякаш  просиш.
Тъй като  вие  все  пак имате  разпределение  по  масите може  да поставите  подаръчетата  на  определено  место  и  гостите  ви сами  да  си  ги  вземат.Ако  са  благодарствени  писма   пак можете  да  оставите  определения  брой на  масата.Примерно на  маса  5  имате 3  двойки,оставяте  3  благодарствени писма.
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 24, 2012, 16:22:59 »

Момичета, открих любимите ми огледала с пеперуди на много изгодна цена. Обаче за 120 броя, а аз искам само за жените, т.е. трябват ми максимум 50-60 броя. Останалите 60-70 (скоро мога да знам точна бройка) ще са ми в повече. Иска ли някой да си поделим парите и да ги вземе?
120-те струват с доставката малко под 100 долара, т.е. 130 лв. Половината ще са 65 лв. Гледах американския сайт, тъй като са по-евтини, а ще има кой да ми ги донесе (или през февруари, или през април). Според вас обаче колко могат да тежат и колко място ще заемат..?

http://www.ebay.com/itm/120-Butterfly-Design-Compact-Mirror-Favors-/220620004229?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item335dfa1b85#shId

Ако няма желаещи, ще търся други варианти, че ще ми е жал да изхвърля 50 бройки...

Пишете тук или на лични, ако проявявате интерес да си го поделим smile Още не съм решила на 100%, но до седмица ще знам и ще поръчвам.

Едит: намерих и 50 броя за 50 долара (без доставка). Ако някой все пак много ги иска, ще поръчам големия брой, инач епоръчвам малкия (малко по-скъпо излизат, но нищо). Моля, пишете ми бързо, до сряда, мисля тогава да поръчам.


На мен много ми харесват,но трябва да ми кажеш точната бройка за да знам дали ще ми стигнат.Огледалцата в тези опаковки ли са или са без опаковка.А за мажете какви ще бъдат подаръците?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 24, 2012, 17:19:05 »

sunset,
ние имахме благодарствени подаръчета за гостите. Тъй като при нас имаше тейбълки, бяхме ги сложили пред всяка двойка/семейство. Това, което ми хрумва, както ние направихме - всяко свитъче беше с прикрепено листче с имената на двойката, за да бъде по-лично. Качвала съм снимки по-назад в темата за сватбените покани и за да не спамя тук, ще ти пратя линка на лични да погледнеш за какво говоря  give_rose
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #9 -: януари 24, 2012, 18:34:05 »

Анна много са хубави,аз вече поръчах бурканчета с мед за жените,но ако знаех за тези огледалца със сигурност щяха да са те:))
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 24, 2012, 18:39:56 »

mariajoro когато ти пристигнат бурканчетата ще чакам отзиви за тях,тъй-като и аз съм се насочила към тях.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 24, 2012, 18:43:11 »

http://www.youtube.com/watch?v=3-e6PcWnvGs Ето това е линка за книжките... Могат да бъдат със снимки, със сентенции за любовта...Каквото вие пожелаете. Такива ще направя за кумата, за майка ми и за свеки, като добавка към подаръчето /коледна играчка от глина/ и ще сложа и снимки, и сентенцийки.  pardon За приятелка направих 85 бр. за сватбата и ги надписах...Станаха за около 5 дни. Сама ги направих, играчка е, но мисля че е по-силите на повечето от вас  give_rose
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #12 -: януари 24, 2012, 18:45:46 »

maianiki,мила аз ги поръчах от Ферията,неукрасени за 1 левче,сама ще ги декорирам:))Като доидат ще ти пиша:))
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #13 -: януари 24, 2012, 19:12:30 »


На мен много ми харесват,но трябва да ми кажеш точната бройка за да знам дали ще ми стигнат.Огледалцата в тези опаковки ли са или са без опаковка.А за мажете какви ще бъдат подаръците?

Лошото е, че като пресметнах и май трудно ще се пренесат в и без това претъпкан куфар sad тъй че и аз съм в чудене дали да ги поръчвам...Или ако поръчам, май ще е малката бройка, въпреки цената...или ще си поръчам от България през английския сайт.

За мъжете мислех оригинална флашка, но тези, които ми харесаха, излизат скъпо- над 3 долара на бройка, което за мен е твърде много, като имам и тейбъл картички, които не са евтини. Сега остава вариантът някакъв по-интересен ключодържател. Малко е изтъркано, но намерих примерно ключодържател-компас за 1 долар, мисля, че не е лоша идея...
Активен
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #14 -: януари 24, 2012, 19:49:48 »

 mariajoro1984, ще пуснеш ли снимка точно на кои бурканчета си се спряла, че и аз това мисля да подарявам.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines