Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 16:54:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 322813 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #975 -: юли 11, 2017, 13:30:17 »

Аз си мислех, че са по-малки, но онзи ден като си купувах гащите от Вис Виталис, Илиян се качва при леглата и каза че са еднакви с другите като големина на мястото за лягане.  pardon Сгъваема кошара ще вземем за път и при мама във Враца да си имаме постоянна, за вкъщи не ми се иска.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #976 -: юли 11, 2017, 13:44:26 »

Ами има няколко размера дървени, ПДЧ, МДФ легла. Най-разпространени са 60/120 и 70/140 см. Сгъваемите кошари са най-често 60/120 см.
Тони, ако ти е за местене от стая в стая, колелата са си добра идея. Ако е за чистене - те са леки, плъзгат се лесно, когато са на ламинат без да го надират. Замислила ли си се сериозно доколко ще местиш от едно в друго помещение? Аз лично не си представям тази хамалогия, колкото и да е голямо детето.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #977 -: юли 11, 2017, 13:48:32 »

Не съм се замисляла, защото ще се напасваме според нуждите. Представям си, че ако мога да спя няколко часа и майка ми е в другата стая, може да се премести бебето при нея.. И без това ще я обсебват всички, а аз не обичам да гледам как обсебват мои неща, по-добре да сме в различни стаи  Girl_hide

Истината е, че легълцата с колелца са ми по-компактни, ние ще имаме отделно гардероб и шкаф, така че не мисля че е нужно леглото да е огромно с много шкафове и препирни.. В спалнята ни ще стане като дядовата ръкавичка, ако сложим подобно  pardon
« Последна редакция: юли 11, 2017, 13:50:18 от alexandrova_90 » Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #978 -: юли 11, 2017, 14:36:43 »

Уф, и аз не нося рокли и майка така ми казваше - че малко ще ми е особено на корема, ако нося - аз още праскам с дънките от H&M и вирея само на климатик, вънка ако се пусна ще се сваря и ще се срасна с тия дънки...
Моя корем правя експерименти с него - леко прибирам кожата с пръсти и около пъпа виждам едни бръчки увисване става... ще е мазало... girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #979 -: юли 11, 2017, 14:51:48 »

Аз си купих и 2 чифта къси панталонки от ХМ.. Поне на работа мога да ходя както си искам, защото ако имам срещи или посещения предварително съм наясно.. С дълги дънки ходя в по-хладните дни..  pardon
Активен
Ameerah
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #980 -: юли 11, 2017, 15:09:43 »

Супер си тогава, аз няма да влезна в рокля, защото най - обемиста съм в ханша, по - широк кокал, а гърба малък, дребен, и кльощави глезени... и един корем направо съм гротеска.. ще се попотя още малко
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #981 -: юли 11, 2017, 15:34:03 »

Тони не ми се вижда стабилно легло с колелца, дали няма да почне да се мести като почне бебка да се изправя, пълзи? Колкото и да се застопорява, пак ще си е нестабилно според мен. Иначе за местенето, Али е права няма да има смисъл, особено пък ако инвестираш в един видеобебефон ще ти е чук, бебе си спи в стаята ти си почиваш в хола smile после пък като я преместите в нейната стая ще ви е идеално за през ноща. Иначе за мебелите там, не бързайте да ги смените, има време, за сега каквото имате там да си е, гледай всичко да ти е на една ръка разтояние, дрехи, памперси и итн, т.е там където ще я пробуваш

Нашето легълце е икейско, много съм доволна, супер леко е и компактно,единствено ме е яд че не се сваля решетка, че щяхме дълго да си го ползваме :

http://www.ikea.bg/childrens-ikea/baby/Cots/hensvik-4628/00248529/
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #982 -: юли 11, 2017, 15:52:25 »

Не инвестирайте в мебели сега.Когато бебето се роди и поотрасне вие сами ще прецените какво и трябва.Аз например още нямам гардероб за Моника, но съм доволна, че не взехме, защото сега имам ясна представа от какво имам нужда, за да ми е удобно и функционално.Имаме бебешко легло, взехме го по-голямо и не съжалявам дребната расте на поливни площи(70/140 е леглото).Не ти трябва нищо местещо се.Ще имаш шезлонг в който да я слагаш като бебе, после я пускаш да пълзи по пода smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #983 -: юли 11, 2017, 15:55:04 »

Булче, това легло е много яко.. Иначе съм гледала по снимки едни огромни с хиляди шкафове..

Колкото до гардероб.. Ще ми трябва.. Ние имаме огромен, но там място няма, въпреки че онзи ден изчистих към Враца 4 чувала с дрехи  blush
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #984 -: юли 11, 2017, 15:55:23 »

И ние трябва да правим освежително пребоядисване. Не мога да понасям стените вече - Дани им разказа играта. От флумастери до отпечатъци от мазни ръчички. Уж трябваше да се мият, ама нанайци.
Нашето легълце е 70/140 и се влюбих в него от пръв поглед. От Айко го намерихме най-евтино. Има опция люлка, но я застопорихме като малчо почна да се изправя. Има три нива на матрака. Това ми беше мега удобно, особено в началото като бях с операцията. Нямаше нужда да се навеждам чак толкова, че да измъкна бебето. За това хич не ги харесвам сгъваемите легла. Много са ми неуютни.
На заем бяхме взели едно дървено, съвсем компактно, тип ретро люлка. Беше на колелца и го държахме или в нашата спалня, или в хола. Но не сме го ползвали повече от два месеца и то нерегулярно. Тони, ще видиш, че дори и да вземете на колела, няма да го местите много.

Много ми е странно. С Дани по това време на бременността вече бях накупила какво ли не и само киснех в какви и не бебешки сайтове. А сега още нищичко не съм взела. Ама подозирам, че като най-после разберем пола, ще се отприщя smile. НО, няма да правя предната грешка - няма нужда от много неща! Толкова бодита и какво ли не имахме - купени от мен и дадени от познати, че накрая половината останаха необличани или само един-два пъти носени. Щеше да е супер да са ми под ръка сега, но взехме, че дадохме повечето на един приятел на Боян, а те ни върнаха по-малко от половината и то в такова окаяно състояние, че ми се плачеше. Най- ме е яд за една блузка с китара "My Daddy Rocks", защото на ММ му беше любима, а не ни я върнаха. Добре че едно кашонче не бяхме го намерили и все пак нещо остана и при нас, непокътнато.

Днес ям като разпрана.

Ох, хайде на Мари госпожицата да излиза, че само влизам във форума да проверявам и не мога нищо служебно да свърша, хаха.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #985 -: юли 11, 2017, 15:58:29 »

Тони, виж. Нещо такова ни беше малкото легло за местене:
http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=51&pid=110620&sgid=51

Може да си вземете едно за детската по-големо и това за спалнята. А след време да го продадете
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #986 -: юли 11, 2017, 16:00:59 »

А виж го това - става и без решетки за после:

http://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=51&pid=112743&sgid=51
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #987 -: юли 11, 2017, 16:12:16 »

10тият пост от мен...Но забравих да ви споделя какво измислих за съобщаване на пола smile

Ще вземем един квадратен кашон и ще го опаковаме с красива хартия в натурален цвят. Ще е вързан с дебела панделка в розово и синьо/. Отпред ще пише „Братче или Сестриче?“ (братче със синьо и сестриче с розово), а вътре ще има балони с хелий, съответно – розови, ако е момиче и сини, ако е момче.  
 
Ще кажем на Дани, че има изненада в кашона и ще му обясним кой цвят какво значи. Надали ще разбере, но поне да му е интересно да отваря. И бабата и дядото ще са там също и така ще им кажем. 
Естествено, трябва да се документира, така че аз ще снимам, а ММ и ще прави видео. После ще помолим баща ми да ни направи една снимка заедно (един или повече балони ще са вързани с дълга връв за тежест, за да литнат, но да не отлетят всичките и да можем да ги държим като се снимаме тримата.

smilesmilesmile

Само да се покаже мъникът....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #988 -: юли 11, 2017, 17:20:09 »

Уау!! Жестока идея !!! Направо страхотно  heart heart heart
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #989 -: юли 11, 2017, 17:52:56 »

Тонче, за леглото според мен най-важното е да се сваля решетката и да има няколко нива. Опция люлка също никак не е лоша. Имай предвид, че колелца могат да се монтират общо взето на почти всички легла допълнително. Нашето е на Лорели, 120/60, много е удобно и много си го харесвам :-)
Активен
Страници: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines