Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 09:14:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 32901 пъти)
 
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #120 -: април 30, 2009, 00:36:06 »

Честито и от мен, Josepha! Да ти върви по вода и по слънце - както ти беше денят!  rains  Sunshine Радвам се,че се е получил вълнуващ и емоционален празник  smile Хубава булка си била  Wink Желая ти любов, здраве и дечица!!!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 01, 2009, 10:16:43 »

ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА МЛАДОТО СЕМЕЙСТВО.
ПОЖЕЛАВАМ ВИ БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ПОМЕЖДУ ВИ, РАЗБИРАТЕЛСТВО И ДОВЕРИЕ ЕДИН В ДРУГ. а СКОРО И ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ С ОЩЕ ЕДНА ДОБРА НОВИНА.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 01, 2009, 10:17:11 »

И СЛЪДЪК МЕДЕН МЕСЕЦ
Активен
SylvieBG
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 02, 2009, 21:08:24 »

Josepha,

разгледах снимките ви, много се сладки! Много хубава булка си била! Пожелавам ви много щастие и наистина да ви върви по вода в семейния живот!
Активен
Ani
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 03, 2009, 18:34:50 »

Еххооо,как е госпожата? :bravo:Любопитни сме за снимки от медения месец blum
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 10, 2009, 21:51:10 »

Здравейте, момичета!!!
Благодаря на всички за милите полежания и добрите отзиви за нашия албум. Вчера се върнахме от сватбеното пътешествие в Коста Дорада - Испания. Прекарахме фантастично!
Имаше време за плаж, за 2 дена в Барселона, за Спа, за разходки из типичните испански градчета наоколо. Като пооправя нещата ще кача малко снимки, макар че все сме се снимали един по един  smile - някой ще каже, че не сме били заедно на това пътешествие  pleasantry
До скоро
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #126 -: май 10, 2009, 22:07:47 »

ееее, добре дошла у дома!
искаме подробен разказ и мнооого снимкииии!  blum
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 11, 2009, 15:37:44 »

Били сте на прекрасно място. Дано да сте прекарали страхотен меден месец. Чакаме с нетърпение снимките и преживяванията
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 11, 2009, 22:44:42 »

Момичета, сядам за 5мин, колкото да кача малко снимки от Испания. Уморена съм, днес ми беше първия ден на работа. А до преди малко си гледахме сватбения филм - много готино ми беше! Толкова се радвам, че го имаме и че не направихме компромис да нямаме оператор. Ако знаете само колко ужасно много моменти не си спомням, ама грам! Добре, че го има този филм, та се смяхме досега.
Операторът е направил много приятен монтаж, подбрал е готина музика за фон, туширал е нелепите моменти - въобще смятам, че се е получило много прилично!!!
А за Испания, какво да кажа....просто вече не си представям друго море! Там всичко беше фантастично - и плажът и пясъка, и морето, и хотелът....Въбощееее - надмина всичките ни очаквания. Ходихме в Барселона 2 дни, обикаляхме околните градчета, просто беше невероятно!
Жалко, че свърши бързо smile
Хайде, до скоро
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #129 -: май 11, 2009, 22:54:06 »

честито на младото семейство само положителни емоциии!!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #130 -: май 12, 2009, 17:58:29 »

ееех, много красиви снимки има от там!Приказно е било!
 А ние изобщо не сме се и замисляли за медения месец. то ще останат ли пари за това???
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 12, 2009, 21:36:08 »

Че как няма да останат? Ние финансирахме всичко с парите, които събрахме, че даже и ни останаха...
Според мен човек трябва да се осмелява да мечтае и затова мечтите се сбъдват...Моя голяма мечта е да отида в Рио де Жанейро и знам, че съвсем скоро ще отида и там....Нямам парите все още, но не ми пречи да мечтая  Girl_hide   Girl_hide
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #132 -: май 13, 2009, 10:17:35 »

Ще стане, ще видиш!
И на мен ми беше голяма мечта, която не вярвах, че ще осъществя за медения месец, но пък така се стекоха обстоятелствата, че се сбъдна  good
А ако междувременно посетите още близки дестинации докато стигнете в Рио, какво по-хубаво от това  girl_wink
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 18, 2009, 22:24:14 »

Момичета, отдавна не съм писала в темичката си. Подхвана ме ежедневието и въобще - влязох в ритъм. Реших да пиша, защото след като еуфорията премина, нещата се поуспокоиха и започнаха да изкристализират някои факти...
В темата тук и в тази за оператори, диджеи и фотографи похвалих оператора, който снимаше сватбения ни ден. Сега обаче разибрам колко съм неудовлетворена от работата на фотографа. Понеже общата тема по този въпрос е много коментирана и винаги се заключва, трият се мнения и т.н. не искам да влизам в излишни полемики там, та затова реших тук да споделя известното си възмущение от работата на нашия фотограф.
Значи човекът вероятно е много добър в студийната фотография или както там се нарича. По фотосесията, която ни направи и по обзавеждането на студиото му ми стана ясно, че снима предимно разни неща за списания, реклами и т.н., а сватбите са му един междинен доход, за покриване на наема, примерно.
От самото начало си беше "донесъл" киселата физиономия - един такъв отегчен беше, все едно, че не му плащаме, а ни прави услуга. Открито се подсмихваше на старанието на оператора, което нямаше как да анализирам по време на сватбата - съвсем разбираемо.
Понеже валеше дъжд не можахме да се снимаме с гостите след ритуалната зала и когато го карах в ресторанта да ни снима с този и онзи, той с явна досада едва-едва се домъкваше. Все едно го карах да ми сервира, а не да снима. Възхищавам се от уменията му, които очевидно притежава, съдейки по фотосесията, която ни направи, но оттам нататък има неща, които определено не свърши като хората. На първо място не се беше сетил да снима ресторанта украсен, преди да са влезли госитте, а имаше супер много време за това, защото около 40мин имаше "уелкъм дринк". Беше много зает да се подпира на разни колони и да се цупи отегчено. Не е снимал младоженеца с родителите му, например...Нямаме снимки с някои гости, хубава снимка на колата и украсата й и въобще разни неща, които можеше да не пропуска. В крайна сметка ние сме главните действащи лица и няма как да мислим и за това кога той да снима и кога не и да му напомняме постоянно.
Така, че за нищо гаранция няма. Човекът е име във фотографията, аз лично много харесах нещата, които той ни показа на предварителната среща. Нямаше как да предвидя киселото му настроение и нервността, с която подвикваше на гостите да се строят, за да ни снима.
Така, че....най-доброто е личната препоръка. Оттам нататък всичко е субективно.
Съжалявам, Камене, но поведението ти не беше професионално!!!
Ако за него това е някакъв начин да изкара едни пари, това е важен ден за много хора и неговата работа всъщност има ключова роля. Не мога да върна нещата назад, но определено не бих го избрала втори път, дори да снима на рождения ми ден!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #134 -: май 18, 2009, 23:17:03 »

Вашият ди-джей е бил Румен Арсов, нали? Понеже знам, че се препоръчва от Скай Уей, ме интересува дали ако не сме в този ресторант мога да го ангажирам?  huhhuh.gif А от това, което ми написа, той определено зае втора позиция в списъка ни.  Надявам се да не е обвързан със Скай Уей само. Имаш ли някаква информация по въпроса?
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines