Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 05:02:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 150232 пъти)
 
Roxy
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #405 -: февруари 01, 2010, 23:46:10 »

Trufel не знам какви точно пеперуди ти трябват. Различни видове има в магазина за опаковане на подаръци до Амазония, на улицата до Оптика Леонардо и Химическото чистене. Закачени са на стената и има различни цветове и размери. Дано ти свършат работа smile
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #406 -: февруари 01, 2010, 23:54:11 »

Trufel не знам какви точно пеперуди ти трябват. Различни видове има в магазина за опаковане на подаръци до Амазония, на улицата до Оптика Леонардо и Химическото чистене. Закачени са на стената и има различни цветове и размери. Дано ти свършат работа smile
Това е магазин Декора  smile
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 02, 2010, 10:47:04 »

Благодаря на всички момичата за мненията и коментарите относно въпросния магазин. Все пак ще отида да ги погледна, тъй като по другите магазини моделите хич не ми харесаха.. Дано да уцеля и аз някакво намаление .. ако не - една приятелка ми каза, че в магазина им в Италия-не помня в кой град, тези същите рокли били доста по-евтини..
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 02, 2010, 17:04:11 »

Пробва ли магазин Холидей, но не този на червения, а в уличката под Казабланка. Там в повечето случаи има добри попадения, всичките ми приятелки от там си взеха рокли за сватбите, продавачките са страшно любезни и можеш да изпробваш всичките рокли в магазина без проблем. Препоръчвам ги!
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 02, 2010, 18:50:59 »

Днес влязох в един бижутерски магазин на "Владислав", има много красиви неща и много комплекти с бели перли. Не съм сигурна дали е нов, но досега не го бях виждала. Аз ще си вземам само обеци и досега където съм търсила, там имаше най-голямо разнообразие.
Активен
reni_vn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


Булчица


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 02, 2010, 18:59:23 »

zvezdaa Благодаря ти, ще погледна и там със сигурност smilesmile
Активен
Trufel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54


Обичам да съм обичана...


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 02, 2010, 22:23:06 »

Abii, Roxy, златни сте момичета  Girl_hide - не се бях сетила за тези местенца. Специално за Декора - знам го отдавна, но не ми беше дошло наум  crazy, а за Елитис не предполагах..но ще се провери. Този склад Нолина само ми е напълно неизвестен, а и чичо Гугъл отказва съдействие... huhhuh.gif
Ех, този форум ми действа така успокояващо, че тази вечер поне ще спя спокойно, че имам местенца къде да търся моите пепрудени мечти.  butterfly
Не за първи път, а сигурна съм и за последен няма да е - благодаря ви, момичета!  Flower
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #412 -: февруари 02, 2010, 22:30:27 »

Trufel вчера бях в Нолина и има бели пеперудки няколко вида и различни размери  имаше бели от перца и точиците им бяха със сребърен брокат !
Активен
Roxy
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #413 -: февруари 02, 2010, 22:45:29 »

Споделете къде се намира този склад Нолина и какви артикули се продават там.
Името нищо не ми говори, местоположение - неизвестно. sad
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #414 -: февруари 02, 2010, 23:07:46 »

http://www.goldenpages.bg/bg/b/C473ED4D-8024-DC11-B6C5-00145E9525E4
Намерих адреса в интернет ето !
Склад за цветя ,панделки ,хартии и др нещица примерно пеперудки и калинки  Wink
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #415 -: февруари 03, 2010, 09:20:46 »

Относно магазин Холидей - аз лично не съм ходила там , но възнамерявам да отида, защото ми се видяха хубави моделите им в едно списание. Не знам как са като цени обаче . Някой знае ли как варират там цените?
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 03, 2010, 12:09:52 »

Относно магазин Холидей - аз лично не съм ходила там , но възнамерявам да отида, защото ми се видяха хубави моделите им в едно списание. Не знам как са като цени обаче . Някой знае ли как варират там цените?
Аз ходих в бутих Холидей. Останах с много добри впечатления от салона, отношението беше страхотно и дамата беше много мила. Аз лично мерих няколко рокли и всичките бяха много хубави. Цените им са различни имат рокли от по 500 лв и най-скъпата, която пробвах беше 1400 лв. Скъпите им рокли са с шлейф и  френска дантела /това го уточнявам за да придобите предтава, кои са им скъпите модели/.
Във всички случаи си струва да се види този бутик!  girl_wink Другото, което се сещам, че ми споменаха, че ще започват политика за отдаване под наем на рокли и за момента е добре, тъй като роклите им все още не са давани и можете да се възползвате от това да се носи чисто нова, много красива рокля за доста по-малко парички  pardon
Намерих и снимка на скъпата рокля, която провах Curtsey


* 347465Holiday-malka.jpg (60.38 KB, 448x615 - видяно 205 пъти.)
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 03, 2010, 12:51:07 »

В Холидей има хубави рокли, различни от масово предлаганите, с добро качество и обслужване, на много достъпни цени за платовете, които използват. Аз докато разглеждах сайтовете на бутиците си мислех, че там ще открия своята рокля.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #418 -: февруари 03, 2010, 16:10:47 »

Rossito , много ти благодаря за информацията. Ти спря ли се на някоя все пак или продължаваш търсенето?
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 03, 2010, 20:31:35 »

Здравйте на всички.Аз не съм писала скоро,но редовно си следя темичката  girl_wink
Вчера запазих Димят-многооо ми хареса.Благодаря на reni_vn.
Ще се омъжвам на 05,09 danceg
Може ли да попитам дали знаете Черкезов колко взема на вечер?Разбрах че е доста добър.От Димят ми го препоръчаха.
Само да кажа,че съм страшно впечатлена от добрия подход на работа в Димят. Bravo
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines