Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 03:00:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 150229 пъти)
 
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 25, 2010, 16:54:34 »

Привет и от мен
първо да се извиня че нямам препинателни знаци но имам някакъв проблем и не мога да слагам точки и запетайки  cray
Исках да ви попитам дали имате инфо за изнесените ритуали от ритуална зала Аксаково
Четох някъде във форума че излиза доста по-евтино и няма проблем да изнасят книгата
Някой може ли да ми каже малко повече за този вариант
Защото искам изнесен ритуал но не искам да се подписваме предварително или през седмицата а да е на самия ден
Моля ви помагайте  give_rose
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 25, 2010, 18:13:11 »

Момичета, имам още един въпрос и се надявам някой да има идея. На нашата сватба ще има гости и от германия и малко се притеснявам как ще им превеждаме. Та се сетих, че ако Диджея говори поне малко немски ще бъде голямо облекчение. Знаете ли подходящ човек?

Здравей,
и аз издирвам DJ, който говори немски..но засега без успех. В краен случай ще се спра на някой който говори английски...и се надявам нашите немски гости (които се очертават да са повече от българските  sarcastic ) да се забавляват...но ако открия такъв ще ти пиша... pardon
Активен
Fifka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #317 -: януари 25, 2010, 19:40:24 »

Здравейте, настоящи и бъдещи булки  smile Надявам се да ме приемете и мен тук. За съжаление аз не мога да споделя много, но известно време черпя от полезна информация, която си споделяте ...  *THUMBS*При нас нещата се развиха малко странно, но и така ще си направим празника незабравим. Точно след месец ще сключим брак и ще присъстват само най-близките ни хора - родителите и кумовете, а след някой и друг месец ще е църковния брак и самото тържество.  priest Аз от скоро живея във Варна и не познавам много заведенията. В тази връзка ще съм ви благодарна, ако можете да ме насочите към някой хубав ресторант /но не от типа на кръчма/, задължително да има и музика, където ще можем да се почерпим и повеселим /ще сме около 15-тина човека/. Малко дълго стана....но ви благодаря
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 26, 2010, 20:25:09 »

Момичета, имам още един въпрос и се надявам някой да има идея. На нашата сватба ще има гости и от германия и малко се притеснявам как ще им превеждаме. Та се сетих, че ако Диджея говори поне малко немски ще бъде голямо облекчение. Знаете ли подходящ човек?

Да ти кажа честно, не се притеснявай много  smile
На нашата ще има 12 румънци, 4 руснаци и един германец  Bravo
Ако трябва да търсим полиглот водещ....Wink)))
Активен
galya84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #319 -: януари 26, 2010, 21:25:17 »

Момичета, имате ли предложение за добри DJ-и, които са също и водещи...не искам двама различни човека за водещ и DJ...информация може и на лични  give_rose
Страхотен въпрос :-) Трябва ми ДЖ и Ресторант за около 80 човека във Варна или околията.Спешно става вече.Мерси.Някой чувал ли е за ДЖ Алекс нещо?  smile
« Последна редакция: януари 26, 2010, 23:14:29 от galya84 » Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 27, 2010, 10:42:22 »

Страхотен въпрос :-) Трябва ми ДЖ и Ресторант за около 80 човека във Варна или околията.Спешно става вече.Мерси.Някой чувал ли е за ДЖ Алекс нещо?  smile

Сплендид Романс :

http://www.planexhotels.com/romance/index.php?lang=bg

Димят :

http://www.grandhoteldimyat.com/

Азалия :

http://www.azaliahotel.com/read.php?name=1&lang=bg
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #321 -: януари 27, 2010, 12:57:25 »

DJ Алекс беше сред хората , които ми беше препоръчан от фотографа и видеоопаратора ни . Нищо повече не знам , не съм се срещала с него . Ние си намерихме нашият човек smile.
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: януари 27, 2010, 17:54:04 »

Ритуална зала Аксаково са спрели да предлагат изнесени ритуали. Така че този вариянт отпада, но за всички които ги интересува, мога да предложа ритуална зала Девня, ритуала е 4 пъти по-евтин от този във Варна, идват ти 11 човека ансамбъл на крака!! Много съм доволна от предложението им.
Искам да ви попитам за ресторант Бялата къща. Някой ходил ли е на сватба там и какви са му впечатленията?
Благодаря предварително!!  smile
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: януари 27, 2010, 18:15:38 »

Здравейте момичета!
В голямо чудене съм оносно фотото и видеото crazy. Изборът ми е между Фото студио Х и Анни видео.
За фото студио Х има изписани много неща, но нищо не мога да намеря за Анни видео.
Дайте си мнението, кой да избера.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: януари 27, 2010, 18:48:22 »

Здравейте момичета!
В голямо чудене съм оносно фотото и видеото crazy. Изборът ми е между Фото студио Х и Анни видео.
За фото студио Х има изписани много неща, но нищо не мога да намеря за Анни видео.
Дайте си мнението, кой да избера.

Ани видео снимаха абитуриентския ми бал и честно казано не останах възхитена  sad Преди това много ни ги хвалеха, не че беше лошо качеството, но не беше и кой знае какво ... Моята представа за сватбен фотограф е не просто да снима, а да те снима така, че да запечата съответния момент по възможно най - красивия начин. Това, което ми направи впечатление при въпросните фогографи е, че просто снимаха ... никакво подреждане или указания от тяхна страна как да застанем. Все пак доколкото знам има значение откъде ще пада светлината, ъгъл и т. н., а те просто си щракаха. Разбира се това би се отразило най - вече върху качеството на снимки, на които се позира, и на фотосесията на младоженците след сключването на брака и преди ресторанта (за снимките от самото тържество не знам доколко има значение). Снимките от абитуриентската ми не ме впечатлиха с някакво качество, но това разбира се си е мое мнение, а и е възможно да са се усъвършенствали оттогава, все пак това беше преди близо 5 години  Wink
Активен
galya84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #325 -: януари 27, 2010, 20:09:29 »

Здравейте мацки  smile Нещо можете ли да ми кажете за ДЖ Дидо?
Активен
rain
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: януари 27, 2010, 21:51:20 »

Бях на сватба с Ди джей Дидо миналата година, добро впечатление ми направи, пускаше всякаква музика и се беше съобразил с желанията на младоженците. Според мен е добър избор  good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: януари 27, 2010, 22:08:29 »

zvezdaa, за Бялата къща лични впечатления нямам, но mucito си прави там сватбата, можеш да разгледаш снимки от ресторанта в албума й и да прочетеш в темичката й какви са впечатленията.

За Анни видео мога да кажа само едно нещо. Първо правя уточнението, че ми бяха препоръчани, аз самата нищо не разбирам от снимки, така че това не коментирам. Случката е, когато отидохме да се видим и да си поговорим с тях да снимат нашата сватба. Казвам аз, че от фотография не разбирам и просто искам ние да сме хубави на снимките. Отсреща ми се отговаря " Ами, вие ако се облечете хубаво, ако ви гримират както трябва, ще излезете хубави на снимките." Е, това ме разби. Пък не смятам, че съм толкова безкрайно грозна на живо. А той как излизам на снимка не може да знае само като ме види през вратата. Това е случка от колекцията ми от бисери на хора, които искат да им стана клиент.
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #328 -: януари 27, 2010, 22:22:26 »

Pebbles прочетох ти 3 пъти поста и пак не мога да повярвам, че някой може да Ви отговори по този начин  Oh my ...* crazy*
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 27, 2010, 22:30:08 »

 zvezdaa относно Бялата къша да споделя своите впечатления от там. Сватбата ми беше там и може да се каже, че го избрах по хвалбите във форума, но... Относно храната хубава е, добри порции и вкусна, но за сметка на това цените са добри. Относно обслужването аз имам забележки, но ако имаш координатор на сватбата мисля, че не би трябвало да има проблем. Аз най- вече съм недоволна от хотелската част към хотела, но това е друг въпрос. Абе ако питаш мен огледай и други оферти.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines