Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 17:11:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 150215 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 05, 2010, 12:11:35 »

Благодаря ти Деси  smile
Относно въпроса ти, моля те погледни темата за булчинските рокли, за да не се повтарям  Offtopic.
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 07, 2010, 16:19:44 »

за сега съм се спряла на "вип сървис".ще ги видим след празниците имам уговорена среща с тях.

mariyanakutsarova, среща ли се вече с ВИП Сървис? Би ли споделила какви са ти впечатленията и какви са цените при тях?

Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 07, 2010, 22:54:00 »

здравей Rossito,да срещнах се с тях.честно да ти кажа наистина ми направиха голямо впечатление.според мен ще се справят и ще задоволят моя вкус и моите желания.но днес получих офертата и направо като ударена с мокър парцал за украса ресторант,изнесен ритуал,DJ,видеооператор,водещ ми искат 5000лв.направо незнам какво да правя.иначе наистина имат това с което могат да ти направят сватбата като приказка. GROAN ohah
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 08, 2010, 00:04:06 »

искам да попитам някои правил ли е свтба в ресторанта на хотел Романс в св.св.константин и елена
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #154 -: януари 08, 2010, 00:30:09 »

Да няколко и се получава много хубаво както искаш изнесен брак ! има си точно определено място за изнесения брак изкарват се маси щъркели да се почерпят след церемонията гостите с чаша шампанско докато си правите снимки с тях !
А колкото да ресторантите са две зали едната е под формата на буквата Г стилна и красива обстановка другата е полу кръгла зала със кръгли маси и обстановката е в червено !
Добра кухна добро обслужване !
Аз ти го препоръчвам ако си се спряла на него  good!
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 08, 2010, 10:15:31 »

искам да попитам някои правил ли е свтба в ресторанта на хотел Романс в св.св.константин и елена

ами ние планираме нашата сватба да е в този хотел...при разговорите с управителя останахме с много добри впечатления...както писа и Аби, хотела разполага с две зали подходящи за сватба..ние се спряхме на кръглата зала, която всъщност е конферентна зала...но ни хареса повече от основния ресторант....
когато бяхме там ни показаха снимки от други сватби и наистина се получава много хубаво...и за изнесен ритуал има възможност....
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 08, 2010, 10:23:44 »

но днес получих офертата и направо като ударена с мокър парцал за украса ресторант,изнесен ритуал,DJ,видеооператор,водещ ми искат 5000лв.:
  shok shok Oh my ...

Определено не е по моя джоб. Вероятно знаят какво правят и ще го направят професионално, но опрелелено е  много скъпо. Това малко хора могат да си го позволят  sad
« Последна редакция: януари 08, 2010, 10:26:52 от Rossito » Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #157 -: януари 08, 2010, 10:32:59 »

Ох и според мен е много скъпо, въпреки че не съм заозната с цените на видео заснемането  nea
да ви попитам, момичета, някоя от вас шила ли си е роклята в едно ателие на Червения площад две пресечки след Холидей Сона (посока Чаталджа)  smile ... сега бях там, но не погледнах името на атлието...имаше много булчински и абитуриентски рокли ...
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 08, 2010, 10:42:38 »

Jorjeta, Да не би да имаш предвид Росица котюр http://www.bridaldress-bg.com/.
Но това ателие е на една пресечка от Sona holiday, по точно на ул.Генерал Столипин №5. За други ателиета не се сещам...
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 08, 2010, 10:51:39 »

да,ние запазихме този ресторант и сватбата ни ще е там.наистина управителя е много точен и лесно се комуникира с него.показа ни стайте,те също са страхотни.само положителни оценки мога да дам за хотела и ресторанта.надявам се да не се разочаровам до тогава.сега основния ми проблем е сватбената агенция,моля помагайте,интересуваме какви цени са водещ на сватба ,DJ,и видеооператорите.питам защото за тези три услуги ни искат 1700лв
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 08, 2010, 11:05:35 »

Аз доколкото съм чела DJ са около 450 лв, май беше за около 5 часа, а след това po 100 лв overtime.
Ходила съм във Фотостудио X, видео заснемането с една камера беше около 550 лв. И на другите места върви около 450-600 .
За водещ нямам предтава, но ако сложим максимума 500 лв DJ + 600 лв видео, остават 600 лв за водещ, което отново е много скъпо.
И при тази проста сметка съм взела според мен едни от най-високите цени...
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #161 -: януари 08, 2010, 11:48:10 »

 Rossito, точно те са...та някакви отзиви?  pardon
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: януари 08, 2010, 13:52:41 »

Аз нямам лични наблюдения sad

Но бях чела тук във форума положителни отзиви. Мисля, че беше в темата Моите номер едно за Варна smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #163 -: януари 08, 2010, 13:56:23 »

Благодаря, ще погледна там  give_rose
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: януари 08, 2010, 14:42:24 »

може би не тук мястото да питам за DJ SUNNY дали някои го познава и дали има негови кординати и за впечатления към него,ще съм ви благодарна и ако ме насочите към коя тема да го търся
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines