Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 21:53:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 5 част  (Прочетена 150227 пъти)
 
miminik83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #75 -: ноември 27, 2009, 13:04:34 »

Добра новина за всички бъдещи булки от Варна  Bravo good
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=439994
влиза в сила от 1 януари



Супеееееееррррррррр!
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #76 -: ноември 27, 2009, 15:25:19 »

Става въпрос за онези досадни чичковци (и лелки blum) дето като излязат гостите и ги нареждат на стълбичките за снимка , за тях ли се отнася статията ? Иначе ние оня ден ходихме да си запазваме дата и си платихме като добри деца освен ритуала (фолклорен) и таксата за нашия фотограф и камера.
Активен
miminik83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #77 -: ноември 27, 2009, 17:42:27 »

Става въпрос за онези досадни чичковци (и лелки blum) дето като излязат гостите и ги нареждат на стълбичките за снимка , за тях ли се отнася статията ? Иначе ние оня ден ходихме да си запазваме дата и си платихме като добри деца освен ритуала (фолклорен) и таксата за нашия фотограф и камера.

Доколкото знам от др форуми, а може би и от този става въпрос за това че в тируалната зала и изобщо в района можеш да ползваш само техен фотограф, а не своя (поне така разбрах аз). Та мисля си, че за това става въпрос, а не може и за досадниците да се отнася.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 28, 2009, 10:35:46 »

   ЕЕЕЕЕ това е супер за премахването на таксите!Направо си бяха обирджии.На мойта сватба не стига че им платихме 400лв за ритуал(защото нямаше друг час за датата) + 99лв.за ПРАВОТО да ни снима нашия фотограф+нахалния мустакат чичко ни одруска с още 55лв.(и не ни даде касов бон) на двора като преди това ме бяха уверили че в таксата влизат и снимките на двора.
   Със сватбените фотографи не успях да се размина, ама с тези в АГ-то се надявам да успея след като ги премахнат yahoo
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #79 -: ноември 29, 2009, 14:00:32 »

Привет момичета. То ще е хубаво наистина това да стане, защото няма да се учудя, ако действат пак по старата схема. Направи ми впечатление, че нямат сайт (фирма Обреди-ООД Варна) и не може да им пишеш на мейл или да подадеш някакъв сигнал. Наистина ме учудва, защото ритуални зали из България на съвсем малки общини имат сайтове.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 01, 2009, 11:17:16 »

Това за премахването на задължителния им фотограф е страхотно Bravo Bravo Bravo Bravo
 Но за да не се радвате прекалено, става въпрос за мазния чичко в двора, че вече няма да ви изнудва да ви снима той и да се опитва да бие вашия фотограф, ако той посмее да се застои в двора с апарата си. Иначе стотината лева фото и видео право си остават. Но и това си е победа. На нашата сватба, когато баща ми му заяви, че не се пада никакъв да ни подрежда и да дава наставления, ония отиде до 2 дебеловрати момчета да им се оплаква нещо, обаче, тъй като фотографът се беше изнесъл и снимаха само няколко от гостите, не си намериха повод да се сбият. Не че нямаше да са тежко пострадали, както бяхме подковали всички гости, ама по-добре без такива емоции точно на сватбата tease. Ние от двора на излизане имаме няколко буквално откраднати снимки на стълбите от професионалния ни фотограф, които като видях и знам за какъв риск става въпрос за живота и здравето на човека, ми стана много мило smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #81 -: декември 02, 2009, 15:59:21 »

Момичета, сещате ли се ресторант в бяло (като изключим онази красота на Ривиера) ... или в бяло и кафяво Girl_hide
Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #82 -: декември 03, 2009, 12:04:31 »

Муцка, най-добре е да пообиколиш и да си избереш ресторант.  В бяло мисля, че е ресторанта на Траката (хотелчето), но е подходящо за малки сватби.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #83 -: декември 03, 2009, 12:38:30 »

Оооо да...ще пообиколим другата седмица, но си мисля, че може да  пропусна нещо подходящо и питам...ако някой знае нещо  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #84 -: декември 03, 2009, 14:45:37 »

Оооо да...ще пообиколим другата седмица, но си мисля, че може да  пропусна нещо подходящо и питам...ако някой знае нещо  give_rose

 Здравей  smile Вече си писахме по този въпрос.Имам 2 предложения,които предполагам са ти в списъка вече,но ако не са,надявам се да са подходящи.

http://www.goldentulipvarna.com/Gallery.aspx (в този има и синьо,не знам дали става в случая)
http://www.musalapalace.bg/ (а този е много сладък,но не знам дали е достатъчно голям)

 Ако държиш на бялото, защо не си подберете нещичко в бежово или с по -блед,неутрален интериор и после с украсата да наблегнете основно на бяло? Или да направите сватбата край плажа? Ако е със светъл пясък, с бели воали би било красиво.
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #85 -: декември 03, 2009, 14:56:30 »

Ами то и нашата идея е ритуала да е на пясъка...а самото празненство го бях замислила в заведение (хотел, ресторант, бар дори ми мина през ума) много близо до морето...и другата седмица ще ходим да гледаме...и така...в този дух приемам всякакви предложение  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #86 -: декември 03, 2009, 15:04:49 »

Jorjeta  преди 2 години бях на много интересна сватба. Ритуала беше на брега на морето, а самото тържество беше в рок-механата "Ред Рок" на плажа в Аспарухово. Много беше забавно, интересно и красиво. Всичко беше украсено с бели платна smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #87 -: декември 03, 2009, 15:07:28 »

Точно това е и нашата идея (като изключим момента с рока  Wink ) ... дано да намеря най-подходящото заведение... smile ...а ми се вижда невъзможно...има толкова много заведения...навсякъде по курортите, че не знам как ще стане  huhhuh.gif
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #88 -: декември 03, 2009, 15:10:01 »

Ами то и нашата идея е ритуала да е на пясъка...а самото празненство го бях замислила в заведение (хотел, ресторант, бар дори ми мина през ума) много близо до морето...и другата седмица ще ходим да гледаме...и така...в този дух приемам всякакви предложение  girl_wink

 Точно да си допълня написаното и ме изпревари  smile Ето още един-щях да го пиша и първия път,но нали са по-малък и се разколебах :

 http://varna.zavedenia.com/938/galleries/78/
 
 Има един ресторант,май в Златни пясъци - Дюн.Виж и него,ако искаш.
« Последна редакция: декември 03, 2009, 15:11:38 от michelle » Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #89 -: декември 03, 2009, 15:21:31 »

Оооо, разбира се...благодаря  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines