Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 02:18:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ma6ka - 15.06.2013  (Прочетена 58477 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #60 -: май 23, 2013, 20:00:08 »

И само да знаете, че ви "завиждам" за красотите, с които сте се сдобили! Б Л А Г О Р О Д Н О!
Това са истински бижута - какви чантички! heart  heart  heart За съжаление вече нямам време да поръчам и за мен, пък и хайде да не плагиатствам прекалено Wink хихихихихих
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #61 -: май 23, 2013, 20:10:06 »

Стархотни чанти! Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 24, 2013, 19:17:50 »

Машка, всичките ти придобивки са страхотни Bravo . Дано в неделя се сдобиеш с мечтаната рокля good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 25, 2013, 09:14:59 »

чантата сърце съм й фен от годинааа, супер.
воалът е един път, много класен, браво Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 26, 2013, 09:30:52 »

ma6ka воала е невероятен smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #65 -: май 26, 2013, 18:13:29 »

Взе ли роклята ? DANCE
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 26, 2013, 18:22:43 »

Тия чантички са страхотни  heart и воала е много готин, браво машка нямам търпение да покажеш още детайли!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 27, 2013, 09:30:54 »

Здравейте момичета,

благодаря ви за позитивните коментарите  smile Действате ми успокояващо smile
Напоследък не ми остава много време, за да влизам и пиша. Около работата нещата не са както ми се искат и съм се поизнервила напоследък.

Вчера си взех роклята. Като цяло съм доволна от изпълнението - шевът и кройката на роклята са супер. Като модел е това, което поръчах. Дантелата малко не ми харесва, очаквах да е по-богата и някак по-различна /не мога да опиша точно какво очаквах  nea /.
В момента си мисля обаче, че не харесвам модела на роклята. Не зная какво си представях и какво гледах като поръчвах. Вече мисля, че е доста обикновена и няма да изглеждам като "булка" в нея. Снощи доста се бях разстроила, днес уж съм по-спокойна, ама да видим до кога. Милото толкова се е притеснил, че иска да ходим за нова рокля, а дори не е видял тази от суеверие  nea
От една страна си мисля, че не харесвам моя модел, от друга се чудя кой модел въобще харесвам  crazy Надявам се да ми мине скоро  pardon
Воалът е скъсен - вече е около 2,5 м и за 1 ден стоене на закачалката доста се е изправил.
Ето и снимка на воала. Мисля, че е истинска находка за цената си smile /извинявам се за "декора" на снимката/


В петък успяхме да вземе и костюм на милото, харесахме и вратовръзка и риза, но от ризата нямаше негов номер. Проверихме в магазина на съответния бранд, но и там въобще нямаше такава риза. Днес пак ще види в магазина за подобна риза.
Костюмът е от Peek and Cloppenburg и ризата най-вероятно ще е от там. За първи път се възмотих от обслужването в този магазин. Като се спряхме на костюм, попитах дали може да се направи корекция на панталона - трябва да се направи подгъв. Отговорът беше, че не може, нямали такава услуга. Ок, приех го. Отиваме на касата и даваме костюма на момичето, а тя започва да го сгъва все едно е пуловер  shok Питаме, защо го сгъва? Няма ли да го сложат на закачалка и в калъф? Нямали калъфи за костюмите! Как може да продават CK и Boss като кило домати?
Предполагам, че просто съм изнервена и "правя от мухата слон".

Сега ви пожелавам приятен ден, а аз се залавям с "пръстенчетата" за салфетките smile
« Последна редакция: май 27, 2013, 09:33:17 от ma6ka_ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 27, 2013, 09:34:16 »

права си за калъфите.
за роклята не го мисли, аз минах през това усещане. после минава и си се харесваш на снимките и се радваш много.
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #69 -: май 27, 2013, 10:00:43 »

 Oh my ... Честно казано и на мен това с костюма ми се вижда много странно! Аз съм купувала риза на Boss от там за подарък и ми направи впечатление, че нямаше никаква опаковка тази риза.
   Колкото до роклята, ти от къде си я поръча и какво по-точно не ти харесва в нея- как ти стои, материалите, начинът, по който е ушита?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 27, 2013, 10:17:43 »

За костюма са те излъгали!
Във ВСЕКИ магазин за костюми корекцията за дължината на панталона влиза в цената! Това е закон!
Да не говорим, че би трябвало и всякакви други корекции да са включени - скъсяване на ръкави на сако, вталяване на сако/панталон и съответно отпускане. По-сериозните марки винаги остават резерв, тъй като това е конфекция, а не костюм по поръчка.
Много съм изненадана от магазин така да се каже "с име"!
Не мисля, че трябва да се притесняваш за роклята. Как така няма да приличаш на булка  funnytooth
Нали ще си в булчинска рокля и ще имаш воал, и то какъв! Wink
Ако много те притеснява роклята, дай снимков материал, да те успокоим smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 27, 2013, 10:27:55 »

и на нас навсякъде ни казват, че корекциите на костюма са за тяхна сметка
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 27, 2013, 10:33:39 »

Роклята като качество и изработка е супер. Когато я поръчах я мерих в телесен цвят. Роклята 1:1 с това, което мерих. Шев, кройка и отношение на дизайнера - всичко е супер, жената е много любезна и си разбира от работата. Няма един конец, който да стърчи, нито един крив бод по роклята, има и доста шити неща на ръка и пак са супер. Може би единствено дантелата не е толкова богата колкото очаквах.
Просто в момента не съм сигурна дали избрах подходящия модел. Роклята е нещо подобно на този модел:


А за костюма не ми се коментира. По принцип сме клиенти на този магазин - купуваме ризи и панталони от там на милото. До сега не се е налагало корекция и затова бях доста изненадана. Примерно в Капаска костюмите също са много добро ниво, цените са почти 1/2 от цените в PC и винаги предлагат корекция. И не само на костюмите, а по принцип предлагат корекции. Някак несериозно ми се видя магазин за официално мъжко облекло да не предлага корекции и калъфи! Направиха ни 10 лв отстъпка, заради невъзможността да направят корекция. Не мисля, че 10 лв биха оправили впечатлението от такъв пропуск на магазин с име.
Повече няма да ви се оплаквам  give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 27, 2013, 10:34:57 »

ma6ka_, оплаквай се, ние сме тук за рамо при нужда smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 27, 2013, 11:31:17 »

Честита темичка, ma6ka, аз нали съм заплес, чак сега видях  blush Още мъничко и сте на финала  girl_wink
Това за костюма е странно, на нас навсякъде ни казват, че корекцията си влиза в цената crazy
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines