Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 13:49:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 167520 пъти)
 
SiskaIlieva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


ЩАСТЛИВО ОМЪЖЕНА


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 01, 2008, 13:35:58 »

Здравейте момичета, мойто не беше точно като предложение, но мисля, че пак се брои. Преди моооого години моят мъж ме попита-след 11 клас какво съм мислила да правя huhhuh.gif. Аз го попитах "защо", защото мислех след 11-ти клас да уча висше. И той ме попита, дали съм искала да се омъжа за него след като завърша гимназия. Стори ми се несириозно, защото не бях готова да се женя, пък и нашите... beating Въпреки това се съгласих да съм негова. Без пръстен, без нищо, просто така, защото го обичах.  heart
Пръстена го избирахме заедно, може би 2 год. след това, а около 5г. по-късно на 23.08.2008г. се случи това, което бяхме си обещали и мечтали преди 7 години.  :weddingday:Много съм щастлива и влюбена, точно толкова, колко когато ме попита.  twohearts
« Последна редакция: октомври 01, 2008, 13:37:57 от siskatrifonova » Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 10, 2008, 16:05:12 »

При мен беше много романтично. През лятото бяхме на почивка в Гърция и от всички организирани екскурзии решихме да си изберем една, той беше категоричен че трябва да е круиз с кораб до съседните острови(вече си е имал едно на ум, явно girl_wink). Качихме се на корабчето и аз гледам и се радвам колко е красиво, а той един пребледнял и изпотен и го питам да не го е хванала морската болест. Смотолеви нещо че му е лошо и смени темата. И след малко ми вика даи си ръката и аз: аха сега ще си държим ръцете и ще гледаме морето. А милия той ми нахлузи пръстена и смутено попита "Ще се омъжиш ли за мен?". Аз казах "да" и се целувахме дългооо, пророних и две сълзички и после избухнах в смях - ето защо било цялото това потене. И така вече два месеца сме щастливо сгодени и правим планове за сватба догодина. Дано не съм ви досадила с дългите си излияния blush, но ще се виждаме и в другите форуми
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 10, 2008, 16:19:57 »

Такива са си те миличките, потят се във важните моменти, но то пък се иска и голяма смелост за такова действие  Bravo
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 10, 2008, 17:35:29 »

Да той и в бебеправенето хвърля толкова пот и старание, искам да чуя още интересни предложения, момичета pleasantry
Активен
Mariqnkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 27, 2008, 17:29:37 »

Аз получих моето в петък.  yahoo още не мога да осъзная всичко. Отидохме уж само да си избера пръстен и още като излязохме от магазина, милото не се стърпя и ми предложи. Много хубаво беше  gu6. За малко да се разплача. После ми стана хубаво и го карах да ми предлага още поне 5 пъти и аз винаги да му отговарям с ДА
Активен
kossara
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #80 -: ноември 16, 2008, 12:16:03 »

Здравейте, попаднах на тази тема и ми стана много интересно да прочета различните предложения. Но като моето не срещнах до сега, затова се регистрирах, за да ви го кажа. С моя мъж живеехме в различни градове, но сме си старозагорци. Връзката ни се разви доста бързо и бяхме много влюбени. След едно романтично пътешествие до Кръстова гора и Смолян си се прибрахме всеки в града си и наново ни завъртя ежедневието. Една сутрин при ставане от сън отварям GSM а си и намирам  SMS oт мечето ми. И ви го предавам горе долу: Мече, искаш ли да се оженим на 06.09.2008г. Тогава излизаме от нощна смяна и колегите ми почиват и е празник - събота. Аз го четох 3 пъти докато повярвам на очите си и естествено и за върнах SMS -  три пъти ДА. Това е най-хубавия SMS който съм получавала и ще си го пазя цял живот. heart
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 16, 2008, 12:42:49 »

 :)Здравейте!
Ето го и моето предложение...
Аз съм от Пловдив ,а моето момче от Сливен.Бях дошла вече да живея в Сливен и още бях доста стресирана от големите промени.Все пак бях само от няма и месец в новия град с новия живот.И на 8.11.2007 направихме една година,откакто сме гаджета.Вечерта бяхме на театър ,после на коктейлчета в едно заведение,дори на тръгване от заведението счупихме едната чаша,когато милото ми помагаше да се облека.Много се притесних,но сервитьорката само се усмихна"Счупеното носи щастие!"И тя самата не знаеше колко е права! :)Аз леко разочарована се возя в колата на път за вкъщи.Все пак не бях получила нещо специално като дори и цветенце за повода.И моята половинка само пита:"Какво ти е?"Аз естествено:"Ами нищо"Слизаме от колата и той отваря багажника и вади от там страхотно аранжирано пано с цветя за стената(знае ,че аз си падан по такива нещица)И се смее:"Мислеше,че нищо не съм подготвил,а?!"И така доста разнежени се прибрахме.
На следващата сутрин се събуждам от шума на кафемашината(а моето сегашно мъжле пие кафе много рядко и то предимно,когато го черпят).Премигнах няколко пъти и си мисля"Намислил е нещо.И чакам да не разваля изненадата,защото често ме критикува,че от любопитство правя точно това.Обаче той не идва.И точно да ставам и хоп-влиза.С един поднос.С розичка,чаша кафе,филийки(беше се сетил и едната доста символично я беше намазал с мед и масло).На подноса имаше и картичка.Започвам да чета посланието-беше вложил доста хъс в рима.Много готино се беше получило.И накрая онзи така мил въпрос:"Ще се омъжиш ли за мен!"Просълзих се ,гледах доста втренчено.А пръстена беше замаскиран под филийката с мед.Там намерих червена кутийка с формата на сърце.Вътре-нежно пръстенче с малки камъчета върху няколко сърчица нежни.Не искал да е типичния годежен пръстен с един камък.И ме гледа и пита:"Не разбрах отговора!"А аз просълзена..."Ами аз вече ти казах,че "Да"" Той се усмихва-"Нищо не се чу!"Развълнувани и разтреперени от умиление се прегръщахме ...Много символично приготвял нещата от няколко месеца и чакал датата 9.11.Аз съм родена на 11,а той на 9,различни месеци и часът чакал 9.11.Въобще-всичко с умисъл.Много трогателно беше,той искаше да снима,но рошава и по пижами и двамата не ми се искаше,затова картината е само в нашите спомени!
Само мога да пожелая всяко момиче да получи най-трогателното за нея предложение!Не винаги всичко опира само до финансовата възможност.Човек може да изненада другия и с няколко мили думи и жестове!Обичайте се всички,които вече сте получили предложенията си и всички,на които тепърва им предстоят! give_rose
« Последна редакция: ноември 16, 2008, 13:06:11 от bori » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 16, 2008, 22:46:06 »

супер сладко  Bravo
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 17, 2008, 00:38:56 »

kossara,bori,получили сте много интересни предложения за брак!Наистина,това с смс-а е уникално! Bravo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 17, 2008, 14:45:51 »

Ами ,ако трябва д абуда чесна аз май всъщност още не съм получила официално предловебие.В смисал,че ние говорихме,харесах ме си дата,опредлихме я,вече почнахме малко по малко да се приготвяме,но всъщност аз все още нямам годежен пръстен и не съм получила така да се каже официалното предложение,не е паднал на колене angry :angry:Но аз тайничко се надчвам,че скоро имам рожден ден и доколкото го познавам най- вероятно ще ме изненада тогава.Изкрено се надявам да съм права,защото въпреки,че сега съм много щастлива от факта ,че вече определихме дата ми се иска и да чуя официално.  pardon
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 17, 2008, 23:58:09 »

lady_in_love,ще стискам палци и да ни разкажеш после! good
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 18, 2008, 09:48:37 »

Pisetata задължително ще разкажа подробно само да дойде момента blum. :offtopic:Между другото сори за правописните грешки,но първо почти не съм свикнала да пиша на кирилица,а и в къщи клавиатурата ми е една,на работата друга и се получава мармалад. blush
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 18, 2008, 10:23:51 »

lady_in_love ,пожелавам ти най-готиното,сладурско,неустоимо и неочаквано предложение! heart
Благодаря за търпението да ми четете дългите писания и се радвам за хубавите отзиви!
Активен
imladenova81
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #88 -: ноември 19, 2008, 16:08:34 »

...Моето беше голяма изненада и беше тук
 
http://lh6.ggpht.com/_ugNrdhJ__fA/SCA9vSTkmPI/AAAAAAAAAg8/eomTnTHgEFA/s912/IMG_0278.JPG

на дясното фонтанче girl_wink , почти под прозореца на папата danceg
« Последна редакция: ноември 19, 2008, 16:51:16 от imladenova81 » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #89 -: ноември 27, 2008, 10:22:36 »

 twohearts twohearts :twohearts:на мен ми предложи докато мих чиниите!и нещо му се бях разсърдила и му казах,че не ме обича!а той ме прегърна през кръста и ми каза-"не те обичам ли?",и извади пръстен и ми предложи!а аз 1 час бях в шок и родост!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines