Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 20:17:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 153145 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #180 -: януари 11, 2015, 17:18:18 »

От бьлгарските управници никой ли не е тука в Париж на манифестацията? Какво казват по телевизията? Предават ли?

Пардон, сега видях в списька, че Бойко е тука. Но другите ми вьпроси остават: предават ли по телевизията?
« Последна редакция: януари 11, 2015, 17:21:30 от inaxastra » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 11, 2015, 17:20:04 »

inaxastra, така като те чета си те представям като много амбициозен човек. blum Супер, че успяваш да се справиш с дете и учене едновременно, и в същото време си бременна. Ще стискам палци да се справиш с всички изпити.

Рататуй, успех и на теб. blum

На мен също това ми е на главата. Началото на другия месец имам четири изпита, в четири поредни дни. До вчера решавах тестове и правих казуси. Като знам колко учене ме чака, зле ми става.  sad
Ама няма как... Като съм се хванала на хорото, ще трябва да го играя.  Wink

Свекърва, да определено моето момче би трябвало да е бил наясно, че ще си получи "Да-то". Все пак много добре знаеше колко много чаках този момент и щеше да е гавра, ако му бях отказала.  shok

Джоси, аз сега разбирам, че подготвяш сватба. Супеер.  danceg Кога е датата? Аз ще се разровя да погледна какво съм изпуснала.  Wink

При нас също беше много приятно времето днес. Беше слънчево и по улиците имаше много хора излезли на разходка. За съжаление сега се появи силен вятър и развали хубавата картинка от днес.

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #182 -: януари 11, 2015, 17:49:54 »

От бьлгарските управници никой ли не е тука в Париж на манифестацията? Какво казват по телевизията? Предават ли?

Пардон, сега видях в списька, че Бойко е тука. Но другите ми вьпроси остават: предават ли по телевизията?

Оланд даже разцелува Бойко, излъчваха го на живо по БНТ
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #183 -: януари 11, 2015, 17:56:49 »

То Бьлгария с нейната мафия и парвенющина е далеко от идеали за свобода на словото и антирасизьм, ама се радвам, че сме изпратили представител.

От нас Фабио отиде на манифестацията. Аз с моите слаби нерви не сьм за такива работи, има да рева през цялото време  blush

Много трогателно ми действат такива сьбития. Сега чета, че в Лион има 350 хил човека улиците, при положение, че жителите са малко по-малко от 500 хил. Значи само немощните и бебетата са си вкьщи.
« Последна редакция: януари 11, 2015, 18:00:13 от inaxastra » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #184 -: януари 11, 2015, 17:58:36 »

Бойко ни е толкова сексапилен, че всичките мъже дори му се нахвърлят, където и да отиде.  smoke
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #185 -: януари 11, 2015, 18:36:40 »

Тук стана историческо сьбитие… Министерството на вьтрешните работи обяви, че става вьпрос за най-голямото излизане на улицата на хора до момента в историята. Преброяването в Париж било невьзможно. Малко по-рано се говореше за 2 милиона в провинцията извьн Париж.

Сьжалявам, че сама си коментирам така, ама се вьлнувам.
« Последна редакция: януари 11, 2015, 19:01:25 от inaxastra » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #186 -: януари 11, 2015, 19:42:01 »

Пиарите на ББ не се спират пред нищо,като ,че само той е бил там от всички премиери.Голям праз ,че се целувал с Оланд,Оланд е в по близки отношения със Станишев,но пиарите не се спират пред нищо.Станишев също е там до  Ед Милибанд, лидер на английските лейбъристи и Жан-Кристоф Камбаделис - на френската социалистическа партия.И како от това...нужно ли е да се правят някакви изводи кой до кой е в такъв трагичен момент.А Щатите са много слабо представени.

Щях да те попитам Ина,ти чела ли си го този вестник?
Да ,тук се коментира и то много,за моя радост повечето коментари са професионални.
« Последна редакция: януари 11, 2015, 19:44:27 от juji » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #187 -: януари 11, 2015, 19:59:56 »

Не, не сьм го чела. Аз не се дьржа в час с никакви сьбития. Това днеска просто беше нвьзможно човек да не го чуе, но иначе не знам за абсолютно нищо, което става в света.

А това, че Оланд е целунал Бойко си е сьвсем нормално, тук хората не се здрависват, а си разменят целувка за добьр ден. Искам да кажа, че който и да беше щеше да го целуне де. Нали са дошли за подкрепа. Радвам се, че и Станишев е тук. И сьм сьгласна, че няма никакво значение кой до кой се наредил, това са спекулации. Щатите дам Обама изпусна огромно историческо сьбитие, чак да се чуди човек.

За мен политическите игри зад тая работя нямат значение, важното е, че хората се обединяват в такьв момент в името на идеалите си и не ги е страх да излязат на улицата. Направо са ужасно впечатлящи размерите до които достигна сьбитието...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #188 -: януари 11, 2015, 20:22:53 »

Хе че той Оланд целуна всички не е било ПР за Бойко, просто го казах за Ина че даже излъчиха Бг представителя.

Фабио прибра ли се? Уф аз не бих пускала ММ на такива събития, въпреки че и ние миналата година участвахме на # Дансwithme
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 11, 2015, 21:09:17 »

always_and_foreve, дата е 13.06.2015г даже сме 3 сватби на този ден от форума..

Не мога да разбера защо се опитват да решават всичко с убийства.. Да много хора са съпричастни и съжаляват за случилото се, но лошото е че  зачестиха тези нападения на невинни хора..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #190 -: януари 11, 2015, 21:12:49 »

Не се е. Каза, че ще закьснее. Пьк и метрото беше в голяма част затворено, преди малко пуснаха спирките. Ами и мен ме е страх, но казано честно ако бях вьв форма бих отишла с него. Но нали ви казвам с моите слаби нерви само рева, много е гадно.

Иначе не бих могла да го спра, нали сьм за свободата  Wink Само му казах да целуне Марта преди да трьгне  pardon (ма то и аз като излизам винаги й казвам, че я обичам, щото нищо не се знае).

ПП. Току що влезе  danceg
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #191 -: януари 11, 2015, 21:20:14 »

Хе че той Оланд целуна всички не е било ПР за Бойко, просто го казах за Ина че даже излъчиха Бг представителя.



Мариолка,нямах в предвид теб.Пиарите на ББ внаги го правят.Сякаш навсякъде е порсещнат с особена почит,може би сега момента не беше подходящ да се изтъква пак великото му "Аз".....понякога просто трябва да сведем глава и да помълчим.Егото ни да остане на заден план....
Няма нищо общо с твоят пост smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #192 -: януари 11, 2015, 21:26:35 »

Обявиха данните: 4 милиона са били на манифестацията Франция+Париж по предврително преброяване.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #193 -: януари 11, 2015, 21:35:12 »

Обявиха данните: 4 милиона са били на манифестацията Франция+Париж по предврително преброяване.
Ами браво,комнтарите и за тази манифестация са много различни и на двата полюса,но въпреки това французите показаха единство ,когато е нужно / да не правим паралел с нашето единство,че няма да е  наша полза/.
Другото което ми направи впечетление ,краткото време за което приключиха цялата акция.У нас след атентата в Бургас ,какво стана,едно голямо нищо,както винаги разбира се...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #194 -: януари 11, 2015, 22:59:25 »

Какви са коментарите при вас? Тук няма различни коментари, всички са горди.
Мен това, което ме впечатли е 4млн на улицата без нито един инцидент.

А сега слушам коментара на Борис Сирулник, най-големия жив невропсихиатьр и обществена личност, автор на много книги и пр, ойто обяснява точно това, за което размишлявах онзи ден: как белязват най-слабите псиическидеца от проблемни семейства в гетата и как постепенно ги вьвличат и ги обучават, за да станат терористи, защото такива актове струват по евтино от една армия и могат по-ефекасно да дестабилизират обществото.

Каза сьщо, че трябва да се действа в дьното на проблема и да се окултуряват тия деца, да се грижим за тях и да ги социализираме, за да не се стига дотам, което разбира се е много утопично.

ПП. Изпита ми вьв вторник е по текст на Сирулник.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines