Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 01:05:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 74638 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: септември 15, 2008, 11:59:14 »

Я как съм пропуснала темичката.Аз съм мъчещ се да се дипломира инженер геодезист, чедо на ВИАС.И аз като Алана се разочаровах много от университета, преподавателите и гилдията и май затова все още се мъча с дипломирането.Работила съм много неща, но в момента съм в една проектантска фирма, проектираме улици и пътища.Милото пък е сменило сумата ми и работи и то и сега е строител, сухо строителство Wink За съжаление той нямаше възможността да учи, но сме се замислила за едно задочно сега за него.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: септември 15, 2008, 12:03:37 »

Аз съм трета година студентка. Следвам бизнесадминистрация и работя като координатор продажби в една фирма, която се занимава с внос и търговия с автомобили.
Милото пък вече завърши магистратурата си - Публична администрация  pardon В момента работи в една доста голяма фирма за продажба на строителна техника.  girl_wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: септември 15, 2008, 12:08:50 »

Аз се разписах в подобната темичка, но сега и тук да си кажа...Аз съм психолог, завърших в СУ, магистратура: социална и юридическа психология, работя като Специалист човешки ресурси в австрийска фирма, търговски представители на дограма. Милото се опитва да се дипломира Подземно строителство МГУ и работи като Технически ръководител.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: септември 15, 2008, 20:46:14 »

Да се запиша и аз. Аз завърших магистър международни отношения в СУ. Сега не работя по специалността си. От 5 год. съм в частна фирма (занимаваме се с внос и търговия с кафе). Бъдещия ми съпруг завърши МЕИ- инженер телекомуникации и сега работи по специалността си, също в частна фирма. За сега сме доволни.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: септември 19, 2008, 07:14:54 »

Само като ви чета и малко ме хваща срам,ама....
Аз в момента бездействам  blush,чакам си бебка,а мъжа ми работи в една фармацевтична компания  smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: септември 19, 2008, 15:21:40 »

от както завърших преди няколко години си работя по специалноста което много ми харесва smile проектант-консрукрор съм в една мебелна фирма. а бъдещият ми съпруг е мебелист в друга. чудим се кога ли ще дойде момента да си направим наша smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: септември 25, 2008, 13:16:30 »

Аз май не съм се разписала,незнам...... blushМилият ми мъж си има собствена фирма за Алуминиева и Пвц дограма,щори,парапети,тенти,окачени тавани и т.н.т.е.той е на партия с един негов приятел и са така да кайем  *db*ортаци pleasantry,а аз работя като секретарка в офиса.Иначе съм завършила средното си образование със специалност моден дизайн и втора квалификация за технолог на облеклото,много бих искала да се занимавам с нещо такова и да уча висше по тази специалност,но все нещо не ми достига.... crazy
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: септември 27, 2008, 16:54:58 »

Чакайте и аз да се разпиша тук! blum
Писето има фирма и се занимава със строителни ремонти и т.н.
Аз пък работя в издателство,в отдел маркетинг. smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: октомври 01, 2008, 16:53:22 »

Май тук не съм се записвала.
Аз завърших Компютърни системи и технологии в ТУ Варна, сега карам магистратура "Защита на информацията в компютърните системи и мрежи" в СУ. Работя като мрежов инженер (дали така се пише на БГ) във фирма, която се занимава с IP телефония.
Милото завърши Комуникации и работи в IT фирма, по-конкретно се занимава с видео наблюдение - да внимавате като минавате на червено, че..... Big Brother всичко вижда  girl_wink
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 08, 2008, 12:18:09 »

и аз да се отчета тук-аз уча право в лондон 3-та година.сега трябва да запиша магистратура, но още не съм решила какво точно искам.др което искам е да запиша още нещичко, но дистанцирано.в момента ходя на стаж в house of commons и това е:) а милото се занимава с коли:)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 04, 2008, 15:23:03 »

аз завърших 93 СОУ Александър- Балан профил журналистика към СУ с 2 дипломи
след това работих в Ти Би Ай кредит - Кредитен специалист продажби, но напуснах и сега
си търся работа. pardon
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 07, 2008, 11:09:44 »

и аз да се впиша в момента съм в отпуск по майчинство.
Но съм завършила за строителен инжинер и работих като техн. сътрудник
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 07, 2008, 13:44:06 »

Е, и аз не съм се разписала тук.
Значи завърших тази година бакалавърска степен по "Маркетинг и мениджмънт на хотелиерството и ресторантьорството" в НБУ, София. В момента уча магистратура по "Маркетингови комуникации" към Стопанска Академия, Свищов.
В момента не работя, на 20.12. заминавам на работа в Belle Plagne, Френските Алпи като ОТЗ в един ресторант. blum Wink smile
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 07, 2008, 15:54:59 »

Е, да не остана по-назад и аз smile
Имам две магистратури - Електроника и Счетоводство на нефинансовите предприятия, съоветно в Русенски университет и СА "Д.Ценов" - Свищов. В момента работя като IT support в банка.
« Последна редакция: декември 07, 2008, 16:01:04 от hoty » Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 07, 2008, 17:35:03 »

 Завърших магистратура по Застраховане и социално дело, продължих същата специалност от бакалавърската степен. Започнах работа веднага след 4ти курс - работя в застрахователен брокер.
 Съпругът ми завършва Консервилане и хладилни технологии в УХТ. Работи при баща си в сферата на професионалната електродомакинска техника.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines