Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 16:06:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 223451 пъти)
 
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #255 -: май 04, 2008, 17:51:55 »

 smile


* 07bridesmaid932.jpg (28.85 KB, 386x520 - видяно 288 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 04, 2008, 17:53:48 »

момичетааа, вчера си поръчах роклята danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg danceg
в събота трябва да отида да я взема.
Толкова съм щастлива. yahoo
Щом я взема ще я снимам и ще ви я покажа.

къде я поръча, че ще стане за толкова кратко време?
чакаме снимки
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 04, 2008, 18:43:52 »

... а какво ще кажете само за черни аксесоари good NO На мен лично ми харесва, но няма да ми достигне смелост да си ги сложа на моята сватба.


* Flash.jpg (66.7 KB, 500x744 - видяно 290 пъти.)
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 04, 2008, 18:52:06 »

Поръчах я в салон "Грация" в Асеновград."Слава Богу, че я поръчваш сега и имаме време да я изпипаме, защото сега периода е междинен - който е купил бална рокля е купил, малко са тези, които чакат в последния момент, а сезона на булките едва започва. Така че за 10 дни ще бъде готова" - казаха оттам. Не че ще се занимават само с моята рокля, де. НО Хората са много мили, пълни с идеи и предложения и готови да угодят на всеки мой каприз, без физиономии и излишни погледи. Смятам, че са професионалисти и не съжалявам, че именно на тях се доверих. И все пак докато не я видя готова, няма да се успокоя.
Независимо че и в момента мнението ми е че там рядко може да се види наистина стилна и качествена рокля (за това и не взех готова, въпреки че 90% ми бяха точни), смятам че поне видях къде са ушити качествено и платовете са добри.Всичко е въпрос на вкус разбира се - това, което аз харесвам може да не се хареса на друг и обратно.
Стискайте палци крайният резултат да е това, което очаквам и всичко да е наред.
Щом я взема ще я покажа. smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 04, 2008, 19:17:39 »

... а какво ще кажете само за черни аксесоари good NO На мен лично ми харесва, но няма да ми достигне смелост да си ги сложа на моята сватба.

Определено на мен не ми харесва, но това си е лично мое мнение. Ако все пак държиш да има от този цвят, мисля че може да си с такива обеци, които да се съчетаят със съвсем леки и почти незабележими акценти в долната част на роклята! Надявам се не съм те обидила с моето мнение! Във всеки случай, ако много ти харесва такава визия или нещо по-необщоприето съветвам те да се консултираш и с младоженеца. И ако и на него му допада идеята - тогава смело - това е вашата сватба!
И успех!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 04, 2008, 20:06:41 »

мерси много ама нещо не мога да я намеря коя Вероника можеш ли да ми пратиш линк на лични че да не занимавам останалите  blush Благодаря предварително  give_rose
http://album.svatbata.bg/veronik
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 06, 2008, 11:44:36 »

Определено на мен не ми харесва, но това си е лично мое мнение. Ако все пак държиш да има от този цвят, мисля че може да си с такива обеци, които да се съчетаят със съвсем леки и почти незабележими акценти в долната част на роклята! Надявам се не съм те обидила с моето мнение! Във всеки случай, ако много ти харесва такава визия или нещо по-необщоприето съветвам те да се консултираш и с младоженеца. И ако и на него му допада идеята - тогава смело - това е вашата сватба!
И успех!
Разбира се,че не съм се обидила, нали все пак питам за мнение - не учаквам да допадне на всеки Wink На мен ми харесва не толкова черния цвят като акцент за сватба, колкото ексцентричния вид,който придава самия аксесоар... според мен това биха си го позволили жени без задръжки, без предрасъдаци, освободени, диви ако щеш... не знам за теб, но аз търся нещо по-различно от общоприетия шаблон, някак си ми е скучно...
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #262 -: май 06, 2008, 18:46:48 »

а какво ще кажете ако роклята си е бяла ама има нещо връхно,което да е синьо като това първото което показва doriani
« Последна редакция: май 06, 2008, 18:49:30 от krasy_kosatkata » Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #263 -: май 06, 2008, 19:18:36 »

а какво ще кажете ако роклята си е бяла ама има нещо връхно,което да е синьо като това първото което показва doriani
Предполагам че ще е доста ефектно! good
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 06, 2008, 21:15:36 »

На мен лично последната рокля на doriani много ми допада.
Идеята за връхна дреха в син цвят също е много добра.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 07, 2008, 10:10:23 »

Здравейте мацки аз искам да се похваля че си имам рокляяяя yahoo yahoo който желае може да я види в галерията,както и всички други дреболий girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 07, 2008, 10:44:26 »

Дафни, честитка за роклята!! Много е сладурска. Къса е нали?
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 07, 2008, 12:15:54 »

Дафни, честитка за роклята!! Много е сладурска. Къса е нали?
Не мила дълга е някъде до под дупето е по мен и надолу се разкроява
Иначе благодаря give_rose blush
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 07, 2008, 13:54:49 »

Здравейте мацки аз искам да се похваля че си имам рокляяяя yahoo yahoo който желае може да я види в галерията,както и всички други дреболий girl_wink
Мила, имаш много красива рокля  Bravo моите поздравления......

И аз вече си взех моята рокличка  yahoo, но не е в много приличен вид за снимки - измачкана е и трябва да и се правят корекции, че малко в бюста ми е голяма, но като цяло съм много доволнааааа  tease. Браво на M.Tyler  Bravo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 07, 2008, 15:21:27 »

Момичета, дайте някакви идеи за рокля, която се разкроява от бюста надолу с нещо като панделка например (малко кофти го обясних, но дано се сетите) pardon
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines