Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 03:24:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 223420 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 15, 2008, 09:32:31 »

Привет, fenix, и добре дошла. give_rose Исках да те помоля, ако може на личен да ми пишеш къде в Асеновград са ушили роклята ти? Това което съм харесала е подобен модел и като идея е нещо подобно,а нямам и представа къде може да се ушие евентуално pardon
 Offtopic Опитах да ти пиша на личен, но кутията ти е пълна.....
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 15, 2008, 17:37:11 »

Здравейте и аз да се похваля.Вече си имам рокля и всичко необходимо yahoo danceg.Само обувките за сега са проблем  crazy  sad надявам се другата седмица да си купя, защото вече нямам много време.



Активен
Noni
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #137 -: април 15, 2008, 19:47:43 »

роклята ти е готина.ама аз искам тип лале с лек шлейф.естествено още не съм тръгнала на обиколка из магазините.по принцип съм стандартна и мисля че няма да имам проблем с мерките.а аз искам да си харесам готов модел
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: април 15, 2008, 20:23:21 »

Pavlinka, много е нежна роклята ти! Сигурно вече си писала, но шита ли или е готова? И от къде? Дантелата е много феерична.
Активен
lenka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #139 -: април 16, 2008, 11:27:14 »

Здравейте момичета! Аз искам да се посъветвам с вас.
Миисля от 1-6 май да ходя в Асеновград за рокля. Според вас дали ще работят тогава? Понеже нали са почивни дни, а аз само тогава ще почивам и мога да отделя време.
Писах на някоi e-mail от посочените в сайтовете им, но никой не ми е отговорил.
Благодаря ви предварително give_rose.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: април 16, 2008, 11:30:40 »

Аз си мисля че ще работят, е могат и да почиват на 1 Май но надали ще почиват всички дни защото доста клиентела ще загубят така.Мисля че ще бъде много по добре просто да им се обадиш по телефона а не с е-майли. Повечето салони не си проверяват пощата или ако го правят е веднъж в седмицата или месеца.Така че грабвай телефона и смело- ще имаш нувната информация за 10 мин.Успех в търсенето
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 16, 2008, 12:07:20 »

Здравейте момичета! Аз искам да се посъветвам с вас.
Миисля от 1-6 май да ходя в Асеновград за рокля. Според вас дали ще работят тогава? Понеже нали са почивни дни, а аз само тогава ще почивам и мога да отделя време.
Писах на някоi e-mail от посочените в сайтовете им, но никой не ми е отговорил.
Благодаря ви предварително give_rose.
Здрасти мила и аз съм решила точно в този период и аз да ходя до Асеновград аз мисля че ще работят и през всичките почивни дни от 1 до 6 все пак са часници и не трябва да губят клиантела,а пък и още ще има и някой закъснял абитуриент girl_wink
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: април 16, 2008, 13:46:48 »

роклята ти е готина.ама аз искам тип лале с лек шлейф.естествено още не съм тръгнала на обиколка из магазините.по принцип съм стандартна и мисля че няма да имам проблем с мерките.а аз искам да си харесам готов модел

Pavlinka, много е нежна роклята ти! Сигурно вече си писала, но шита ли или е готова? И от къде? Дантелата е много феерична.

Благодаря ви момичета.Роклята е готова от Сватбен салон "Финес" - Асеновград.Бях ходила преди 2 седмици и я мерих.За мой късмет като ходихме в петък имаше същата.Стесниха ми бюстието и скъсиха полата, понеже не съм много висока smile
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: април 16, 2008, 20:31:25 »

Феникс,страхотни снимки  Bravo Bravo Bravo  girl_wink girl_wink girl_wink
Роклята ти от къде в Асеновград е?
Роклята я шиха в Сияна, след като им занесох няколко снимки и обясних какво искам!  good
Активен
Vilito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #144 -: април 16, 2008, 22:54:19 »

Здравейте момичета и аз съм нова,от известно време чета форума и искам да ви кажа че сте страхотни както и идеите и съветите ви също са супер.fenix искам да те помоля да ми пишеш на лични или на [email protected] за цената на роклята ти,ако е удобно разбира се.Защото не знам дали е от роклята или от самата теб но си възхитителна булка  Bravo много ми харесваш  give_rose
Активен
alisonn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #145 -: април 17, 2008, 10:11:07 »

до моята сватба остават два месеца и вече си имам рокля! yahooВзех я от Романтика Фешън много съм доволна от обслужването,мерих доста рокли на Eddy K,More Lee, Divina Sposa - уникални са!http://www.thesposagroup.com/thegroup.php?lang=en
http://www.anabellavencanice.com/eng/series/?conid

ето я и моята:
http://www.anabellavencanice.com/eng/proizvodi/?conid=90
http://www.thesposagroup.com/thegroup.php?lang=en
« Последна редакция: април 17, 2008, 10:56:09 от alisonn » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 17, 2008, 13:48:25 »

Аз пък си харесах още една рокля  scratch one-s head

Отправила съм на две места и питане, дали могат да се ушият и сега чакам  Eeager

Ще мисля коя от двете като ми дадат отговор  Girl_hide

Ето я и втората, но евентуално с червени цветенца  blush

Герка роклята е много красива и нежна  Bravo, повече ми хареса от първия модел. Ти вече пробвала ли си как ти стои подобна линия- че на снимки е едно, а на живо е друго  Girl_hide При мен поне е така- аз исках пола тип лале, а се оказа ми стои доста зле... А друго в червено (освен цветятя по роклята) ще имате ли на сватбата? питам понеже знам че ще е слънчогледова  girl_wink
Активен
alisonn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #147 -: април 17, 2008, 14:37:24 »

Герка пробвах доста рокли от този тип и искам да ти кажа да си помислиш добре как ще се чустваш с нея при танците.По принцип този шлейф го закопчават с копчета под дупето ти и страшно много тежи а и красотата се губи.Точно по тази причина аз се отказах от този тип рокли,но иначе е много красива.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: април 17, 2008, 14:49:04 »

За типа модел - ще е този като форма  good

А за шлейфа - на тази с бродериите е по - неудобен - да . Ще помисля по въпроса . Братовчедка ми имаше подобен на нейната рокля и ще попитам  scratch one-s head

Иначе цветовете на нашата сватба ще са червено и жълто  danceg /може би бордо/

Цветята ще са слънчогледи, иначе поканите ще са в червено, кутийките на подаръчетата също, част от украсата по масите ... yahoo
« Последна редакция: април 17, 2008, 14:50:51 от Gerka » Активен
alisonn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #149 -: април 17, 2008, 14:53:35 »

 good идеално и моите ще са бурдо, златно и бяло - страхотна комбинация!погледни тази http://www.eddyk.com/eddyk/eddykmain2.html
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines