Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 01:19:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 223462 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 11, 2008, 17:57:50 »

Здравейте момичета,

Аз съм нова във форума, до сега само четях и събирах идеи за всичко. Наистина сте от голяма полза. Bravo Bravo От вашите съвети и от сайтовете които разгледах на различните фирми и аз вече съм се насочила към няколко конкретни фирми за булченски рокли. M Tyler, Pronovias, Demetrios....., но както вече разбрах от вас цените пир тях са малко по-соленички blush Исках да ви попитам дали някоя от вас е ходила по-скоро в Деметриос, защото за сега те са моите фаворити. Харесва ми роклята, която е в началната страница на сайта им, цвета е капучино....това е моята рокля мечта... Oh my ....
Та понеже говорите за M Tyler, а за Деметрис какво ще кажета, как са цените им cray

ами майка ми и сестра ми бяха там преди 2 седмици и казаха, че повечето рокли се давали под наем, но можело да ги купиш - но те са давани под наем, един вид си взимаш 2-ра ръка, а също така казали цени от 600 евро и нагоре.

Аз лично не съм бил там, моята е на проновиас и струва 1500 лв., но е нова, там не дават под наем, проновиас в софия имам предвид, на ул. Оборище.

А, да, и внимавай да не ти пробутват рокля от  стара колекция за нова, където и да ходиш, искай каталог да видиш, на него си пише годината, ако не я пише - нещо не е наред. Особено за проновиас важи, защото в 1 магазин гледах рокли  на проновиас, нона каталога нямаше година, а и роклите не бяха тези, като в магазина на оборише, там си имаше  година на самия каталог.

Дано съм ти бела полезна.


А в модна къща ромнатика също бях, но там роклите - нови, но нали са ги носили манекенки на ревюто - бяха изпоцапани с грим, а и не бяхя много учтиви, роклите бяха с цена от 1200 лв. нагоре.

Казаха, чечакат нови, но доколкото си спомням казаха на валентино споса и мото, които са от 3 000лв. нагоре.

Все пак обиколи и питай.

Аз моята я пробвах и мн ми хареса. Затова си я взех.

Само да ти кажа, че преди да купиш, трябва д апробваш колкото можеш повече модели, защотона манекенките по каталозите стоят страхотно, но на мен повечето ми стояха отвратително, а не съм пълна, не съм много ниска и ги пробвах с около 10 см. ток, значи височината ми бе около 1.75, но нямаше фотошоп все пак!!!!

дано съм ти била полезна.
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 12, 2008, 20:02:38 »

Здравейте, на мен ми предстои сватба началото на август и от няколко седмици много усърдно се опитвам да изчета целият форум  girl_wink Днес се захванах да обикалям магазините за рокли, но останах разочарована - еми няма нещо, което да ми "проговори". Иначе интересното е, че обличах десетина рокли и всичко ми стоеше добре, даже ми беше и малко голямо, което за мен е голямо постижение, защото миналата година свалих 20кг. за 4 месеца и още си задържам сваленото. Аз много исках да си намеря рокля под наем, но това, което се предлага е в много плачебен вид. Единствено май се спрях на една рокля от "Лита", но за съжаление я нямаха в наличност. А няма да я поръчам без да видя как изглежда и да я пробвам. Даже и малко корекции съм и измислила, за което момичетата казаха, че няма проблем. Сега чакам и дано след около месец се обадят с новина, че са им докарали този модел.  smile
На "Одета" ми харесаха 2 поли и 4-5 бюстиета, но се получава цена около 1300лв, а не мисля, че настина си заслужава, като пак не е "перфектната" рокля  vivasvat
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 13, 2008, 12:51:22 »

Здравейте, момичета!  Girl_hide  new user Аз сега открих прекрасния ви форум  secret  :girl_wink:и съжалявам, че сватбата ми вече мина. Girl_hide Извинете, ако още не съм ориентирана и пиша в неточните теми  blush

Исках ди ви покажа роклята си, защото смятам, че ако решите да шиете по поръчка, трябва докрай да настоявате да се реализира това, което настоявате. Моята рокля се получи, въпреки че ме убеждаваха, че няма да стане!  girl_wink

Та ето това е роклята ми-като се науча как стават нещата, може да си направя и галерия да ме видите.  girl_wink





Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #123 -: април 13, 2008, 13:13:21 »

З
Та ето това е роклята ми-като се науча как стават нещата, може да си направя и галерия да ме видите.  girl_wink

Феникс май твоята рокля е шита по модела, който аз си избрах, виж в галерията ми  Bravo
Великолепно ти стои, браво. Аз съм на проба в събота и снимките ти много ме ентусиазираха  smile. Би ли ми пратила на лични снимки на букета ти  - и аз съм си избрала маргаритки.
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #124 -: април 13, 2008, 13:51:02 »


Здравейте!
Аз съм нова тук!!! smile Още не съм си избрала рокля и съм много затруднена в избора си!  sad Набелязах си една две рокли от новата колекция на "АЗ и ти", но ми се иска да разгледам цялата им! Някой да може да ми даде точния им сайт, че Смолян ми идва доста далече  Wink ?! А и приемам всякакви съвети! Благодаря! smile
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 13, 2008, 14:05:40 »

Феникс май твоята рокля е шита по модела, който аз си избрах, виж в галерията ми  Bravo
Великолепно ти стои, браво. Аз съм на проба в събота и снимките ти много ме ентусиазираха  smile. Би ли ми пратила на лични снимки на букета ти  - и аз съм си избрала маргаритки.
Gucci, по поръчка е- в Асеновгрд я шиха. girl_wink

Регина, аз направих компилация от 2 модела-този, който си показала ти, и още един на Проновиас  good Ако ти е качествена шивачката и знаеш как си представяш нещата-ще се получи поне на 80% същото! Че естествено, на 100%  трудна работа!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 13, 2008, 14:13:05 »

Момичета, и аз намерих своята рокля ..... за сега само на снимка, но пък е доста близо до това , което съм си представяла и сега ще търся начен да се сдобия с такава  yahoo

От другата седмица започвам да търся къде може да се ушие и дали въобще ще може да стане по снимка ..... дано , че иначе трябва да си търся друга рокля pardon

Ако някой има идея къде бих могла да намеря добър изпробван  шивач, нека сподели - става въпрос за София  give_rose

Или пък ако отида в Асеновград .... но при кого  pardon


* Copy of roklia (432 x 576).jpg (49.99 KB, 432x576 - видяно 759 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 13, 2008, 14:21:56 »

mimiha, роклята на gucci май беше шита в Аз и ТИ Смолян и тя беше останала много доволна. Може да се обърнеш към нея за повече информация good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 13, 2008, 14:23:00 »

Fenix......  толкова си хубава, и ти , и роклята и цялостнота ти визия. Приказно нежна но и завладяващо женствена! Нямам търпение да направиш албума! Bravo
Gerka  поздравления за избора. На мен ми напомня на роклята на Plamik.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 13, 2008, 14:31:06 »

Fenix......  толкова си хубава, и ти , и роклята и цялостнота ти визия. Приказно нежна но и завладяващо женствена! Нямам търпение да направиш албума! Bravo
Gerka  поздравления за избора. На мен ми напомня на роклята на Plamik.

Да ..... заради бродерията  smile

Аз не бях виждала нейната галерия , но това все пак е обнадеждаващо, че ще намеря кой да ушие и моята  girl_wink

Приемам съвети къде да отида  give_rose
Активен
mimiha
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


« Отговор #130 -: април 13, 2008, 15:14:08 »

mimiha, роклята на gucci май беше шита в Аз и ТИ Смолян и тя беше останала много доволна. Може да се обърнеш към нея за повече информация good

Благодаря ти d_petrovska, smile! Ще я питам! girl_wink,че малко трудно се ориентирам още тук!
gucci, твоята рокля ли е шита в Аз и Ти?!  blush
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 13, 2008, 19:34:57 »

mimiha, те нямат уеб сайт, но тук можеш да видиш снимки от тяхно ревю:
http://www.pbase.com/gurummx/image/52297604
Успех!
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 13, 2008, 21:23:31 »

Fenix , добре дошла!  Blush
Роклята ти е невероятна!!!
Страхотна булка си била, много красива, много нежна...прекрасни сте всички!
Като гледах снимките -това е на Аязмото, ти от Стара Загора ли си?  smile blum
Създаването на албум става много лесно, мила ..така че, с нетърпение ще чакаме още снимки от сватбата ви danceg А ти ,надявам се, ще помагаш на всички нас, които сега тръгваме по твоите стъпки!
« Последна редакция: април 13, 2008, 21:32:47 от Slyn4o » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 15, 2008, 08:32:32 »

Аз пък си харесах още една рокля  scratch one-s head

Отправила съм на две места и питане, дали могат да се ушият и сега чакам  Eeager

Ще мисля коя от двете като ми дадат отговор  Girl_hide

Ето я и втората, но евентуално с червени цветенца  blush


* gelinlik017.jpg (40.63 KB, 385x525 - видяно 567 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 15, 2008, 08:34:37 »

Много са хубави и двете Герка, аз лично харесвам повече втората мн нежно ще се получи с червени цветя.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines