Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 12:32:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции - 2 част  (Прочетена 173090 пъти)
 
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« -: януари 30, 2008, 22:57:20 »

Здравейте,

моля ви да ми препоръчате някоя агенция..прочетох доста из форума, но не съм наясно от коя агенция повечето са доволни. помощ!!! нямам време  cray


Старата тема е ето ТУК!  good
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 15:12:50 от maria_lakova » Активен
Rali4ka
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #1 -: февруари 05, 2008, 17:01:47 »

здравейте, някой има ли отзиви от сватбена агенция Диаманти?
Активен
Pin2
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 1



« Отговор #2 -: февруари 08, 2008, 15:52:35 »

Здравейте,
понеже реших, че е време да се оженя, но не съм подготвен и за това ми трябва малко помощ.
Като за начало си търся сватбени агенти, който да ми организират почти всичко. Искам от вас препоръки, с коя агенция да не се занимавам, кои са много добри, в какво се състои организацията на ангенцията, т.е. аз ще трябва ли да се занимавам с нещо. Понеже нямам никакъв поглед на нещата, ще ви помоля за подкрепа.
Всякъква информация, телефони, адреси, сайтове, линкове и т.н. ще са ми от полза.
Може да ми пишете на лично съобщение или на емайл: [email protected]

Искам да кажа, че за момента единствената агенция която знам е "Приказен Ден".
Принципно мога да работя с google com и мога да извадя доста агенции... Това което ме интересува е как работят. Нещо което вероятно някои от вас са го изпитали.

« Последна редакция: февруари 08, 2008, 15:57:24 от Pin2 » Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 11, 2008, 11:39:55 »

здравейте, някой има ли отзиви от сватбена агенция Диаманти?
За кой град трябва да е Агенцията ?
Активен
Rali4ka
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #4 -: февруари 11, 2008, 16:05:44 »

За София!

Модератор: Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 17:14:28 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 19, 2008, 14:46:45 »

Здравейте,
малко късно, но все пак... предстои ми среща с агенцията, която сме избрали (засега). Ние имаме основната концепция за нещата, проблема е, че нямаме много време (ние сме в София, а нещата се случват в Пловдив). Моля ви да ми дадете някои насоки за нещата, които трябва да се изяснят, за да не забравим нещо, защото най-вероятно ще трябва да вземем решение базирано на една-единствена среща.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #6 -: февруари 21, 2008, 12:29:22 »

здравейте.
Аз съм от варна и съм ползвала услугите на една агентка-Румяна Панайотова.Много е разбрана и много ни помогна.Работи към един сватбен салон.Прави ни декорацията на ресторанта и много други неща.А мои познати в София миналата година ползваха услугите на SHU SHI.Разкошна беше сватбата им.
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 21, 2008, 13:55:21 »

Здравейте,
малко късно, но все пак... предстои ми среща с агенцията, която сме избрали (засега). Ние имаме основната концепция за нещата, проблема е, че нямаме много време (ние сме в София, а нещата се случват в Пловдив). Моля ви да ми дадете някои насоки за нещата, които трябва да се изяснят, за да не забравим нещо, защото най-вероятно ще трябва да вземем решение базирано на една-единствена среща.
Ето какво се сещам на прима виста:

Какво предлагат: какви услуги, консултации, предарителна организация, координация на самия ден - всичко което е Включено и всичко за което се плаща допълнително;
На каква цена;
С кого работят (подизпълнители);
Работят ли с хора, които вие изберете;
Портфолио? - да покажарт материали;
Ако имат сайт - да го видите;
Има ли допълнителни такси за нещо - какво и как;
Как става плащането- капаро, доплащане;
ЗАДЪЛЖИТЛНО договор - може да няма фактура (заради ДДС), но искайте договор.
За договора - какви са ангажиментите с подизпълнителите,
влизат ли в договора на агенцията (има ли ангажимент да ги контролира)
Как се оформят допълненията - (трябва да са като анекси или допълнителни договори за услуги);

Да кажете вие какво си представяте, за да е ясно могат ли да го организират.
И според мен е важно да се харесате и да си допаднете като хора!
 good
Активен
ambar
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #8 -: февруари 24, 2008, 07:50:20 »

Здравейте,

Аз съм нова в този форум, но и на мен ми предстои сватба през август. Моля. някой да ми каже нещо за Сватбена агенция Тя и Той. Препорачаха ми я в един от хотелите, които обиколихме. Ще ви бъда благодарна да споделите мнение.
Активен
e_v_e_t_o
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #9 -: февруари 24, 2008, 15:40:09 »

Здравейте!Търся информация за сватбена агенция Приказен ден.Много ми харесват украсите,които виждам на сайта им.Ако има някоя от вас,която е работила с агенцията моля се ако може да ми покаже снимки на декорацията,която са и направили,както и ще ми е полезно да чуя мнение за агенцията.Много ми се иска да си сваля някои снимки с украси от сайта им,но не мога-ако знаете как става моля ви обяснете ми.Също си търся и човек,който да ми изработи покани.Ако можете да ми бъдете полезни с информация ще съм ви много благодарна.Доскоро.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #10 -: февруари 29, 2008, 23:43:25 »

здравейте, някой има ли отзиви от сватбена агенция Диаманти?

Аз също попаднах на "Диаманти", бяха много любезни по телефона, но не сме се виждали на живо. Наистина всякаква информация от информирани ще е полезна Wink
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #11 -: март 04, 2008, 15:15:32 »

Здравейте,
Да споделя сега и моите впечатления:) Радвам се, че го има този форум, защото иначе щях да полудея. Проблемът ми е, че не съм в България, а трябва да организирам сватба. Както се казва - и моят Ден дойде!:) Говорих с много хора за сватбените агенции и коя да предпочета. Обаждах се на хиляди места, те агенциите много станали и естествено полудях, незнаех какво да правя. Оказа се, че всички са най- добрите. хахаха. Ами то тогава няма конкуренция, а?!
Така, аз на какво се спрях, тук в Атина са организирани две сватби на българи от българска агенция Амур. Хората са супер доволни и от цените (как да не са, то тук сватбените агенции не могат да се пипнат, толкова са скъпи) и от украсата. Звъннах им на тези и се оказа, че са свободни за 09.08.08 и така поеха и нашата сватба. Дори си харесах снимката от техния сайт. Сватбата ще е в София, но аз ще си я организирам от тук. И много се радвам.
Активен
loreta
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #12 -: март 11, 2008, 11:07:12 »

Аз съм от Варна и като започнах да се интерисувам от агенции наистина се шашнах от цени малко преиграват  shok
Накрая с много колебания се свързах с една агенция за която бях чувала и чела хубави неща и се указа в последствие, че не съм сгрешила защото за всичко имаха подробна оферта и аз сам си определях и разпределях бюджета, за сега съм много доволна оказа се че калъфите за столовите са по 3 лв бр при тях а аз биях намерила преди това по 5 или 4 лв бр. Цените им са много нормални и конкурентни.
 yahoo  danceg
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #13 -: март 14, 2008, 17:01:28 »

Ох, ами аз пак да попитам за агенция "Диаманти"...  blush Имате ли някакви отзиви как се справят с декорацията? Утре имаме среща да си кажем финално дали се спираме на тях и много ми се искаше преди това да чуя някаква обратна връзка. Това, че никой нищо не е споделил за тях, малко ме притеснява честно-казано. huhhuh.gif
Активен
belma
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #14 -: март 16, 2008, 13:11:15 »

Препоръчайте ми агенция от Варна,която работи свясно и на приемливи цени.Става дума за цялостна организация.Сватбата ще е скромна до 50.Искам нещо елегантно и семпло.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines