Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 17:38:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на veninceto- 17 април 2010  (Прочетена 13461 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 16, 2010, 11:51:06 »

veninceto, пожелавам ти прекрасна сватба. Дано времето се усмихне и да ти подари много слънце утре smile А после ще те чакаме с разказ и снимки!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 16, 2010, 12:22:00 »

олеее то не останало време,
 освен да ти пожелая много да се забавлявате и да бъде най- незабравимия и вълшебен ден в живота ви, какво друго да ви пожеля.
 естествно чакаме подборбно разкаче и снимки след сватбата
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 16, 2010, 12:32:23 »

Желая ти много весела сватба, изпълнена с незабравими емоции, много любов и красота! Чакаме снимки smile
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #18 -: април 16, 2010, 12:35:40 »

veninceto-пожелавам ти незабравим, емоционален, вълшебен сватбен ден give_rose
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #19 -: април 17, 2010, 08:54:16 »

Миличка, ето , че дойде и ТВОЯТ ден. Пожелавам ти една прекрасна сватба изпълнена с много усмивки, весело настроение и незабравими моменти! Времето е леко мрачно навън , но нека това не ви пречи , защото слънцето ще грее в душите ви и ще ви топли smile. Весел празник и бъдете много много щастливи!
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 17, 2010, 09:10:19 »

 Сватбаааа
Venince,пожелавам ти днес да бъде един от най-прекрасните дни в живота ти!Да се почувстваш най-красивата,обичана и специална жена на света за твоя човек  Bravo
 give_rose give_rose give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 17, 2010, 16:20:14 »

Весел празник, venince.Дано този ден донесе голямо щастие на теб и любимия ти мъж и се постави началото на вашия приказен съвместен живот.  give_rose
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #22 -: април 18, 2010, 08:14:11 »

Леле аз докато открия, че има индивидуални темички и то едното събитие мина вече  blum
veninceto честита тема с много закъснение  give_rose  и понеже вече си бракувана ти пожелавам много щастлив семеен живот изпълнен с много красиви мигове, любов и щастие  girl_in_love
Очаквам много снимков материал и подробен разказ за да може и ние да се докоснем до твоя прекрасен ден  и да споделим щастието ти  Flower
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 18, 2010, 09:01:04 »

veninceto      weddingday weddingday weddingday Сватбаааа   Мина и твоя сватбен ден - дано да  сте имали едно прекрасно празненство -слънцето не можа да ти се усмихне във вчерашния ден но сигурно усмивките са греели на ваште лица  give_rose 
Очакваме да се включиш и да разказваш smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 19, 2010, 09:42:24 »

 weddingday priest wedding
 честито мила!
 желая ви много щастие и много любов през целия ви живот. сигурнса съм че е било приказно събитие и нямаме търпение да ни разхажеш
Активен
valq5730
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #25 -: април 20, 2010, 21:30:08 »

Венито и сама ще каже, но нека и едно мнение от гост. Беше страхотна булка. Всичко мина ок и това беше една супер сватба, предполагам,че всички са останали много доволни, поне аз останах. smile Bravo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 21, 2010, 01:08:53 »

Привет от мен smile Не ми остава време да се заседя на комп. тея дни а и от днес пак почнах работа sad Сватбата мина много добре ,още ни тресе еуфорията и си представям всичко. Гадното време доста ни поизнерви и се бяхме притеснили ,но всичко си стана както е било писано . Снимките от сватбата ще бъдат готови чак другия месец за жалост ,като си ги вземем ще подбера тези които най-много ни харесват и ще ги кача тук в албумчето да ни видите. Емоции имаше много ,притеснения и ядове също, но след като се настанихме в ресторанта вечерта и почна празненството настроението ни се оправи благодарение най-вече на нашия страхотен DJ Алекси  yahoo  Благодарим на тези ,които бяха сред нас в събота и ни помагаха, благодарим на оператора Тодор Стойков и фотографа Иван Банчев  Bravo ,че не спряха да снимат въпреки гадното време и уважиха всички наши капризи и желания. Музикантите ,които дойдоха на обяд и свириха също бяха много добри и мъжа ми е очарован понеже той и свекъра много обичат народна музика ,почерпиха ги двойно та и те останаха доволни. Чакаме си с нетърпение диска от сватбата и снимките другия месец, за да си гледаме физиономиите и спомените. Ако някой от вас се интересува от нещо конкретно може да ми пише без да се притеснява ,като имам време ще отговарям. Имаме няколко любителски снимки ,но те са с лошо качество снимани от тук от там. Благодаря отново на всички за милите думи и пожелания   heart дай боже да ни се сбъднат .и на вас всичко хубаво милички  give_rose ,а на бъдещите булки пожелавам много усмивки  smile , СЛЪНЦЕ и весело настроение.До скоро !!!
Качих си няколко снимки ,но те са с доста лошо качество  sad като си получим истинските,ще си ги качим  smile
Вени Койчева  danceg
« Последна редакция: април 21, 2010, 09:44:22 от veninceto » Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #27 -: април 21, 2010, 07:48:34 »

veninceto , разгледах снимките в галерията , били сте страхотни и двамата. Пожелавам ви винаги да сте заедно рамо до рамо и да се подкрепяте и обичате по пътя на живота! Като имаш повечко време ще разкажеш ли от началото до края как е преминала сватбата smile? След 2 седмици и половина сме и ние и вече много яко ме тресе.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 21, 2010, 07:49:37 »

Вени, била си много, много нежна и прекрасна булка. girl_in_love Времето наистина беше неприятно, но важното е, че въпреки това сте направили своя празник незабравим за вас и за гостите ви.Чакаме повече снимки, за да станем и ние свидетели на вашето щастие.  give_rose
П.С.Поздравления за новата фамилия. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 21, 2010, 10:33:54 »

Г-жо Койчева,

по снимките ви не личи грам притеснение или лошо настроение.  girl_wink

Пожелавам ви безоблачни семейни дни и нощи!
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines