Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 00:03:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на veninceto- 17 април 2010  (Прочетена 13444 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« -: април 14, 2010, 21:29:16 »

Оказа се че първата булка за годината(дано не греша) от Пловдив си няма тема, а до сватбата остават само няколко дни  girl_impossible

Мила veninceto желая ти прекрасни последни момински дни. Надявам се че ще намериш време да разкажеш как се чувстваш, как върви подготовката, а после да ни споделиш как е минал големия ден и разбира се да ни покажеш снимки  yahoo
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 14, 2010, 21:52:09 »

Veninceto, успех с лудницата през последните дни преди сватбата! Дано всичко да мине по план и да няма неприятни изненади и най-вече този ден да остане в спомените ти като нещо красив и изпълнено с любов!
Чакаме да споделиш опит и съвети вече в ролята на младоженка  girl_wink
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 14, 2010, 22:18:45 »

Venince,аз ти пожелавам прекрасно време в събота и само положителни емоции  :weddingday:Стискам палци всичко да мине като по вода  girl_wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 14, 2010, 22:44:54 »

Venince Пожелавам ти много щастие , радост и много усмивки на сватбения ти ден !  Flower Sunshine Сватбаааа
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 14, 2010, 23:41:10 »

Оказа се че първата булка за годината(дано не греша) от Пловдив си няма тема, а до сватбата остават само няколко дни  girl_impossible

Мила veninceto желая ти прекрасни последни момински дни. Надявам се че ще намериш време да разкажеш как се чувстваш, как върви подготовката, а после да ни споделиш как е минал големия ден и разбира се да ни покажеш снимки  yahoo
Лелееее , Благодаря ви милички  heart Не съм очаквала да има специална тема за мен! , трогната съм! give_rose
Последните дни преди сватбата вървят доста добре , учудващо за мен е това , че съм доста спокойна може би притеснението и еуфорията ще настъпят в самият ден. Нямам възможност да прекарвам много време тук (за жалост) ,но когато ми се отдава възможност на драго сърце ще споделя и разкажа всички трепети преди и след сватбата! И пак благодаря от сърце! Няма да пропусна да покажа снимките ни и на вас ,за да може поне за малко да се докоснете до магията на нашия сватбен ден (дано само да сме фотогенични ,за да не ни се смеете много  blush pleasantry ) ,като видях темата така ме развалнувахте ,че сега не мога да си намеря място и да заспя  Eeager
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2010, 06:51:24 »

Честита темичка, veninceto.Пожелавам ти един незабравим ден и дано всичко се получи така, както си го мечтала.  give_rose
Активен
galiaart
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #6 -: април 15, 2010, 08:10:40 »

Venince, успех и от мен! Дано времето е хубаво, настроението - празнично, а купонът - запомнящ се!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 15, 2010, 10:01:02 »

veninceto, леки и все така спокойни финални метри до големия ден good

Чакам с нетърпение да намериш време да ни разкажеш за подготовката.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2010, 18:19:15 »

Венинце гушки и от мен give_rose Изживей напълно прекрасния си ден и не се притеснявай за нищо. Поръчвам ти едно прекрасно  Sunshine
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 15, 2010, 21:48:09 »

И ние сме поръчали хубаво време , но явно няма как да стане това и единственото,за което се молим е дори и да е мрачно ,поне да не вали . Утре ще минем и за последни уточнения преди сватбата и в ресторанта . Благодаря отново на всички за милите думи!!! Приятно ме изненадахте с цялото това внимание ,нямаше нужда от специален раздел за нашата сватба ,голям жест!. Обаче с наближаването на събота адреналина ми започна да се покачва smile  heart
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 15, 2010, 22:07:00 »

veninceto няма да се раберем така  tease tease tease Никакви снимки от подготовката няма. Ние любопитните, какво да правим?!  blush
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 15, 2010, 22:55:49 »

veninceto няма да се раберем така  tease tease tease Никакви снимки от подготовката няма. Ние любопитните, какво да правим?!  blush
Аз от  суеверие и  от баба знам ,че роклята и другите неща преди сватбата не се показват. като мине всичко живот и здраве ще намеря време да разкажа и покажа обещавам!  не ми се карайте де  cray
Лягам да спинкам ,че утре ме чакат  доста задачи  smile

Добро утро момичета ,пийвам кафенце да се осъфера, офф и днес времето е ужасно ,дано не вали поне утре.  sad все пак ако някой от вас се интересува от нещо конкретно и иска да види да пише де. ще покажа снимки ,но със сигурност няма да е днес и утре ,а и да си призная чесно не знам какво се разбира под снимки от подготовка? каквото искате ще ви покажа стига да имам време и всичко утре мине нормално ,кофтито е че от ресторанта не разрешават да има силна музика  след 12 и след това ще продължим празненството с най-близките си познати и приятели в Папараци .хайде аз ставам ,приятен ден на всички  smile  Sunshine
« Последна редакция: април 16, 2010, 07:54:49 от veninceto » Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 16, 2010, 09:41:57 »

Утре е  големия ден за  veninceto 
 give_rose give_rose
Дано времето да е с тях и да имат един вълшебен сватбен ден  give_rose

 
Пожелаваме ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Днес е по-хубаво от вчера!“

Не можем да ви обещаем безоблачни дни. Не можем да ви обещаем, че няма да заплачете поне веднъж, нито че няма да познаете тъгата, …но можем да ви обещаем, че ако запазите любовта си силна и пламенна, ако сте мъдри и търпеливи, ако сте заедно и се поддържате, ще преодолеете всеки един тежък момент, пред който ви изправи животът!
 



   
« Последна редакция: април 16, 2010, 09:46:58 от savka » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 16, 2010, 09:51:02 »

Пожелавам ти много хубаво време през утрешния ден.

Вземети си цветни чадъти за всеки случай и ако вали си направете страхотни весели снимки на фона на дъжда. Ще бъде неповторимо. girl_wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #14 -: април 16, 2010, 11:45:29 »

veninceto, една страхотна сватба ти пожелавам  yahoo И да не ти пука дали ще има дъжд или не  Wink Ще ви върви по вода  give_rose А от нашите фотографи знам, че най-добрата светлина за снимки не е силната слънчева, а дори е хубаво да е леееко облачно  smile А и lionelsa  ти е дала чудесна цветно-весела идея  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines