Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 13:16:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 228651 пъти)
 
alexandrina_alexandrova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #375 -: януари 03, 2012, 12:01:28 »

Благодаря ви за мненията момичета! smile И двата модела адски много ми харесват... но предполагам след като ги облека вече ще мога да преценя кой стои по-добре..така на снимка не става lol
Живот и здраве ще ходя до Асеновград и София, ако намеря подобни модели там ще купя роклята..ако ли не ще искам да ми ушият един от двата модела..не искам друга рокля, един от двата модела ще е, наистина много ми харесват! lol

Мариелка във фейсбук случайно видях тази двойка и много ми хареса роклята на момичето smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: януари 03, 2012, 18:11:29 »

алекс, в сватбения център София, откъдето е моята рокля, съм виждала подобни модели като втория, разгледай сайта им ако решиш Wink
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: януари 03, 2012, 21:33:01 »

Аз да кажа докъде стигнах в търсенето на подходяща рокля. Понеже по магазините така и не си харесах нищо /това което ми харесва не ми става, а това което ми става ми стои ужасно/ реших че ще си шия. Имам позната, която шие страхотно/само като хоби/свързах се с нея и тези дни ще отида да обсъдим няколко модела, все ще измислим нещо.  Wink

Александрина, на мен ми допада повече първия модел, но и двата са страхотни.  smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: януари 04, 2012, 08:53:27 »

Александрина, на мен и двата модела ми харесват, но втория ми е по-булчински  girl_impossible За първата рокля, само мога да допълня първо да пробваш рокля с шлейф. На мен ми е страшно неудобно, трудно правих стъпки с подобен шлейф, а за танцуване изобщо не става. Вариантът, който предлагат шлейфът да се прикрепи към роклята - според мен изглежда ужасно грозно и  разваля цялата красота на роклята.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: януари 04, 2012, 09:09:52 »

Аз също искам много рокля с шлейф, но и мен ме притеснява точно това прикрепяне. nea Още не съм пробвала никакви рокли и не знам кое ще ми е удобно и кое не. Другият вариант е роклята да е с шлейф, който се откача.
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: януари 04, 2012, 09:31:23 »

Шлейфът да се откача е супер идея, ако роклята ще се шие. Моята е от магазина и има шлейф, който мисля да отрежа преди сватбата, или да го намаля много. Освен, че е неудобно за всякакви движения, става направо черен, докато булката стигне до ресторанта, виждала съм го на няколко сватби.
« Последна редакция: януари 04, 2012, 11:54:20 от manuella » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: януари 04, 2012, 11:14:35 »

На мен ето това ми харесва много: http://www.kissbrides.com/wedding-dresses/2011-best-sales/free-shipping-high-quality-satin-soft-mesh-wedding-dress.html Няма как обаче да поръчам по интернет, тъй като искам да има свалящо се парче отпред и в ресторанта да стане по-къса роклята. smile
Активен
smileee
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #382 -: януари 05, 2012, 14:05:44 »

Момичета, много благодаря за мненията ви lol Мисля, че като започна да обличам и да пробвам рокли ще открия "своята" smile  blum
   


Абсолютно си права. Аз гледах, та гледах и накрая отидох в 1 магазин пробвах около 20 рокли, каквито мислех, че ми харесват и накрая купих противоположно на това, което исках, защото ми заспа и беше МОЯТА РОКЛЯ smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: януари 06, 2012, 15:52:37 »

 Живот и здраве на 12.01.12 ще бъда на втора проба и се надявам вече роклята да прилича на рокля!! Ако има вид ще се снимам и ще покажа до къде сме го докарали!
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: януари 07, 2012, 21:22:36 »

Здравейте smile!
Дойде време и аз да се включа в този форум  yahoo. Предстои ми сватба през август тази година и тепърва ще си търся рокля. Понеже от няколко години живея в Англия, нямам идея къде в Пловдив има магазини за рокли. Не искам да ходя до Асеновград за сега.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 08, 2012, 11:02:44 »

Здравейте smile!
Дойде време и аз да се включа в този форум  yahoo. Предстои ми сватба през август тази година и тепърва ще си търся рокля. Понеже от няколко години живея в Англия, нямам идея къде в Пловдив има магазини за рокли. Не искам да ходя до Асеновград за сега.

Добре дошла Дора ! smile
Има и тема специално за сватби в Пловдив, погледни и прочети и нея за всеки случай, предполагам че и там има доста инфо.
ето линк :
 http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,30406.210.html
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #386 -: януари 09, 2012, 10:58:57 »

Здравейте, на всички

Вчера бях до сватбения център в София, ще кача снимка и моля да споделите мнение.  give_rose

http://prikachi.com/images/373/4244373g.jpg   
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 09, 2012, 11:04:22 »

rady17 Много е красива роклята!!! Много добре ти стои и е интересен модел!  Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 09, 2012, 11:07:17 »

Ради, много хубава рокля. smile Бяла ли е или шампанско, че не личи много от снимката? Ще споделиш ли каква е цената? A обръч има ли отдолу?
« Последна редакция: януари 09, 2012, 11:16:36 от veseto_87 » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #389 -: януари 09, 2012, 11:07:54 »

И на мен ми харесва, поздравления за избора. И това, че не е бяла. smile Само една забележка имам. Когато те снимат е добре да не е от толкова ниско, защото така нямаш реална представа как ти стои роклята.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines