Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 06:16:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 18  (Прочетена 228605 пъти)
 
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: ноември 08, 2011, 16:42:18 »

Hecate, може и други булки да си кажат мнението, но тъй като моята рокля е тип русалка (и аз особено държах натакъв модел), ще ти споделя лични впечатления - а те са, че този модел рокли не са от най-удобните, особено за танци или поне трябва да имаш достатъчно ширина около бедрата, за да се движиш спокойно и да можеш да танцуваш свободно. Та в този смисъл май А-линията рокли са по-удобни.

Благодаря ти за мнението, за мен е много важно да танцувам, това е и една от причините да не искам шлейф. При все пак всичките уроци по народни танци, салса, танго и т.н. и огромното желание да се вихрим с младоженеца /вкл. и с куфеене на любимата ми музика - рок и метъл/, ми трябва на първо място много удобна рокля, която в същото време да скрива недостатъците ми... и изглежда мисия невъзможна. cray
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #151 -: ноември 08, 2011, 22:47:30 »

 Hecate, възможно е да имаш хем рокля тип "русалка", хем и удобна рокля  Wink Ако е направена така, че да се маха долната част на полата, ще имаш дълга рокля за по-тържествената част и къса за след това  smile
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: ноември 08, 2011, 22:49:56 »

Благодаря ти, много свежа идея smile Хареса ми втората рокля!  Но шият ли тук такива чудеса ?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #153 -: ноември 08, 2011, 22:55:58 »

 Моля  Flower Защо да не шият?  Wink Можеш да поразгледаш сайтовете на магазините и бутиците и да подбереш подобен модел. Пробваш дали ще се харесаш и после шиеш  smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 08, 2011, 23:14:26 »

Благодаря ти, много свежа идея smile Хареса ми втората рокля!  Но шият ли тук такива чудеса ?
Аз бях с огромна рокля, а за ресторанта късичка, шиха ми я, затова си намери шивач и няма да има проблеми. Само че не се махаше долна част , а просто смених полата с къса и така smile
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 09, 2011, 10:27:17 »

Аз откакто реших да съм булка знам какво искам,но не знам какво ще се получи.Бях споменала тук,че искам докато минат ритуалите роклята да е дълга.После да има опция част от нея да се маха.Да остане отпред къса-около коляното,отзад дълга-не да се влачи.Много рокли ми харесват,но предвид дължината мисля няма да са удобни.За мен е важно да ми е удобно да танцувам.Има много време до сватбата и ще събирам идеи.Хубав ден от мен на всички.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #156 -: ноември 09, 2011, 10:34:33 »

С дълга рокля пак се танцува удобно ,поне с моята танцуването беше безпроблемно.
Но нямаше обрачи ,нямаше воали .. беше семпла изчистена рокля - тази от мечтитете ми smile
Така че мн зависи от модела , а и идеята на tweety bird е доста практична и изпробвана при това smile
Успех с роклята на твоите мечти FREIA good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 09, 2011, 10:50:31 »

Аз откакто реших да съм булка знам какво искам,но не знам какво ще се получи.Бях споменала тук,че искам докато минат ритуалите роклята да е дълга.После да има опция част от нея да се маха.Да остане отпред къса-около коляното,отзад дълга-не да се влачи.Много рокли ми харесват,но предвид дължината мисля няма да са удобни.За мен е важно да ми е удобно да танцувам.Има много време до сватбата и ще събирам идеи.Хубав ден от мен на всички.
И аз търся нещо подобно. Тук момичетата са дали много интересни предложения, особено на предната страница. Ако и ти попаднеш на нещо, ще се радвам да публикуваш снимки, че и аз търся идеи. smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: ноември 09, 2011, 11:09:07 »

Моята рокля беше с обръч и мога да кажа, че също много лесно се танцува, защото всичко беше едно цяло (не с отделна фуста, корсет и т.н.) и няма какво да ти се мотае из краката, че да ти пречи да танцуваш  girl_wink
michelle, моделите ти са много красиви - на мен страшно много ми хареса третия! Много е нежна и романтична и в дългия, и в късия вариант  Ashamed
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 09, 2011, 12:06:37 »

Понеже няколко булки ми писаха да им дам парола ,за да видят роклята, а албума ми така и не се оправи ще кача няколко тук, за да видите за какво говоря. Сори, че не се отваря.


както се вижда с тази рокля през хотелската стая не мога да мина, остава и да танцувам smile, затова къса smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #160 -: ноември 09, 2011, 12:13:40 »

Незнам ама и в двете си прелестна просто  yahoo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 09, 2011, 13:17:58 »

А това две отделни долни части ли са или дългото се сваля и остава късото. Къде е шита роклята? Можеш ли да дадеш контакти? Готова ли беше или ти я шиха по поръчка?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 09, 2011, 14:01:22 »

Благодаря ти Bibsi8792 Wink
smile

Vaseto_87, аз съм писала в предни теми, но те са от една година, не исках да спамя, но разбирам, че не може да се върнете всички теми назад, шиха ми я в Асеновград, няма такава друга, аз си избрах модела, казах му какво искам, бюстието прилича на роклите наMy lady. Не съм обикаляла по магазините в едно списание видях реклама и само там влезнах, казах на дизайнера, каза, че по принцип това ,което искам не може да стане, защото нямат такива машини и аз му казах, че тогава няма да съм булка и той се облещи lol)))))). Каза, че ще говори с колега, които шие в Израел и така получих мечтаната рокля. На лични ще ти пиша координатите, за да не е реклама, въпреки, че в темата за благодарствени думи мисля, че съм споменавала.
Забравих да кажа, голямата пола се сваля и слагам малката.
« Последна редакция: ноември 09, 2011, 14:05:52 от tweety bird » Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #163 -: ноември 10, 2011, 02:39:26 »

Защо трябва да се търси шивач? По моя информация разкошните корсети на My lady започват от 2000 лева в зависимост от броя на кристалите, а наистина те са уникални. В техните колекции имат много такива варианти - дълга пола, която се отлепва и става на къса.Хубаво е в началото роклята да бъде по-дълга, а после или да е друга, ако не е My Lady или от този тип или да е друга къса рокля, макар и в друг светъл цвят за танците после и партито след официалната част. Още една рокля няма да е излишна. Иначе колкото и копчета да ви слагат дизайнерите за шлейфа, тези копчета не могат много да издържат, защото все някой ще ви настъпва при танците.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: ноември 10, 2011, 10:24:38 »

damira , не знам от кога си тук, но аз съм от 2г сигурно не много дълго, но според скромния ми опит знам, че рядко булка може да даде 1000лв за цяла рокля, ти ми говориш само за бюстието. smile Еми няма как да стане.
Моите рокли излезнаха 1500лв. Камъните Сваровски са от новите с нов тип капси, в които се слагат и бюстието беше пълно с тях, но просто, защото не е Май Лейди не струваше толкова. Аз исках роклята да я купя от Израел, но говорих там с дизайнер, който ми предложи рокля за     $5000, но каза, че няма смисъл да давам пари ако някой може да ми я ушие или поне предложи да си ушия фустата в БГ, за да излезе малко по-евтина. Тогава имаше някакви размирици и се разминах с пътуването си, но не съжалявам, роклята ми е уникална за мен, защото няма друга така и защото като всяка булка се чувствах щастлива с нея. Момичетата си поръчват от интернет за  $100-200. Колко жени могат да си го позволят? Аз също бях готова да дам $5000, но съм доволна от нашия дизайнер.Съветвам всички момичета да си вземат роклята-мечта, за да не съжаляват, но ако не могат да си поръчат по интернет, пак е нещо, въпреки че досега не съм видяла точно копие на оригинална рокля. Но момичетата, получили от нета рокли са изключително щастливи с тях.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines