Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 18:15:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 27 част  (Прочетена 152251 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 14, 2014, 20:13:06 »

И аз да кажа  Wink

На мен ми харесват първите две рокли и по-важното е, че и двете ти стоят страхотно.  good
Относно третата - и аз смятам, че не е твоята рокля.  NO

Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #31 -: май 14, 2014, 21:02:06 »

И аз съм за втората рокля, това определено е твоя модел рокля  smile
   
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #32 -: май 15, 2014, 09:53:49 »

Честно казано аз съм за първата рокля, стои ти много нежно по тялото. Роклята тип русалка също е много хубава , но може би не точно този модел... пробвай и други русалки, определено ти отиват. smile

Но първата рокля ми е фаворит, има дантела както мисля че искаше, някак изглежда много въздушна (не знам колко е удобна) но определено страшно много ми харесва
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 15, 2014, 10:23:19 »

Честно казано аз съм за първата рокля, стои ти много нежно по тялото. Роклята тип русалка също е много хубава , но може би не точно този модел... пробвай и други русалки, определено ти отиват. smile

Но първата рокля ми е фаворит, има дантела както мисля че искаше, някак изглежда много въздушна (не знам колко е удобна) но определено страшно много ми харесва
На мен първата не ми харесва,просто защото не си падам по такъв тип рокли. Според мен ако й е лятото сватбата,тази рокля няма ли много да я запарява? Вижда ми се,че има адски много пластове тюл(който аз мразя). Моята рокля няма никъде тюл,защото лично мен много ме  дразни.  sad
 Пробвала съм такъв тип рокли и въпреки,че са леки,защото тюла е много лека материя, на мен ми стана адски топло на 5-та секунда! Не казвам,че рокля номер едно не е хубава,просто мисля,че тип русалка ти отива повече!  blum
Иначе,моето мнение не е,за да ти натяквам за нещо. Не искам да създавам някакви спорове. Успех и късмет с роклята!  good
Wink
« Последна редакция: май 15, 2014, 10:26:50 от crazynelly » Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #34 -: май 15, 2014, 10:25:21 »

И според мен втората рокля ти седи много хубаво, подчертава извивките ти и дори да не е точно тази, модела русалка определено е за теб smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #35 -: май 15, 2014, 10:31:35 »

Нелка, попринцип споделям мнението ти за този тип/модел рокли, просто ми хареса как и стои give_rose

Иначе русалката е любимия ми тип рокля, моята живот и здраве също ще е такава kiss2

 :offtopic:Кога ще видим твоята рокля Нелииии? yahoo

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 15, 2014, 10:46:28 »

Нелка, попринцип споделям мнението ти за този тип/модел рокли, просто ми хареса как и стои give_rose

Иначе русалката е любимия ми тип рокля, моята живот и здраве също ще е такава kiss2

 :offtopic:Кога ще видим твоята рокля Нелииии? yahoo


Много момичета ме питаха и в темата ми да покажа роклята,но аз все още не съм сигурна дали сега да ви я покажа или след сватбата. Все още съм 50/50.  LAUGHTER
Ако искате мога да покажа някакъв модел от интернет,който прилича на роклята ми. Wink
 blush
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 15, 2014, 10:47:15 »

И аз съм за първата,но и трите ти стоят добре.Иначе мога да ти кажа за първата,аз бях с подобна с тюл,много е лека и аз се чувствах като принцеса.Аз бях изпотена само от кръста нагоре,защото бюстието е плътно стегнато по теб и няма начин.Но иначе надолу ти нямаш допир с фустата,заради обръчите.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #38 -: май 15, 2014, 13:52:14 »

Много момичета ме питаха и в темата ми да покажа роклята,но аз все още не съм сигурна дали сега да ви я покажа или след сватбата. Все още съм 50/50.  LAUGHTER
Ако искате мога да покажа някакъв модел от интернет,който прилича на роклята ми. Wink
 blush

ДАААААААА
Активен
Dizi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #39 -: май 16, 2014, 07:39:34 »

Здравейте!нова съм тук и се извинявам ,ако не трябва да пиша тук (още не се оправям добре с темичките),та имам въпрос-ще ми препоръчате ли добър шивач,в София,понеже се влюбих в една рокля от интернет и искам точно нея!  yahoo Но след като изчетох какво са писали момичетата в темата - сватбена рокля от нета,тотално се отказах да я поръчвам и се заех с търсенето на шивач иииии до никъде не стигнах.Уж живея тук,пък един добър шивач не знам  sad Ще съм ви благодарна ,ако ми дадете съвет.Не знам дали се води реклама това,но ако е така-може да ми пишете на лично  smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #40 -: май 16, 2014, 10:43:24 »

Здравей Dizi, ателие Ивоар шият рокли по модел, на една приятелка миналата година й шиха булчинската ракля по неин модел. Получи се добре и както тя искаше. Иначе като рокли в ателието не ме впечатлиха особено. По принцип всеки булченски магазин предлага и шиене по собствен модел. Даже сега тази моята приятелка беше кума и е бременна и пак й шиха рокля по модел, която да не й стяга smile
Но в София излизат доста като цена роклите, аз съм се насочила към шиене в Асеновград или Пловдив.
Активен
Dizi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #41 -: май 16, 2014, 12:32:53 »

Благодаря ти ,за информацията.Като цяло ,времето не ме притиска,затова ще пообиколя тук, пък ако не ме остройват цените-отивам в Асеновград или Пловдив.  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #42 -: май 16, 2014, 12:41:32 »

Благодаря ти ,за информацията.Като цяло ,времето не ме притиска,затова ще пообиколя тук, пък ако не ме остройват цените-отивам в Асеновград или Пловдив.  smile

Здравей, понеже ти е пълна пощата ти отговарям тук,
не успях много да те разбера - ако искаш дай линк към снимката на роклята която искаш. Понякога изглежда много плат, а всъщност не е.
Телефон на жената от сватбения център нямам. Когато ходих там, да търся рокля ми казаха че предлагат тази услуга и чеизлиза около 1000лв. Съвета ми е да се обадиш в самия сватбен център и да ги поразпиташ по- подробно. Със сигурност ще ти дадат повече информация от мен smile

Успех
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 17, 2014, 12:21:16 »

Имам си рокля!!!! Много съм щастлива! Изобщо не е такава, каквато си мислих, че ще е. Няма грам от любимия ми тюл, но се оказа, че моят модел е А-линията и притесненията за паласките и корема са били неоснователни.  danceg
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 17, 2014, 12:56:07 »

Честито!  А от какъв плат и ат къде е?  Ще ни я покажеш ли?  С кой я избра?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines