Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 01:22:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mari_m - 11.08.2012  (Прочетена 59609 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 17, 2012, 10:16:10 »

Ние също не чупихме чаши по същата причина. Не е болка за умиране, има достатъчно други ритуали! За песента с баща ти реши ли нещо? Чу ли тази на Нели Рангелова?
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 17, 2012, 12:26:55 »

zai4e_mia благодаря ти  Wink
Ели, а какво символизира чупенето на чашите?
Весе, тъкмо за теб се сетих да те питам и ти ме изпревари.....ето, и аз няма да чупя като теб..управителя каза, че изпиват до дъно и ги обръщат за да не остане и капка  blum
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 17, 2012, 13:03:48 »

Незнам  точно какво  символизират.При  нас  чупенето  беше свързано  със  реплика от  страна  на  ДЖ-я :Колкото  парченца ,толкова момиченца  и момчена:)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 17, 2012, 13:31:22 »

И аз така знам за чупенето на чашите. Така или иначе аз не си падам много по традициите и не съм чула изобщо какво казва водещият - просто ми беше голям кеф да я строша sarcastic Даже не изчаках да ни подканят - като си изпих шампанското, обърнах се да видя колко пространство са ми оставили и да не я метна върху някой и храаас - голям кеф беше и всички адски много се изненадаха, включително и младоженеца, но и той без много да му мисли - храаас и той funnytooth
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 18, 2012, 09:36:26 »

значи за всяка от вас чупенето е носило различна емоция lol)
искам да попитам сега нещо свързано с прическата...като сваля булото по някое време искам да имам нещо в косата...може би фуркети с розички екрю...или с камъни..и аз незнам..откъде си купихте такива неща, тъй като не мисля, че при фризьора ще има, а сигурно аз трябва да ги занеса, за да ми ги сложи...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 18, 2012, 09:46:09 »

На мен ми сложи фуркети фризьорката, но бяха обикновени, черни. Ако искаш по-интересни, ще трябва да си намериш.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 18, 2012, 11:21:46 »

В  булченските  магазини  продават  фуркети,провери  там или като  ходиш  до  Сватбения  център  ги питай,не могат  да не  знаят.Иначе  би трябвало да има  фризъора.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #37 -: юли 18, 2012, 11:52:49 »

Честита темичка, развълнувана госпожице (още само за малко)! Като чета, сватбената подготовка ти носи много емоции. smile Пожелавам ти да мине по вода и без проблеми.
Много ми харесаха поканите - страхотни са! Ръчно правени с мерак! smile Като бижута са красиви!

Ние не чупихме чаши, пихме до дъно и ги оставихме. smile Очаквам още подробности и снимки от твоята подготовка. smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 18, 2012, 13:41:08 »

момичета, ще звънна първо на фризьора и ще го питам, и тогава ще мисля според отговора...то е логично, ама като главата ми не е на място  blush
ДаБулка, "емоционалния ми трафопост" има неизчерпаема енергия  pleasantry Bravo
Е, успокоихте ме, щом няма да сме само ние, да не чупи чаши  blum
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 19, 2012, 09:37:13 »

Отчета за днес: сутринта минах през джипито и вече имаме и медицински с резултатите от лаботаротията за Васерман. За двамата излезе точно 46 лв. Довечера след работа съм на проба за роклята и ако всичко е наред си я взимам, така че стискайте палци  yahoo
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 19, 2012, 10:49:57 »

 :bravo:стискамееееееееееееееее
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 19, 2012, 11:03:39 »

Роклятаааа chee
А с фуркетите какво стана? Какво каза фризьора? Моите ги купих от сватбения салон, от където си взех роклята - днес като отидеш в твоя, попитай дали нямат smile
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 20, 2012, 09:35:32 »

Eли, не си стискала палците достатъчно  pleasantry
Отидохме в Сватбения център вчера, настанихме се в една от пробните/те са като мини стаи/ и зачакахме....и чакаме....и никой не идва с роклята ми....след 20 минутки девойката пристига с роклята и кърши ръци, че са я забравили...и нищо не е правено по нея, и воала също не е направен.... huhhuh.gif Майка ми изрази огромното си недоволство и как може такова безобразие...извиниха се и казаха, че тази вечер всичко ще е готово....та, довечера ще видим всичко ще е наред ли sad
Бях взела доста видове колиета с обици с мен за да преценя, кое ще пасне... е, нищо не пасва...нито перли, нито висулки, нито сребърни колиета по вратлето....просто нищо няма да имам на врата, а само обици.....и сега се чудя да заложа ли на малко по ефектни обици или пак трябва да са семпли...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 20, 2012, 09:49:41 »

Аз съм 100 % за големи обици!
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 20, 2012, 09:50:25 »

извиниха се и казаха, че тази вечер всичко ще е готово....та, довечера ще видим всичко ще е наред ли sad
Ох, много неприятно. Дано днес вече всичко да е наред.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines