Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 09:08:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бележка от психодиспансер?  (Прочетена 208316 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2009, 10:12:54 »

panika, кажи за кой град става въпрос за да може момичетата от там да те ориентират. И спокойствие и здрава храна Wink

kiss_me, какви са тези цени, за кога. То за да се ожениш в тази Варна трябва да си поне някой малък олигарх, иначе не можеш да си го позволиш. На нас за съботна сватба след 16 ч. с класически ритуал ни казаха цена от 400 лв, отделно от което е фотоправото, което си е фотозадължение, ама явно не е европейско да му се вика така. Но, това, по принцип им е най-високата ценова  зона, за какво сте станали на 840 ми е направо необяснимо. Но и нашата цена е от януари месец, когато ходихме да запазваме час, сега може и нас да изненадат beating

Виж какво намерих, приличат ми на актуалните цени  http://www.nikol-weddings.com/bg/info_ritualhall.html
« Последна редакция: април 15, 2009, 10:20:04 от pebbles » Активен
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 15, 2009, 10:21:35 »

ох ... много съм глупава smile за София става въпрос smile
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #17 -: април 18, 2009, 23:59:45 »

При личния лекар. Или при някой друг. Само преди това отиваш в някоя лаборатория и даваш кръв за Васерман(в Cibalab резултата излиза на следващия ден следобед и има възможност за проверка през интернет). След това с резултата, при JP-то(ако при него има интернет, даже не е необходим резултата на хартия, трябват му само данните от картата, която ти дават в лабораторията).
А психо .... на нас не ни искат.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #18 -: април 19, 2009, 00:20:51 »

Някъде на Пиротска беше, мисля, че беше Пиротска 15, но не съм сигурна. та там срещу 15-20лв ви ги печатат за минути и всичко ти се решава. Аз със сигурност няма да ходя да давам кръв и т.н. глупости.
Активен
Didi85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 20, 2009, 12:17:28 »

Как така без да даваш кръв?Нашите ги правих в четвъртък в поликлиниката до нас(защото това не се поема от здр. каса)и за 2 часа бяхме готови.Платихме на регистратура, взеха ни кръв,после в 2 кабинета и готово .Всичко 54лв.за двамата(не знам дали е много)   
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 20, 2009, 16:30:43 »

Добре де аз ли пак нещо не разбирам, но защо във Варна медицинските ще ми излязат 110 лв за двамата. Не може ли и аз да си ги направя за 54 лв. insane
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #21 -: април 20, 2009, 16:42:13 »

Момичета, за въпросите относно ритуалите в гражданското към кого се обръщаме - към тези, при които подаваме документи и се записваме или отиваме при госпожата, която ще е ритуалчик? Искам да питам много неща, но нямам идея кого да питам...

Още въпросчета - трябва ли ни питка за гражданското и дали е възможно младоженците да не влизат заедно, а като по филмите булката да е след шаферките   badgirl 

а също ако някой се е женил в зала Средец на ул. Леге да ми каже дали дават да се хвърлят късметчета отвън.

 give_rose
Активен
vickey
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 21, 2009, 12:59:02 »

Добре де аз ли пак нещо не разбирам, но защо във Варна медицинските ще ми излязат 110 лв за двамата. Не може ли и аз да си ги направя за 54 лв. insane

Във Варна няма такава цена. Предполагам говориш за Надежда, и ние там си ги изкарахме - 110 лв за двамата. Иначе преди това ходих до личната лекарка и сметката беше следната: заверка личен лекар 10 лв, психо - 20 лв, васерман - 8-10 лв, туб диспансер - незнам, но миналата година било 15 лв. Общо около 55 лв на човек. За това предпочетох да отида в Надежда и да не обикалям целия град и да чакам по кабинети.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 05, 2009, 12:10:26 »

 smile smile smile и ние бяхме така като дойде време за записване.Първото нещо което трябва да направиш е да отидете двамата 1 месец по-рано от венчавката това е по закон.или в краен случай в който трябва да се венчаете по-рано.Като отидете там търсите този който записва за дата.Често се случва това да е и човека който ви венчае.След което ще ви дадат списак с документите които трябва да си приготвите.И от там се тругва по мъките и по даването на пари.
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 05, 2009, 13:24:20 »

и задължително си купете 2 медицинки защото никой няма да ви го каже това и ще трябва да се разхождате което е доста неприятно имайки в предвид навалиците
Активен
tsvetka
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #25 -: май 06, 2009, 20:27:28 »

      Здравейте!
  И аз имам въпрос за медицинските. Младоженецът е чужденец и се надявам, че няма да има някакви психо-тестове или нещо такова понеже ще трябва да превеждам,а не знам дали не трябва в такъв случай оторизиран преводач. Само кръв ли е достатъчна? И следващият ми въпрос е, дали мога да си направя медицинските 10 дена преди сватбата?
Активен
polina88
Ентусиаст
**
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 08, 2009, 09:14:55 »

Медицинките имат 6месеца срок така че не е проблем и превода4 не ти трябва понеже се ходи до психото за да то подпечатат само медицинските не да ви провеждат тестове blum *THUMBS*така че споко.Но да знаете от сега всеки трябва да има по 2 медицински да знаете понеже ще ви върнат,общо 4 трябва  да си купите.Вие като се запишете в гражданското ще ви обяснят там каде първо трябва да итодете star star от сега ти казвам да си преготвите около 100лв може и повече зависи каде ще са ви изследванията понеже са скъпички приятно обикаляне good good good good
Активен
tsvetka
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #27 -: май 08, 2009, 09:32:35 »

        Много благодаря на polina88   smile !!!!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 08, 2009, 09:39:14 »

медицинските важат 1 месец от датата на издаването.Аз вчера си правих нашите и изрично ме предупредиха че са за месец.и затова ми ги написаха с друга дата. good иначе на мен ми излезнаха по 25 лв на човек.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 08, 2009, 10:18:51 »

И при нас медицинските излезнаха по 25лв на човек.
На 100% съм сигурна, че медицинските важат 1 месец / 30 дни / от датата на издаване
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines