Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 22:22:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nine  (Прочетена 41435 пъти)
 
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #45 -: април 23, 2013, 11:54:48 »

cherry_lady1984, в коя темичка имам няколко снимки ще ги кача  а  довечера   може  и още да поснимам smile
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 23, 2013, 11:58:14 »

в темата за цветята-красиви и обичани. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 23, 2013, 12:02:15 »

Спокойно за шефа.. Ние с милото стигнахме до извода, че ако не им дойде до главата мислят, че всичко е цветя и рози и какво толкова искат работниците...  diablo

За партито няма да се ядосваш, че нищо не знаеш. Знай само, че всичко ще е супер. При мен също е така с моите приятелки. Те не се познават и ми беше притеснено как ще се получат нещата, но най-добрата ми приятелка ме успокои, а  и й имам пълно доверие, защото е много оправна и ще ги мобилизира smile

За роклята за моминското въобще не се кахъри. Аз седнах да се кахъря, че нямам рокля, а и нямам никакво време да излизам по магазините, та ще измисля нещо от гардероба. Дрехи бол, така че все ще се измисли нещо Wink Важното е да носиш в себе си много настроение и положителна емоция  blum

Браво за роклите на шаферките, както и за родителското тяло. Ти няма как да останеш без рокля. Не се притеснявай и не го мисли. Нито една булка до този момент не е оставала без рокля. Ще си намериш твоята рокля и после ще видиш, че напразно си се притеснявала и кахърила  girl_wink Може да е малко неприятен този момент, но и той ще мине smile

Ти поне си напред с роклите на останалите девойки. Мама няма рокля, татко няма костюм, а ми се иска и на двамата да им купя нещо хубаво.. Майка вика, че ще облече нещо старо, ама то всичко й е голямо, че след катастрофата много отслабна..
Мисълта ми след всичките тези писания е да не се притесняваш! Наистина напрежението е голямо, особено като имаш неща за вършене, а времето не стига, ама гледай да дишаш дълбоко smile give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 23, 2013, 12:04:59 »


Аз отглеждам много орхидеи и сега така са  нацъфтели и ми минава през  ума да  взема да  ги украся саксиите и да  ги занеса в  ресторанта.....

Щом имаш толкова много орхидеи не се  и замисляй, ами ги носи в ресторанта blum Поне аз бих направила така, защото хем ще е твоята украса, ще е нещо, което ти радва окото, а и не само твоето, защото орхидеите са прекрасни и ще е нещо лично smile Лично на мен идеята много ми допада smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #49 -: април 23, 2013, 12:18:04 »

Ани, много добре ми действаш...... Орхидеите ми са различни  цветове, това ме спира  имам в  момента само 2  бели и 2  жълти, които са цъфнали другите са  по-тъмни цветове. А аз  мислех  цветовете на сватбата да  бъдат  екрю и диня- праснова smile Тъкмо ще имам повод да  си накупя още  орхидеии и да взема  2-3  бели smile Най-много мъжо да  ме изгони от нас  с тези орхидеи lol)))
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 23, 2013, 12:23:14 »

мен ме гонят вече 5 години,все обещавам че няма вече да купувам цвята но уви... danceg
щом ти доставят удоволствие занеси ги,следи в големите магазини за промоции на орхидеи-практикер,бриколаж и баумакс.иначе аз имам бяла,розова и розова на петна,но цъфтят и трите. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 23, 2013, 12:24:34 »

Ани, много добре ми действаш...... Орхидеите ми са различни  цветове, това ме спира  имам в  момента само 2  бели и 2  жълти, които са цъфнали другите са  по-тъмни цветове. А аз  мислех  цветовете на сватбата да  бъдат  екрю и диня- праснова smile Тъкмо ще имам повод да  си накупя още  орхидеии и да взема  2-3  бели smile Най-много мъжо да  ме изгони от нас  с тези орхидеи lol)))

Радвам се, че е така  give_rose Ето ти един хубав повод да си накупиш още орхидеи. А на мъжо казваш, че това е за украсата и ще купиш само няколко и ще е много по-евтино, отколкото да купува абсолютно всичко отначало  girl_wink хихи
А пък дори и да се различават цветово, цветята са прекрасни и мисля, че никой няма да обърне внимание дали орхидеята е жълта, бяла или лилава. Всички ще се радват на вас двамата и на цялостната обстановка smile
Аз напоследък се опитвам да се погледна отстрани и осъзнавам, че се вталявам страшно много за глупости, които ще ги забележа само аз..
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #52 -: април 23, 2013, 12:27:02 »

cherry_lady1984, ние  живеем в малък апартамент хола не е много голям а  във спалните  мъжо не дава да се слагат цветя, макар в  едната спалня в  момента никой не  спи. Целия  хол и едната  затворена тераса са в  орхидеи, и знам че  всичките ми приятелки ще ми подарят на сватбата орхидеи защото аз  съм болна от орхидейната болест хихихихи
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 23, 2013, 12:45:10 »

ами значи украсата е готова.няма за какво да се притесняваш.принципно и моя не даваше ама е пълно навсякъде с цветя у дома. smile
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #54 -: април 25, 2013, 11:05:09 »

Момичета имам нужда от помощ! Снощи  обсъждахме алкохола и безалкохолното.Не  можахме да преценим, колко алкохол ще ни трябва. За сега имаме не ограничено количество 3  вида  ракия, червено вино 50 бутилки, бяло вино 100 бутилки. Искаме да  вземем водка, уиски и бира, както и  вода, сокове и  безалкохолно, Но по колко броя не знаем. Гостите  за сега  са 260  човека. Според вас какво количество да  вземем от твърдия алкохол? А бирата? В куверта имаме по 2 безалкохолни, колко  още трябва да  вземем?  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 25, 2013, 12:30:16 »

Аз мисля, че по четири безалкохолни на човек е достатъчно. Но алкохола за толкова души нещо не мога да го преценя.
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #56 -: април 25, 2013, 14:06:34 »

Ние смятахме освен двете безалкохолни които са включени в куверта да  има по още  1 безалкохолно, 1 сода и 0.500мл минерална  вода. А за  алкохола на всяка маса да  има по 1  бутилка литър водка и по 1  бутилка литър уиски като масите са  30бр а  да  вземем от всеки вид  по 33бр. Ракия има  многооо а за  бирите по 1  на  човек ми се  струва  малко.... crazy
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 25, 2013, 14:13:10 »

Олеле, малеле.. ама вие много гости, явно съм пропуснала преди, ако си споменавала smile Браво, че все още има и такива сватби  Bravo Не е лесно това изчисление с алкохола.. Това, което мога да препоръчам е да има много вода за хората, защото дори да свършат безалкохолните може да се пие вода, а и има хора, които пият ракия с вода, например..
А пък за по бутилка на маса.. и ние правим такива изчисления, като имаме няколко бутилки допълнително.
Успех и ще се справите, няма къде да ходите Wink blum
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #58 -: април 25, 2013, 14:34:11 »

Ани, аз исках малката сватба, но с  баща ми не може да се  спори. Трябва тогава да  предвидим малко повече  вода.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 25, 2013, 14:45:17 »

Мила, радвай се, че може да направите такава сватба smile Колкото повече толкова повече - казал Мечо Пух. Всичко ще бъде прекрасно. Радвам се за теб smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines