Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 14:50:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 159703 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 15, 2014, 21:05:59 »

Ние сме с климатици-зиме на топло духат лете на студено.Не съм имала проблем с изсушаване но при нас от морето си е влажно. Вариант е да си вземете йонизатор или овлажнител за въздух ако това се притеснява.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 16, 2014, 09:08:43 »

И ние ще сме на климатик в детската. Имаме климатици и в другите стаи, така че досега не съм чувствала проблем от изсушен въздух. Напротив - климатика доколкото знам поддържа влагата в помещението, докато радиаторите изсушават много. И аз като малка си спомням канчето с вода върху радиатора, иначе трудно се спеше.
При нас в момента единствената въпросителна е къде точно да го сложим вътрешното тяло, така че да не духа. Детската стая нарочно я оставихме досега без климатик, за да може като му дойде времето да го сложим на правилно място. Сега само мислим, умуваме (защото имаме 3 стени подходящи за климатика) и се чудим къде точно да е креватчето и съответно къде климатика. Уж измислихме вариант, ама се замислям да си изтегля някаква програма за визуализация, да направя 2-3 варианта на стаята и да решим в последствие къде да го слагаме smile

Ади, може и контракции да са били, въпреки че преди да започна магнезия имах контракции и бяха по-различни. Тогава ми се втвърдяваше целия корем на минути и се отпускаше - все едно си напрегнал всички мускули и правиш коремни преси. А тази топчица беше по-различна и трептеше. Абе странна работа, незнам smile

Аз ако не се лъжа вече, снощи почувствах ритниче. Беше си силничко, съвсем различно от къркорене на червата smile. Ама знам ли го дали е било бебето хахахаххахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #62 -: юли 16, 2014, 11:24:07 »

Това имах предвид - радиаторите изсушават и трябва да се мисли вариант за регулиране на влагата във въздуха. Леглото на малката е точно срещу климатик и пак не духа в нея. Въпрос на нагласяне е. В нашите пък климатик има точно над спалнята ни и пак не духа, като се насочи в правилната посока и се регулира силата на струята.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 16, 2014, 11:45:48 »

Ние се отопляваме на камини - 2бр., една в хола и една в спалнята. Е няма второ подобно - така се спи на камина, че няма да я заменя с нищо друго heart Пък и пушеци нямаме, защото е затворена. Е, има малко, докато пъхнеш дървата, но се проветрява и няма проблем. И дрехите ни не миришат от нея. В същото време топли уникално, отгрява часове през нощта, даже сега мислим как да я палим, за да не прегрее това бебе smile Аз си слагам до нея една купа с вода, но да ви кажа си купувам етерични масла и си слагам няколко капки, няма да ви обяснявам при изпарението как хубаво мирише Girl_hide

Ние сме нависоко във Витоша, там нямаме вариант за друго отопление, защото няма газификация, а климатиците измръзват зимата и не работят.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 16, 2014, 14:56:28 »

Да климатиците  са удопство но идват в повече като разход. Ние имаме в момента един инвенторен в хола( той е заедно с кухненко). Среден апартамен сме и зимата е изолирано от всякъде. И се чудихме дали да слягаме парното или климатици и по добре ще е на алуминиеве радиатори-не изсешават въдуха навскъде ще е една температура. Така че зависи какъв ти е апартамента, къде се намира и кое ще ви излезе по изгодно. Ние сме в панелка и е подходящо и за климатик и за парно.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 16, 2014, 15:01:39 »

Ние сме с климатици във всички стаи (и с дебела изолация обаче), и определено сметките ни за ток не са по-надути от на останалите. Е, изключая хората на твърдо гориво и с камини. Говоря за отопление на ток. Важно е да се знае и привикне как да се ползват най-оптимално. Тоест, не да се спират и пускат, а да се настроят на оптимална температура, която климатикът просто да поддържа. Повече електроенергия се консумира, когато спреш и после пак пуснеш съответния уред.
В детската също сме с климатик. Просто поумувахме с разположението му и сега духа в прозорците, което е далеч от детското легло. Освен това лопатките му се насочват, при нужда, и може да духа в горната част на стаята. Въздухът в никакъв случай не е по-сух. Сега, например, е около 60% влажността. Зимата пада до към 40%, което обаче се дължи и на принципно сухия зимен климат. През зимните месеци просто включвам и овлажнителя нощем, това е.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 17, 2014, 12:41:35 »

Мамчета, да ви се похваля - имаме си 100%-ов мъж stork-boy baby_boy Младежът днес показа една голяма пишка biggrin Иначе е 237 гр., главичката е 4, 27 см. Не знам дали е нормално. А шийката ми е 3,5 см., което било добре. И няма конус, което май значи, че не е конусовидна, ама и това не го разбрах много.
Иначе младежа ме изненада, така се бях настроила за момиче, че чак леко се разочаровах. Но си го обичам разбира се, живо и здраво да ми е  heart
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #67 -: юли 17, 2014, 12:52:07 »

Ади и аз като теб още преди да забременея се бях настроила за момиче. И някак си все си мислех, че е момиче и без да се усещам дори си мислех за момичешки имена.... Е да ама не smile И аз в първата секунда като ни казаха, че ще е момче се почувствах едно..... незнам как да го кажа, може би наистина близко до разочарование чувство smile Естествено бащата беше на седмето небе и само ми повтаряше "Казах ли ти? Казах ли ти?" smile Но важното е да са живи и здрави. Освен това живот и здраве, не се знае второто какво ще е smile А и после се замислих, че е по-хубаво първото да е момче и да се грижи за малката си сестичка/братче smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 17, 2014, 14:48:15 »

tweety, да, точно такова чувство! И едновременно с това ми е гузно, че изпитах леко разочарование blush
Иначе при нас освен вътрешното ми чувство, което яво не работи biggrin , ме заляха с едни такива - корема ми разлат, а не остър, значи момиче, не ми се гади грам, значи момиче, и т.н. Плюс доктора първоначално каза, че не вижда пишка и изказа предположение за момиче. И те като се събраха толкова много неща, нормално да си повярвам че е момиче и леко подведена да се чувствам (може би е по-правилно от разочарована). И при нас таткото се зарадва повече според мен лично (не си признава естествено) blush
Каквото е - такова! pardon heart
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #69 -: юли 17, 2014, 22:18:18 »

Момичета на нас като ни казаха пола момиче  yahoo таткото замръзна просто нямаше реакция,аз не се бях настроила ,казвах си каквото и да е няммах претенциии.Но на таткото физиономията беше уникална,той беше сигурен,че ще е мъжко бебе.Но сега като приказва на бебка и толкова е щастлив,даже каза живот и здраве иска и второто да е женско  smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #70 -: юли 18, 2014, 08:06:49 »

Момичетата винаги влизат под кожата на таткото smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 18, 2014, 08:35:45 »

Е да, вярно е. Ама моят като че ли повече се зарадва на момчето, доста повече. Вчера 15 пъти ми звъня през деня да ме пита "Как е моето пишленце" biggrin А вечерта като видя заветната снимка с пишока, и  Oh my ... падна му ченето и вика с гордост, че на него се е метнал и общо взето беше нахилен до уши цяла вечер
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 18, 2014, 10:36:45 »

Момичета и на мен като ми казаха 99,9%момче, че и снимка на атрибута имах от 13г.с, бях разочарована. Но бързо ми мина и после толкова свикнах, че ще съм мъжка майка, че още преди да се роди не го заненях за момиче. По време на бременност всякакви емоции са нормални. Не се чувствайте гузно, че сте имали някакви очаквания.

Много ви се радвам на  stork-gurl и stork-boy щъркели.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 18, 2014, 12:20:48 »

И аз имах надежди за момче и момиче ама какво да се прави не ми е писано да си имам госпожица.Но пък моите момчета не ги заменям за нищо.Вие поне имате шанса второто да е момиче.Нормални са всичките тези емоции.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #74 -: юли 18, 2014, 13:27:55 »

 gucci , така си имаме утеха, че поне на една снаха ще случим Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines