Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 22:03:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените агенции  (Прочетена 130304 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 05, 2007, 10:10:33 »

Alucinado aniiii8 искам да ви кажа,че абсолютно съм съгласна с вас за всичко!
То че няма да се върне сватбата,няма,ама за несвършената работа,по която и да е вина компенсация винаги трябва да има.Иначе съвсем кофти става!По-добре ли ще е като в моя случай хем сгафила(и то от пълна немърливост и безотговорност),хем се прави на разсеяна!Аз от опит мога да кажа,че ако имаше някаква компенсация и добро отношение и показване на каквото и да е разкаяние щеше да ми е много по-добре,макар и да не ми се беше върнала сватбата!
И макар нашата агенция да се попровали в някои неща,аз имах възможност да се срещна(за жалост късно) и с доста големи професионалисти и все още съм ЗА агенциите,но наистина тук е мястото да се разисква всичко около тях.Ако бях прочела по-рано някои от нещата,които сега пишем и споделяме може би нямаше да се случи и гафа с моята сватба...
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #376 -: ноември 05, 2007, 10:59:50 »

 Аз за това съм във форума за да си спестя колкото е възможно гафове, да прочета различни мнения и да си съставя свое. Откакто съм форумка доста понаучих и за сватбените агенции и за други неща. Много ми е полезно.   good

Мила  aniiii8 когато гафовете са си твои е едно а когато плащаш за гафове е друго не мислиш ли


А относно агенциите (не искам да обидя никой), мисля ,че ако наема неподходяща и некомпетентна агенция  гафа ще си е пак мой.
Активен
gogorincho
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #377 -: ноември 05, 2007, 11:51:08 »

аз досега почти навсякъде(при всички агенции) съм виждал с дребен шрифт "агенцията не отговаря при несвършена работа от трети лица" но примерно фотографите предложени от тях също са трети лица pleasantry
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #378 -: ноември 05, 2007, 12:15:24 »

 :SHREK:Не съм проучвала въпроса много добре ,(затова ако не съм права ще приема критиките) ,но аз мисля,че сватбената агенция се наема за да ти спести време и да ти предложи своя опит. Тя само ти предлага  различни варианти- фотограф,DJ и др. ,а ти можеш да провидеш среща с тях да видиш снимки, клипчета и др. и да прецениш дали отговарят на твоите изисквания. Ако не ги харесваш агенцията ще ти предложи други. За някои хора, DJ който пуска само чалга хитове е истински ужас, но за други е перфектен. Някои искат DJ да е весел ,да разказва истории и да пуска шеги и закачки, а други това им е неприятно и ги дразни. Всеки има избор. Просто трябва добре да се информираш преди да наемеш някой.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #379 -: ноември 05, 2007, 13:13:19 »

Здравейте!
За съжаление отдавна не бях влизала във форума, но виждам,че са се разгорели ожесточени спорове по темата Сватбената агенция.
истината е,че колкото и да ни се иска,риск винаги има-и когато организираме събитието сами, и когато наемем сватбен агент.Отделен е въпроса,че като че ли българите още не сме свикнали да плащаме за нещо,което не можем да пипнем,тоест материално и чисто и просто решаваме,че чудесно можем да се справим и сами с тази задача.
от друга страна,не е лъжа и че доста хора днес решиха,че това е доходоносна и приятна работа,прочетоха две-три списания,вписаха се в няколко форума и решиха да се титулуват СВАТБЕНИ АГЕНТИ. Лошото е,че и без друго наплашените младоженци като попаднат веднъж на такъв-иди им обясни,че е случайно.
Общо взето проблема е комплексен.
На първо място май трябва да се научим да отстояваме това,което искаме, да не си затваряме очите пред финансовите параметри и да гледаме реално на нещата.
Да сме пределно точни в изискванията си,за да не се получават недоразумения след това.
А,да,и още нещо!
Съгласете се с мен,че между младоженци и сватбени агенти или има ли "химия" или не...Човек, с който се чувстваш спокоен и разбран, и на който можещ да гласуваш доверие е нещо особено ценно-особено в сватбения ден!
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 13:14:53 от moiatasvatba » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 05, 2007, 23:39:25 »

Здравей gucci !  Виж мисля че правиш прекалено крайни исказвания ! Вярно е че когато сам провалиш нещо боли по малко но не мисля че трябва да убием човек за да се почувстваме по добре ! Всекидневно се случват инциденти които отнемат човешки животи и естественно има и виновни за това ,но каквото и да е  наказанието няма да ни върнат любимия човек ! Ето това е трагедия ! Не мисля че щастието на брака зависи от нещо дребно пропуснато в сватбения ден ! Живота продължава , а всички ние се учим всеки ден ,всяка минута и всяка секунда ! А който не се учи от грешките си проблема си е негов ! Така че не е нужно този остър тон !  Аз лично приключвам темата защото бъдещите булки не са във този форум за да четат нашия спор ! Моля ако искаш да ми отг. нека да е на лични за да не дразним останалите ! Извинявам се на всички бъдещи булки ! И на всички минали вече под венчилото разбира се !
« Последна редакция: ноември 06, 2007, 00:00:04 от nasi » Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #381 -: ноември 06, 2007, 11:45:49 »

Аз бих искала да дам един съвет на бъдещите булки като вече минала по този път и останала мноооого доволна от сватбената агентка. Съвета ми е следния, момичета не се надявайте на чудеса, също не мислете че агентите са магьосници, дайте им да свършат първо нещата които са най-маловажни за вас, например колата, украсата за колата, бутонери, част от украсата в ресторанта и т.н.

Знаете ли най-добрия начин на мислене преди сватбата е че вие ще се омъжите за вашия любим, всичкото друго е детайли... агентката е там да отмени от стреса и дано успее да направи това.

И давайте точни инструкции, всичко до детайли, агентите не са телепати!

Аз пет дни преди сватбата съм гледала да оправям всичко... отгоре на това имахме много приятели от чужбина (около 70 човека) организирахме им вечери, дискотеки, забавления... и да ви кажа въобще не ми пукаше какъв ще ми е букета, каква ще е украсата... цветарите ми казват няма еди какви си рози, ами добре, като няма няма... сложете най-близките до тях и ако случайно намерете от тези които искам перфектно, ако не пак ще кажа ДА когато ме питат.

Определих си няколко важни за мен неща...

1. документите (за да можем да се оженим все пак)
2. снимките (за да ни остане по материялен спомен)
3. гостите да бъдат настанени по правилния начин (за да им е забавно) и затова вечерта преди сватбата, независимо чи имахме списък с хората, аз отидох и докато агентката оправяше украсата аз си наредих гостите, разместих някой в последния момент и т.н.

Мисля че аз улучих една добра рецепта за успешна и страшно забавна сватба.

Успех на всички, и помислете защо иската сватбен агент и дали изискванията ви са реални... все пак агентите зависят от цялата система в страната ни.
Активен
toni3030
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #382 -: ноември 06, 2007, 12:14:43 »

Здравейте ! Аз съм нова но прочетох доста ! Искам да кажа че NASI е права . Аз тепърва се захващам със организацията и проучих доста Агенции но искам да попитам и nasi за координати за да се срешна лично със тях и да разбера какво предлагат ! До сега вече съм отчаяна от цени и надменно отношение от страна на представители на агенции. Тези хора не могат да ти вземат парите ! Говоря за Пловдив . А що се отнася до обещетенията не съм съгласна със Гучи ! Не бива така и ние не сме безгрешни в работата си !
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 06, 2007, 16:43:18 »

Бих искала да се обърна към модераторите - уважаеми, вземете мерки срещу абсурдното разводняване на иначе хубавата тема. Ако Pachoran, nasi i iolly_ искат да се "надцакват" кой повече разбира от това как работи сватбена агенция - моля правете го в друга тема. Мисля си, че тук всяка една от нас трябва да споделя други неща за агенциите.
Благодаря Ви предварително!
а за какво точно трябва да се говори в темата,нали се обсъжда плюсовете и минусите да си наемеш агенция.мен пък ми  еинтересно да разбера гледната точка и на другата сррана(хотрата работещи на нашите сватби)
Здравей маслинка,
на мен след няколко месеца ми предстои един от най-очакваните дни в живота на всяко момиче, в тази връзка те питам, възможно ли е да ми кажеш коя агенция си ползвала и ако е възможно да ми пратиш телефони за връзка. А съм от София, не знам дали това е от значение.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 06, 2007, 16:45:09 »

deizi моята сватба беше във Варна и сигорно няма да ти е полезна моята агентка.ако искаш все пак мога да ти дам на лични координати
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 06, 2007, 17:26:56 »

nasi, като бъдеща булка, искам да ти кажа, че ако на мен от агенцията ми объркат текста на поканите, ще ми бъде много по-полезно, ако уреди в най-кратък срок да се отпечатат нови с правилния текст (предполагам, че ако работите редовно с една фирма за тези услуги това е възможно срещу допълнително заплащане) и да платят допълнителната цена за това, от колкото да не ми вземат пари, но да ми оставят други покани и аз да нямам време да поръчам нови. Не искам да споря, просто ти казвам моето мнение, защото едно от моите притеснения за сватбените агенции е точно това - ако не са добри не ми нансят материални щети. И 10 хил лв. обещетение да запишем в договора, то не връща сватбата и не ме компенсира. Основното е гафовете да се изчисват максимално бързо. Не ми се вярва да има сватба чиято подготовка да е протекла без проблеми независимо дали с или без сватбен агент.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 06, 2007, 22:12:01 »

здравейте и от мен аз не мислех да се включвам много много в темата ама мисля че имам какво да кажа!и съжалявам ако ще убидя някого не това ми е целта!аз не съм ползвала агенция защото мислех че няма да има кой д ами обърне вниманието от ковто имах нужда!е да ама неее имаше един човек който беше така мил с мен още от самото начало!човек,който не съм предполагала че ще направи толкова неща за мен че ще се постарае без това да му е работата!това момиче не само ми направи най прекрасните покани подаръчета и картички за масите си но ми помогна изцяло за всичко което не съм мислела че някой би могъл да направи и да ми помогне да  осъществя сватбата си  по този невероятен начин girl_in_love girl_in_love :girl_in_love:това момиче е писало във форума и даже няколко страници по назад във темата!!iolly_ на нея дължа приказката която изживях!тя не е агент не се занимава професионално с това но се отдаде изцяло за това да изживеем с мъжа ми такива прекрасни мигове около подготовката и на самата сватба!не правя реклама!изказвам благодарност и същевременно се ядосвам на това че някой е помислил че си прави реклама!!мили бъдещи булки няма нищо по прекрасно от това да имате такъв човек до себе си да разчитате на него и той да оправдае 100 кратно очакванията ви!защото тя направи именно това за мен!съгласна съм че труда е ценен и то най-вече качествения труд!сега е момента и да и се извиня че така се захласнахме с мъжа ми като се върнахме че нямаме време да се видим с нея!нямаше човек който да не се е възхитил на всеки детайл от сватбата ни!и на всеки който ме хвалеше за сватбата аз казвах че похвалите определено не са за мен!ето това за емн е стойностен човек който вложи старание и любов във всяко нещо което направи за нас!казвала съм и милион пъти че направи ли агенция няма да сбърка и че се надявам радостта която ние изпитахме да я окъражи да се заеме!казвам всичко това защото го мисля и така го усещам!а останалото ще си кажа на нея и не само ще си кажа!!
Активен
abi78
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #387 -: ноември 08, 2007, 12:40:14 »

Помогнете ми моля  sad
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 08, 2007, 13:25:05 »

Аз мога да ти препоръчам Роси Колева пиши на лични да ти дам координатите и. Страхотна е
Активен
anadim
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #389 -: ноември 26, 2007, 23:47:54 »

КОлКО ПрИблИЗИТЕлНО ИЗлИЗА С АГЕНцИЯ  girl_wink

Мисля, че зависи най вече какви услуги ще искате от агенцията и това ще определи крайната Ви сума. Трябва да се информирате. Всички имат ценоразписи.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines