Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 21:22:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравословно и рационално хранене  (Прочетена 162498 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 21, 2007, 17:49:02 »

7. Ето и последният удар по вредните навици: не бързайте към леглото веднага след като се нахраните. Рискувате да си докарате гастрит и стомашна инфекция, тъй като храносмилателният процес се дисбалансира
Засега се опитвам силно да се огранича от този навик!Мисля че това е ключа към отслабването и въобще правилното хранене!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #76 -: май 27, 2007, 21:04:04 »

7. Ето и последният удар по вредните навици: не бързайте към леглото веднага след като се нахраните. Рискувате да си докарате гастрит и стомашна инфекция, тъй като храносмилателният процес се дисбалансира
Засега се опитвам силно да се огранича от този навик!Мисля че това е ключа към отслабването и въобще правилното хранене!
Това и аз съм го чувала,но в малко по-различна интерпретация:трябва да се правят по 1000 крачки след хранене,а не да се почива.1000 крачки са една разходка до най-близкия до вкъщи магазин,мерила съм ги.   *crazy*Звучи налудничаво,но наистина е полезно да направиш такава разходка,особено ако си преял,защото спираш да се чувстваш все едно си  глътнал слон.  Иначе и аз не се храня особено правилно,въреки че рядко ям месо,различно от пилешко или риба(другите не ги обичам).Грешката ми е,че ме изкушават разни боклучки като бургери(на едно място в Студентски град ги правят страхотно!!!),шоколад(без коментар),а като видя сладолед нищо не може да ме удържи.Обичам много пуканки  и пържени картофи.А най-голямата ми грешка е,че ям вечер,когато не съм имала време през деня.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 29, 2007, 11:08:04 »

Аз съм 171см, на 55кг. Естествено винаги са ми в повече килограмите, така че каквото и да си говорим всичко е въпрос на внушение. Визията казва едно, кантара друго. Въпросът е дали ще сме роби на кантара или на огледалото.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #78 -: май 29, 2007, 11:13:15 »

Визията казва едно, кантара друго. Въпросът е дали ще сме роби на кантара или на огледалото.

М-да, права си, Ина. Мускулите тежат повече от мастната тъкан, така че една стегната спортна фигура ще тежи повече от леко закръглена при еднакъв ръст. Аз преценявам дали имам нужда да огранича сладоледите не по кантара, а по дрехите; имам едни супер тесни дънки, те са ми "еталона"; от време на време се пъхвам в тях, така, за сведение.  tease
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 29, 2007, 11:17:05 »

Тоооочно като мен. Аз гледам как се движи колана в дупките, до къде стига и налага ли се нова. А иначе съм супер доволна като ми виснат дънките и ми станат дълги, голям кеф. Но и аз така си имам дрешки-мерилки.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 29, 2007, 15:34:22 »

Покажи ми как ядеш, ще ти кажа какъв си...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 29, 2007, 21:19:53 »

Това на милото въобще не му харесва и мисля че не е вярно!Май излиза че както и да се храни човек няма синхрон!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 06, 2007, 21:48:36 »

Момичета, не знам дали това е темата, но мноиго искам да сподела с вас нещо интересно!
Отидох на Биоенергиен тест -Vega test който определя какви храни ти понасят, кои смилаш добре и кои не, респективно скои можеш да отслабнеш и с кои не! Направо е невероятно! Аз научих от маникюристката ми и после четох тази статия, а и в новия брой на сп. Beauty, пише за това студио:
http://www.eva.bg/content/view/388/67/lang,bg/
За мен се оказа, че не разграждам ама хич- сол, захар, мед, марула, портокал, пилешко и още нещо имаше... И ти изготвят диета, плюс съвети и хитринки и естествено трябва си спорт, ама аз съм се заредила с уреди бая! Так, че от утре започвам програмката! Надявам се да съм помощ на накой друг като мен, който иска да си върне формата за сватбата!
П.П. Ако не е това темата, моля Модератор да ми я премести, но просто не можах да намеря каде да споделя новината!!! Wink blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 06, 2007, 22:05:16 »

това сигорно е супер яко,въпреки че аз съм малко скептична,но може да накарам майка ми,тя много иска да поотслабне малко засватбата.baby къде си го  прави теста,дай малко повече инфо
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 06, 2007, 22:29:52 »

Ох, момичета толкова съм горда със себе си, че реших да ви се похваля и на вас. Откакто започнах да отслабвам в края на април свалих вече 10 килограма благодарение на здравословния режим на хранене, който сама си съставих с помощта и съветите от една прекрасна книга, която си купих преди известно време (книгата се казва - Преобразете тялото си за 6 дни на Майкъл Търмънд, който беше диетолог в предаването Пълна Промяна ако сте го гледали). Остават ми само 7-8 килца и ще стана перфектна. Само си мисля да не взема да отслабна твърде много, че да ми е голяма роклята накрая!  laugh
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 06, 2007, 22:39:48 »

принцеске браво  Bravo
аз утре ще я купя на мама
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 06, 2007, 22:59:38 »

На мен пък хич не ми хареса тази книга! :angry:Два дни ходих с купичките със зеленчуци и мерих като ненормална 20-те грама пилешко и се отказах!
Досега диетата, която е имала най-голям ефект при мен, е нисковъглехидратната. Много ми допада-хем си хапваш, хем сваляш. Е, и с нея ми писва от пилешко, но няма начин!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 06, 2007, 23:00:07 »

принцеске браво  Bravo
аз утре ще я купя на мама

Много добре ще направиш. Книгата съдържа чудесни съвети за здравословно хранене и със сигурност ще й допадне. Освен това наистина има ефект!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 06, 2007, 23:19:05 »

Това, за което говоря е в Иван Вазов, на края на статията има телефон и аздреса.
Иначе за Майкъл Търмънд и аз съм го правила, но това са диети, които като си минеш на нормално хранене всичко си е по старому. а ти как го правиш от април, Principessa, ато то е само за 6 дни?!?!!?!?
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 06, 2007, 23:26:56 »

Това, за което говоря е в Иван Вазов, на края на статията има телефон и аздреса.
Иначе за Майкъл Търмънд и аз съм го правила, но това са диети, които като си минеш на нормално хранене всичко си е по старому. а ти как го правиш от април, Principessa, ато то е само за 6 дни?!?!!?!?

Аз не го правя толкова строго както е в книгата. Просто взаимствах някой съвети и идеи от там и сама си съставих хранителен план, който не изисква глад, а просто регулира количеството на вредните храни. А пък иначе след която и да е диета като минеш на нормално хранене неизбежно си възвръщаш килцата. Това го знам от дългогодишен опит и дълги мъчения с какви ли не диети. Сега просто реших да сменя тактиката и да мина изцяло и за постоянно на здравословен режим на хранене, както бях споделила на предната страница от темата. Просто смятам да изключа някой неполезни съставки завинаги от менюто си и да ги заместя с по-полезни в дълготраен срок.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines