Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 10:28:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравословно и рационално хранене  (Прочетена 162489 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: март 13, 2007, 17:05:52 »

Не никакви диети!Ти и без това ще си най-прекрасната!Според мен наистина можеш да си докараш някоя болст така или най-малкото помисли за роклята :girlsigh:Въпреки че аз например я отпусках моята седмица преди сватбата! sarcastic
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #61 -: март 13, 2007, 18:05:23 »

Ти луда ли си, 51 кг. си е фиданка........
Мен ако питаш, по добре закусвай и обядвай, а не вечеряй. по принцип след 6 - 7 4аса по-трудно се изгаря, а най-активен е метаболизма сутрин около 8. Така 4е - смело със закуските.
Но всеки организъм е отделен случай. Ти си преценяваш най-добре.
До сега правила ли си диети.
Ако си на диета - взимай витамини.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 13, 2007, 18:49:20 »

Е и аз бях 47кг ама бях кльощава. Сега съм 54-55кг. 166см. secret  Кофти е. сега ям салатки, зеленце, хляб Бонус, Водичка забравям да пия май, но сокче много пия.
Нямам никакъв режим на хранене. Това се отразява зле на организма по принцип. Добре, че съм здрава като  dog  Когато пия витамини обаче ми се повишава апетита. Особенно Центрум.  Mad girl
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #63 -: март 13, 2007, 18:52:05 »

Когато пия витамини обаче ми се повишава апетита.

И аз съм така-затова никакви витамини за нас! girl_wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 14, 2007, 11:05:51 »

Аз лично както и да ви звучи съм спец по диетите!Аз съм като онази поговорка-цял живот гладна и дебела! :'(Факт! Сега изглеждам доста по-добре отпреди 1-2 години,но за съжаление никога няма да мога да стано 50 кг cray
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 15, 2007, 00:22:23 »

Ами аз съм 168 см - 62 кг и не съм дебела.Такава ми е структурата.Просто си тежа ,а не изглеждам дебела.От сватбата съм отслабнала 5 кг.Ако стана обаче 50 кг ще се изтрия от лицето на земята.Това за мен е равно на анорексия - толкова зле ще изглеждам.Килограмите са относително нещо,всичко е въпрос на структура!
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #66 -: март 15, 2007, 00:55:36 »

Е и аз бях 47кг ама бях кльощава. Сега съм 54-55кг. 166см. secret  Кофти е. сега ям салатки, зеленце, хляб

Уу, Юле, ектра си сега. Аз искам пак да стана 53 (на 164), но следващата година няма да е  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче

Всяка седмица съм с кило нагоре и не знам на какво ще заприличам докато родя. Ох, много ми е притеснено, никога не съм била такава шушона (изобщо не ям по-различно от преди, даже не ям сладко, защото ми се гади от него  bad)
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #67 -: март 15, 2007, 00:57:05 »

Ами аз съм 168 см - 62 кг и не съм дебела.Такава ми е структурата.Просто си тежа ,а не изглеждам дебела.От сватбата съм отслабнала 5 кг.Ако стана обаче 50 кг ще се изтрия от лицето на земята.Това за мен е равно на анорексия - толкова зле ще изглеждам.Килограмите са относително нещо,всичко е въпрос на структура!

Гледала съм те по снимките, екстра си си!! Просто супер здравословно тегло. За моя ръст това е 55кг, но аз искам да съм мааалко по-лекичка (53кг).
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 15, 2007, 13:50:49 »

Аз съм 177 см. и 67 кг., поне за сега! Curtsey Иска ми се да съм малко по-лекичка, но... това става от самосебе си през лятотоооо Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 28, 2007, 22:13:06 »

Ех момичета тъкмо се бях повталила малко и пак започнах да наблягам на сандвичите и сладките неща.Точно когато вече наближава милото да си дойде! cray
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 03, 2007, 10:54:33 »

Юле и Роси виждала съм ви на живо и според мен не ви трябват никакви диети и направо Ви се чудя на акъла.Ние дебеличките какво да кажем.Станала съм спец по диетите и не съм станала по слаба.Всичко е въпрос на структура и на метаболизъм.По добре се хранете правилно.Диетите и правилното хранене са две различни неща.А аз бавно напредвам с диетите за кой ли път....Знам че никога няма да достигна желаното тегло но поне ще се приближа.Направо Ви завиждам за фигурата момичета.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #71 -: май 03, 2007, 16:02:16 »

Ех момичета тъкмо се бях повталила малко и пак започнах да наблягам на сандвичите и сладките неща.Точно когато вече наближава милото да си дойде! cray

fiibi, с 1-2 килограма повече или по-малко, пак ще си най-красивата за твоя любим--особено сега като си му липсвала толкова време! Затова няма за какво да се притесняваш! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 14, 2007, 12:48:57 »

Жените пълнеят четири пъти в живота
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #73 -: май 21, 2007, 14:03:06 »

7 НЕЩА,
КОИТО НЕ БИВА ДА ПРАВИТЕ ВЕДНАГА СЛЕД КАТО СТЕ СЕ НАХРАНИЛИ
http://margaritta.dir.bg/2007/mai/05neprsvi7neshta.htm
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 21, 2007, 17:46:09 »

По добре се хранете правилно.Диетите и правилното хранене са две различни неща.

Аз лично не съм съвсем съгласна с това, защото според мен здравословното хранене е вид диета и то много полезен вид. Ние жените сме свикнали като чуем диета да си представяме абсолютно лишение от много неща само за известен период от време, а правилната и полезна диета не трябва да е така. Аз също съм страшно податлива към напълняване (качих 20 кила за 2 (!) години ) и съм експериментирала с какво ли не, но повечето пъти без особен резултат или ако има резултат той е бил винаги адски нетраен. Каквото съм сваляла след седмици лишения с грешни диети, съм го качвала двойно за отрицателно време.

Вече смених стратегията и съм си наумила да се храня по-здравословно за постоянно. Просто реших да променя изцяло хранителните си навици като изключа доста от неполезните храни и съставки завинаги от менюто си. Например забравих за олиото и го замених със зехтин, белия хляб замених с черен и тестените храни избирам винаги да са от пълнозърнесто брашно, избягвам да купувам полуготови храни и реших винаги да готвя. Когато готвя намалих до минимум количеството на солта и мазнините както и на фиксовете от пакетчета които съдържат много консерванти. зеленчуците и плодовете станаха неизменна част от менюто ми и т.н. Само от едно вредно нещо няма да мога никога да се откажа и това е ШОКОЛАДА!!!  cray

P.S. : Откакто започнах този режим на хранене преди месец свалих цели 8 кила, значи има ефект.
« Последна редакция: май 21, 2007, 17:48:01 от prin4ipessa » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines