Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 05:22:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 133584 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #60 -: май 18, 2009, 00:11:38 »

Момичета, само да ви кажа, че има много случаи в  :(които жени омират от хапчета за отслабване!!!Внимавайте!Не знам точно за кои марки става въпрос , но е опасно!По-добре бавно но славно! smile
Данитка, ще пробвам твоята диетка!Допада ми!В момента съм 165см и 65кг!!!Целта ми е 53-54кг!Утре почвам! good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 18, 2009, 07:56:31 »

Момичета, само да ви кажа, че има много случаи в  :(които жени омират от хапчета за отслабване!!!Внимавайте!Не знам точно за кои марки става въпрос , но е опасно!По-добре бавно но славно! smile
Данитка, ще пробвам твоята диетка!Допада ми!В момента съм 165см и 65кг!!!Целта ми е 53-54кг!Утре почвам! good
Тя има и продължение,но не съм го публикувала
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 18, 2009, 08:07:43 »

Аз съм вече -8.300кг., което го отдавам най-вече на това, че предсватбената треска яко ме е затресла Eeager . Не правя вече кой знае какво- тичам сутрин и не ми се яде много. Чайчето ми помогна, но почна много да ме боли корема и го спрях, хапчетата и тях не ги пия вече. Мисля да тръгна на аеробика от другата седмица, защото фитнеса ми е някакъв скучен, не ми харесва да ходя хич. И така- при мен ЗА СЕГА новините са добри danceg
Активен
megipavlova
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #63 -: май 18, 2009, 15:55:47 »

Здравейте всички диетуващи и отслабващи! И аз като вас започнах преди време диета след диета - резултати /-/, после много /+/ в килограмите. Но от 1 месец съм на диетичен режим на хранене, предписан ми от лекар-диетолог. Мога да споделя, че вече съм - 3 кг. и при това точно в бедната и корема, където имах проблеми. Мисля, че режима е лесен за спазване /с доста храна/. Например първият ден: закуска - 1 варено яйце, 1/2 краставица и 40 гр. сирене; втора закуска - 1/2 краставица и парче моцарела; обед - 3 пълнени с яйца и сирене чушки и 3-4 листа от салата "айсберг", следобедна закуска - 20 бадема; вечеря - пържена пъстърва и зелена салата. Единственият ми проблем е, че трябва да пия вода по 6-7 чаши на ден, но се наливам, наливам.... Реших едновременно с режима и да се постегна, да понамаля някой и друг сантиментър и ходя и на пасивна гимнастика. Целта ми е до м. август, когато ще съм на морския бряг/ - 8 кг./, но и без целулит.....

Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 20, 2009, 09:17:28 »

Привет момичета girl_wink Аз от много време не съм писала...,но все не остава време...Онзи ден ви изчетох всичките и ми допадна най-много тази 90 дневната диета-та от днес я започвам и ще ви споделям резултатите blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 20, 2009, 09:27:27 »

Ние вече имаме фитнес и аз започвам редовно тренировки, така че очаквам някакви резултати след месец.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 20, 2009, 09:40:08 »

Момичета аз спрях хапчетата за отслабване. Имаха видим ефект, но не ми понесоха добре. Първата седмица бях добре, но втората станах много нервна и превъзбудена. Получавах сърцебиене и кръвното ми много варираше, изобщо чувствах се много некомфортно. Освен това и още не ми е дошло, закъснява ми с 6 дни вече. Това с цикъла както и да е, но сърцебиенето и постоянната нервност не можах да ги понеса. Не можех и да спя. Сега от 2 дни си спя нормално, нямам сърцебиене и се надявам да ми дойде. Много ми е гладно, но се стремя да пия повече вода и да не ям много, за да не върна и малкото килограми които свалих.

Искам да също да споделя, че миналия път като ги пих тези хапчета нямах такива оплаквания, не знам защо така се получи сега. Може би самата аз имам някакъв проблем за който не подозирам и мисля да мина през личния лекар и да видим тя какво ще каже по въпроса.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 20, 2009, 10:44:41 »

Eли,дано всичките ти оплаквания да са от хапчетата и да не е нещо сериозно.
Аз моите ги пия вече 5 ден и нямам оплаквания,трудно заспивам,но аз този проблем го имам от година,само забелязвам,че за разлика от преди тези дни и 3 часа да спя-сутрин се събуждам толкова лесно,че чак се плаша как може с малко сън да съм толкова ранобудна girl_impossible
Иначе съм доволна,хапвам малко и насила,защото така ми подтискат апетита,че чак с погнуса ям и за 4 дни<днес ми е 5> съм свалила 2кг.,като ям около 200гр.салата<домати и краставици,но си я купувам нарязана и май в нея има олио и сол>+диетично сирене+пил.пържола и следобед хапвам активия с мюсли<от малките>.Мисля още една-две седмици<не мисля,че ще издържа да ги пия месец> да ги пия и после ще продължа само с НВ диета. Лошото е,че трудно ги пия тези хапчета и не знам дали и две седмици ще издържа да ги пия,ама ще видим Yes
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 20, 2009, 10:51:14 »

Хайде и аз да кажа
Пих Пино слим-ефект 0
Феми модел-0 спрях всичко
Като се има в предвид,че се лишавам от-сладко,хляб,готвено,газирано/е за 1 седмица бая ми се случи алкохолано,но така стана/
Ходя редовно на фитнес.Кантара ме зарадва с минус 3,5кг за 10 дни Oh my ... чак не можах да повярвам,но не се и радвам толкова защото зная че за 3 дни мога да ги върна.Имам още 8кг да сваля/даже ако може 10 най-добре/Не спазвам точно определена диета-пия мнооого вода,хапвам главно телефшо,пилешко,риба и яйца.Доматки,краставички,марули е такива неща.
Исках да попитам-чух че ел.кантар ти мерси в повече кг от механичния.
Ел ми показа 62 а механичния 58/мерих се в един ден/чудя се вече....
Някакви идеи *INLOVE*благодаря
« Последна редакция: май 20, 2009, 10:56:24 от kleo_20 » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 20, 2009, 11:23:53 »

Aз имам ел.кантар и само на него се меря,даже не го местя<защото знам,че така мери най-вярно,когато се използва само на едно място> и не съм видяла разлика,понеже винаги си знам килограмите +/-килограм . Но ще пробвам в петък да видя има ли разлика с обикновен. Иначе аз се меря само сутрин след 'тоалет' както се казва blum
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 20, 2009, 11:51:30 »

Оххх, я и аз да се разпиша тук, че така съм огладняла, че само четенето в тази страница ме кара да не се чувствам гладна smilesmilesmile
Аз от няколко дни започнах диетата на Пиер Дюкан - за 3 дни съм с -1кг. надявам се така да вървят нещата, въпреки че в първите 10 дни се сваля най-много.
Момичета, някоя от вас практикувала ли е пиене сутрин на гладно на чаша топла вода с лъжица ябълков оцет и има ли ефект? Аз си мисля, че ще дразни стомаха, но една позната докторка ми каза че имало "невероятен ефект"...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 20, 2009, 11:57:49 »

Стаси, аз знам за фреш от грейпфрут сутрин на гладно - ако искаш пробвай, поне на вкус ще е по-добре от оцета  angry
А иначе, мен дори и една ябълка да изям на гладно - пак ме заболява корема от киселината huhhuh.gif
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: май 20, 2009, 12:20:24 »

Това за оцета и аз го знам че е ификасно. Има хапчета с ябълков оцет, които вършат същата работа, но поне на вкус не са гадни.

А за грейпфрута и аз знам че разгражда мазнините доста добре. В една диета която правих преди време, но за съжаление изгубих листа с начина на хранене всяка сутрин се ядеше греипфрут с 1 филия препечен черен хляб.
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 21, 2009, 10:11:02 »

Момичетааааааааааааа аз влизам за да ви се похваля   yahoo yahoo yahoo yahoo

За има няма 9 дни съм отслабнала и то доста  - съдя по дрехите си.  *YAHOO*Около 1 май пробвах един панталон, който си бях купила за сватвата на наши приятели. Тогава едвам влезнах в него и за да го закопчая ми трябваше още една педя плат. Днес като го пробвах  Oh my ... Oh my ... Oh my ... идеално си влизам в него. Без да ме стяга и опъва.  Направо  Oh my ... Oh my ... Oh my ...

Супер съм доволна.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 22, 2009, 13:42:34 »

Аз ги спрях хапчетата от днес. Помагат,но не мога да ги пия bad може да е лигаво,но само като си помисля сутрин че ще го пия<а хапчето е сравнително малко> и  bad Затова снощи реших да не ги пия повече,разбира се сутринта за 1 сек. се замислих,но се отказах. Продължавам обаче с НВД ,а хапчетата ще видим,макар познавайки се -май това ми беше с тях smile
 Offtopic Между другото ако някой иска да ги пробва и не му се дават толкова пари<все пак са 50лв.>,аз имам за около 3 седмици хапчета,пишете ми ще ви ги подаря на драго сърце smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines