Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 15:07:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 16част  (Прочетена 184208 пъти)
 
kleo_15
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #495 -: април 10, 2014, 16:00:51 »

Здравейте.И аз да се похваля имаме си вече ресторант, фото и видео,а тези дни ще капарираме и оркестъра. И нашата дата е 17.08 ☺. Препоръчайте ми някой за грим и прическа,че нямам никаква представа на кой да разчитам......
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #496 -: април 10, 2014, 19:13:19 »

Аз лично много харесвам грима на Маруся ( но и нямам контактите ) ако се интересуваш от нея по-добре от сега я потърси , че е доста заета . А за прическа аз лично съм много доволна от Красен стил който е до училище Д.Дебелянов . точно до Мартини бара е салона , много съм доволна от всичките фризьорки там  good
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #497 -: април 10, 2014, 19:31:49 »

Относно грим на Маруся контактите ги имам, не знам дали е удобно тук публично да пускам чужд номер, така че пишете, които иска. Аз ще ползвам услугите на Краси от маскара make-up студио, зад ВИНС. Само хубави неща съм чувала за нея, а и цените й са по - ниски от на Маруся, но не за сметка на качеството.   good
Активен
mi_mito
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #498 -: април 10, 2014, 19:35:04 »

Аз съм чуввала че Маруся прави много тежък вечерен грим. Така че ако ви харесва може спокойно да се обърнете към нея. Аз си мисля за нещо свежо и леко все пак става въпрос за сватба.
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #499 -: април 11, 2014, 07:33:03 »

Въпрос на вкус , не е чак толкова силен грима който Маруся прави , пък и точно в такъв ден мисля , че 10 ,15 лв отгоре в цената на грима определено си струва , аз лично за грима не бих си правила експерименти , все пак има реална възможност ,ако не се получи добре после цял живот да си гледаш снимките с гадния грим ( знам колко е кофти на важен ден да попаднеш на некадърен  гримьор)за другото момиче не съм чувала , може и да не е зле  good
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #500 -: април 11, 2014, 13:32:47 »

Относно Криси няма нужда да я хваля мацката си гримира за списания и т.н , но е хубаво че има избор на гримьори във Варна. На мен лично ми трябва гримьор, който ще гримира и шаферки и кума и маман, за това цена от 20 лв си ми е по ок да спестя smile
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #501 -: април 11, 2014, 14:47:44 »

Е да когато има и шаферки , вече говорим за доста по-сериозен разход  girl_wink
Активен
minzuhar4i
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #502 -: април 11, 2014, 15:43:33 »

Тъй като не видях изчерпателна информация за медицинските ще споделя как стоят нещата в момента във Варна. От Ритуалната зала пращат в лаборатории "Надежда", където двете медицински струват общо 124 лв. Отива се първо да ви боцнат /не е необхдимо да сте гладни/, после ви казват след няколко часа да дойдете да си ги получите. Другия вариант е сами да минете през кабинетите. Ще ви трябват изследване за Васерман /бременните могат да вземат направеното им в началото на бременността/, валидността му е 6 месеца, в часните лаборатории струва около 7 лв. Следва печат от Тубдиспансера - по 12 лв. После печат от психото - по 20 лв. След това заверка от личния лекат /и двете ги написа моята лекарка/ - между 5 и 10 лв на човек. "Обикалянето" не е чак толкова много, разликата в цената е ясна, така че дано информацията да послужи на следващите форумки smile
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #503 -: април 11, 2014, 16:03:18 »

Дано не е тъп въпросът ми.. Нямаш право на избор за центъра така ли? С направления предполагам не става. Четох в предните теми че по 40 лв излиза всичко ...
Активен
Alady
Любопитен
*
Публикации: 37


« Отговор #504 -: април 11, 2014, 18:26:39 »

Разбира се че имаш и може да ти излезе доста по-изгодно но с малко повече разкарване . Всеки сам си решава . Не знам каква беше тая явна реклама доста не на място beating и самия пост кара хората да се заблудят , аз лично не съм ходила но знам , че може със обикалянето на няколко кабинета а не наведнъж в така рекламираната преде малко лаборатория " Надежда " да ти излезе към 40, 50  лв ( поне такива спомени имам от разкази на познати , може да не е точно толкова , но беше значително по-изгодно от лабораторията )
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: април 11, 2014, 22:25:46 »

Ние миналата година ходихме в Санита за медицински и ни излезе по 40 лв на човек, без разкарвания по кабинети
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #506 -: април 12, 2014, 13:48:56 »

Аз леко Ще отклоня темата от прегледите тъй като сутринта се събудих в паника, че гостите ни няма да имат къде да паркират на Катедралата. Някоя от бившите булки ако може да даде съвет и идея, дали може да се разреши паркиране на 30 мин или как да процедираме, че те половината гости 30 мин ще търсят място за паркиране, а той ритуалът ще свърши до тогава ...  sad
Активен
minzuhar4i
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #507 -: април 12, 2014, 14:51:51 »

Със сигурност постът ми не е целял реклама, както написах в началото. Сама търсех информация за медицинските и всеки пишеше нещо различно и за различни години. На мен лично ми се стори нередно от Ритуалната зала директно да пращат в една лаборатория, при положение, че медицинското може да се направи навсякъде. Просто написах моя опит от преди няколко дни с информативна цел за следващите. За Санита - чудесно! Сигурно има и още такива места, ще е от полза следващите булки да знаят.
Активен
slynchogled
Ентусиаст
**
Публикации: 68



« Отговор #508 -: април 14, 2014, 10:23:00 »

Честно казано мен лично от ритуална зала никъде не са ме пращали. Не ми казаха дори какво точно трябва да правя. Само ми дадоха онази бележка какво да носим като отидем на следващата среща и в нея пишеше какви изследвания се правят за медицинското. Нищо повече. Но знам, чувала съм, че си имат практика да рекламират различни услуги - и фото и рокли и магазини за злато. Общо взето така или иначе те само ти предлагат, но избора си е твой. На нас още ни е рано за медицинските, но пък наистина е полезно да се знае къде колко излизат и колко време изискват, защото в последния месец така или иначе лудницата ще е пълна.... Други с опит да споделят, много ще се радвам.
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #509 -: април 16, 2014, 17:00:19 »

Здравейте,
по повод изследванията и на мен в ритуалната не ми казаха къде да отида, но ме предупредиха че е хубаво да им пратим изследванията по-рано, за да видят дали отговарят на изискванията ... Много странно ми стана, защото ние живеем в друг град и се зачудих дали има разлика за страната какво изследвания се правят и защо може да има разлики. Жената каза че са им пращали изследвания които не могат да приемат. Вие знаете ли за такива разлики?
  Hmmm
Иначе всеки си преценя на база колко време/нерви има и дали му се разхожда.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines