Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 20:41:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 11 част  (Прочетена 198557 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 21, 2012, 15:40:09 »

А какво ще кажете за подаръчета - снимки на младоженците от сватбата? Доста тривиално е май, но пък ми се вижда полезно за гостите  smile
Активен
Arcadia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #16 -: декември 21, 2012, 16:30:03 »

Кога ще ги подариш ако ще са снимки от сватбата?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #17 -: декември 21, 2012, 17:52:37 »

Нашите тейбълки бяха от едната страна наша снимка, от другата техните имена и датата. Идеята беше да са и подаръчета, за тези които имат желание да си ги вземат. Хубавото беше, че бяха лично към дадения човек с написаните имена smile Както казах, нямахме конкретни подаръчета, оставени по местата. Но в последствие гостите си вземаха какво ли не от украсата...имаше свещници, номерата на масите също бяха от едната страна с наша снимка. И тях си вземаха за спомен smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 22, 2012, 01:56:08 »

Arcadia, на поне три сватби на които съм била фотографът някакси изкарваше около 100 броя снимки от сесията на момента и младоженците ги подаряваха в пликове на гостите smile Явно има начин smile Въпросът е че хем е изтъркано, хем пжлезно Wink Особено за баби, лели и т.н. роднини, че дори и приятели Wink
Активен
Dark_ButterFly
Ентусиаст
**
Публикации: 132



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 22, 2012, 11:10:27 »

На последната сватба, на която бяхме, фотографа извади страшно много снимки, но снимките бяха на младоженците с гостите. След ритуала всички се снимахме с тях. След това минаваше и ние си взимахме снимки. Те не бяха техните подаръчета за гости (имаха магнитчета) и който искаше снимка на момента си я купуваше. Всички бяха доволни, че на момента ще получат снимка и дори го молеха да направи и други и пак да отиде да ги извади smile
Не на всеки би се харесало да минава някой покрай него и да го пита искаш ли да си купиш снимка, но аз направо не повярвах колко бяха щастливи хората и как го търсеха и за други снимки.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 22, 2012, 17:29:17 »

Ето и моите подаръчета за гости. Не е нещо оригинално, даже си е изтъркано, но са направени от сърце и честно казано смятам, че точно керамичните фигурки са най-подходящи за спомен от сватбата. smile та, ето какво сътворих




За мъжете слонче, за жените - лебед, за децата малко ушато слонче, ето го и него как е отзад

Активен
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #21 -: януари 05, 2013, 20:29:05 »

Здравейте,аз за моята сватба поръчах магнитчета в лилаво,такава е темата ни,със наша снимка,нямам търпение да дойдат.. tease tease
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 07, 2013, 19:37:33 »

И аз май се преориентирах към магнитчета...само че с анимационни младоженци smile На тях пише сем."еди си кое" и датата на сватбата. Бройката мисля че излиза около 1,50 лв. Намерих сайта, ровейки се по-назад в темата smile
Джулиани, моля те сподели твоите колко ще ти излязат give_rose
Активен
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #23 -: януари 09, 2013, 11:50:25 »

Всеки момент чакам магнитчетата-по 1,20 са от един саит в Асеновград-НЕМЕЗИДА.Ще споделя какво е мнението ми по-късно..
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #24 -: януари 09, 2013, 12:10:35 »

Преди тези магнитчета не ми харесваха толкова, но сега взех да си променям мнението smile Много са хубави, браво за избора good
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 15, 2013, 11:46:25 »

Мен  ме  е плеснало нео  в главата...та  ето какво  се получи:)


* DSCN3969.JPG (50.58 KB, 234x312 - видяно 4006 пъти.)
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #26 -: януари 16, 2013, 14:59:00 »

Привет момичета,

И аз съм сега в тази чуденка за подаръците за гостите...Минах през различни варианти: керамични гълъбчета, мини шампанско, което всъщност е сапунени балончета, стъклени фигурки .... А сега попаднах на едни медальони с портрет ..
За момента на тях мисля, че съм се спряла.. те ги опаковат с целуван и сатенена лентичка, 6 см. в диаметър са и си имат стойчица..
Разбира се децата няма да се зарадват много на това затова на тях мисля да им поръчам сапунените балончета да се радват smile
Какво мислите вие?
По едно сувенирче на човек ли подарявате или на двойка?
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 16, 2013, 16:02:17 »

Ние  подарявахме  по  1  на човек.Ние  иамхме  от  въпросното  шампанско.

Лично на  мен  този  тип подарък не ми  допада.Извинявам  се  предварително,но на  мен ми  прилича на онези  портрети  за  паметниците.Кристалните неща ми допадат повече.
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #28 -: януари 16, 2013, 16:14:07 »



Лично на  мен  този  тип подарък не ми  допада.Извинявам  се  предварително,но на  мен ми  прилича на онези  портрети  за  паметниците.Кристалните неща ми допадат повече.
Леле не бях се замислила.. и това отпадна lol
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 16, 2013, 16:20:34 »

немне  искам  да  ти повлиява на  избора,не ме  разбирай погрешно...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines