Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 20:33:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 12 -та част  (Прочетена 166947 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 23, 2011, 22:00:00 »

Ходила съм на сватба в Шармант преди 6 години. Ще коментирам само като храна, че и до ден днешен кухнята е вкусна. Аз лично не го харесвам като ресторант за сватба. Според мен е недостаък ако запълвате целия ресторант с гости, че е от 2 части-градинска и закрита, обикновено младоженците се вихрят в градинската част и гостите, които например са на масите до входната врата вътре са доста изолирани от случващото се.
Вече не може да се ползва другата част,защото двете зали са разделени със стъкло,което не се мести.
Активен
temida_k
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 24, 2011, 11:47:49 »

temida_k Честито.Пусни някоя снимка ако можеш.Моя позната ще се жени в Пловдив и търсеха ресторант с градина.Ако можеш да пуснеш снимки от ритуала в градината ще съм ти благодарна.

gucci,в градината имахме само посрещане на гостите си с шампанско и снимка с всеки.Церемониите ни бяха  традиционни - в гражданското и в църква, не са ни били изнесени.Иначе в средата на градината им е направено нещо като  поточе, идващо от водопад, заобиколени от цветя  и покраи поточето се минава, за да се седне на масите отвън и за да се влезе в самото заведение.Не е много голямо мястото.Гостите ни бяха се наредили на дълга опашка до входната врата /около 92/.Най-добре твоята приятелка да говори с управителката, да ли ще стигне мястото за изнесен ритуал според нейния брой гости. За снимки няма проблем да публикувам, но са ми по 2-3 мв всяка и не успях да ги кача в албум тук.С каква програма да ги намаля, за да ги публикувам?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 24, 2011, 11:49:00 »

Снимките можеш да качиш и в Снимка.бг и да пейстнеш линка.Има и програми за намаляване ама според мен качеството се разваля.
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #18 -: октомври 24, 2011, 19:00:21 »

може ли да ми кажете как вървят кувертите в Тримонциум и подходящо ли е за сватба за 100 човека.Благодаря ви предварително lol)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 24, 2011, 21:29:37 »

може ли да ми кажете как вървят кувертите в Тримонциум и подходящо ли е за сватба за 100 човека.Благодаря ви предварително lol)
Кувертите вървят от 35лв. до колкото вие си го направите.  good Горе ресторант "Амбасадор" е с капацитет 200 места. А долу ресторанта събира доста повече. Има такса алкохол,такса,ако си внесете торта и още някакви такси имаха,но сега не се сещам. Хубав и просторен ресторант.  good
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #20 -: октомври 25, 2011, 00:33:16 »

Кувертите вървят от 35лв. до колкото вие си го направите.  good Горе ресторант "Амбасадор" е с капацитет 200 места. А долу ресторанта събира доста повече. Има такса алкохол,такса,ако си внесете торта и още някакви такси имаха,но сега не се сещам. Хубав и просторен ресторант.  good
Едно немаловажно допълнение,че паркинга пред хотела е на общината...наскоро платих 22 лв от 17 ч. до 04 ч....по 2 лв. на час...DJ-ят пристига първи и си отива последен,рисковете на професията.Сами може да пресметнете с колко автомобила ще пристигнат вашите гости и колко може да си позволите да оставите на паркинга.ВЕСЕЛА СВАТБА.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #21 -: октомври 25, 2011, 19:58:14 »

Миналата година бях на 1 ивент в Тримонциум за 2 часа, бяхме към 100 души, добра е обстановката. Като минус мога да кажа само лоша климатизация.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 28, 2011, 06:15:37 »

Здравейте,и аз да се похваля.Имам си капарирани ДЖ Алекси,фото-Д.Яков,видео-Сашо Маринов.Ходих и до р-т Екзотик да говоря с управителката.Другата седмица,ще ходя да го капарирам.Някой знае ли кога се записват датите в гражданското и църквата за 2012г?Аз имам информация,че 6 месеца преди датата.Хубав ден на всички.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 28, 2011, 08:02:21 »

FREIA, и ние сме избрали същите фотограф, оператор и диджей.  Bravo Записването започва от 01.11, тоест след 3-4 дни.
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #24 -: октомври 28, 2011, 10:08:12 »

здравейте и от мен! и ние ще бъдем с диджей Алекси..а фото ни е Борислав Чепишев, видео "Зани"  smile ..за сега е това..от сега нататъка нямам идея за какво да се захващам първо..покани,подаръчета за гости? вие какво ще кажете? какво следва след основните неща? мерси предварително!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 28, 2011, 10:43:11 »

Detelina_85, сега запазете дата и час в ритуалния дом и църквата. После се ориентирайте към някоя агенция (ако ще ползвате такава). Погледни тук . Виж публикацията на Nina Style, в която е направила списък на нещата, нужни за една сватба.  good
« Последна редакция: октомври 28, 2011, 10:45:34 от sunset » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #26 -: октомври 28, 2011, 14:58:34 »

Здравейте още не съм се спряла на заведение може ли да ми дадете информация за хотел Империал.Благодаря ви  smile
Активен
Detelina_85
Новак
*
Публикации: 16


« Отговор #27 -: октомври 28, 2011, 17:10:26 »

ние ще сме с изнесен ритуал..но пак трябва предварително да се запази датата нали? благодаря за линка, полезна информация !
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 29, 2011, 09:12:37 »

malia, в х-л  "Империал" кувертите са от 35 до 38 лв. Градината е много просторна и подходяща за изнесен ритуал (ако искате такъв). Мога да ти дам по- подробна информация. Опитах се да ти пиша на лични, но ти е пълна кутията. Ако не е проблем, изтрий някое съобщение.

Detelina_85, мисля, че трябва да запазите предварително дата и час, защото книгата се изнася от гражданското.
« Последна редакция: октомври 29, 2011, 10:03:05 от sunset » Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #29 -: октомври 29, 2011, 10:52:38 »

sunset,изтрих съобщенията от кутията може да ми пишеш на лични  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines