Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 22:33:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 8  (Прочетена 165948 пъти)
 
tanchetoo
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #495 -: януари 13, 2011, 14:22:06 »

Destiny ресторанта ви е страхотен, и ми изглежда доста голям.Тъй като и ние сме на вълна ресторанти сега и ги оглеждаме с моя годеник,страшно много ми хареса вашия. give_rose
Активен
coucoumelle
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: януари 13, 2011, 14:24:40 »


В блока точно срещу цветята на "Чаталджа" има едно много китно магазинче казва се "Felicia", моите цветя бяха оттам , на моя колежка също и на двете цветята ни не мръднаха. Аз бях с орхидеи, а тя с полски цветя (и двата вида са доста крехки) Даже аз като си поръчвах орхидеите ми бяха казали че няма да могат да намерят абсолютно точната цветова комбинация, която търсех и аз се съгласих, и точно деня преди сватбата, ми звъннаха за да ми кажат че са открили и ме попитаха дали още искам тях. Супер много се зарадвах, въпреки че вече нямаше смисъл да се тормозят да търсят, те бяха потърсили smile


vilenceto, сетих се още утре ще проверя какво могат да ми измислят за лалетата и божурите. Благодаря!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: януари 13, 2011, 14:26:25 »

vilenceto  ето ти малко да разглеждаш тогава  smile http://www.google.de/images?hl=de&q=tischdeko%20trends&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi
аууууууу какво открих в зелено
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #498 -: януари 13, 2011, 14:28:23 »

Комплименти за перфектният избор на Destiny,лично аз го препоръчвам на всяка една булка!Това е най-красивият,модерен и романтичен ресторант за сватбени тържества в нашия град!Пожелавам една незабравима и разкошна сватба,мила!
Активен
tanchetoo
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #499 -: януари 13, 2011, 14:30:22 »

anelcka80 страхотни красоти показваш.Ние сме решили с моя годеник темата на сватбата ни да е морска.Може ли някоя от вас да ми каже от къде мога да си купя морски звезди.Смятам да си правя сама някои неща за сватбата,като бутониерки за гостите и подаръчета.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #500 -: януари 13, 2011, 14:35:43 »

tanchetoo,имаше преди по складовете около жп гарата,но напоследък поизчезнаха,там се продаваха на едро!
Активен
tanchetoo
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #501 -: януари 13, 2011, 14:39:04 »

tanchetoo,имаше преди по складовете около жп гарата,но напоследък поизчезнаха,там се продаваха на едро!
Мерси много , ще търся някъде тогава. give_rose
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: януари 13, 2011, 14:45:21 »

За съжаление не мога да помогна с такава информация, от няколко години не живея във Варна. Но идвам от там и това лято там си правихме нашата сватба. Единственото място което знам е Слънчоглед и Интернет... ААААААААА на пазарчето на часовника продавават сувенири, там съм виждала мидички и морски звезди, както и до ФК в магазинчето за сувенири до Happy-то.
 Но идеи има много за такава тематика...Достатъчно снимки постнах вече, да не ставам досадна слагам направо линака да разглеждаш tanchetoo ... blum
http://www.google.de/images?um=1&hl=de&tbs=isch%3A1&sa=1&q=meer+deko&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
http://www.google.de/images?um=1&hl=de&tbs=isch%3A1&sa=1&q=meeres+deko&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
http://www.google.de/images?um=1&hl=de&tbs=isch%3A1&sa=1&q=meeres+hochzeit&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
http://www.google.de/images?um=1&hl=de&tbs=isch%3A1&sa=1&q=meeres+tischdeko&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=
Активен
tanchetoo
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #503 -: януари 13, 2011, 14:49:44 »

Мерси много anelcka80  give_rose .
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #504 -: януари 13, 2011, 14:54:43 »

anelcka80 страхотни красоти показваш.Ние сме решили с моя годеник темата на сватбата ни да е морска.Може ли някоя от вас да ми каже от къде мога да си купя морски звезди.Смятам да си правя сама някои неща за сватбата,като бутониерки за гостите и подаръчета.
В Гранд Мол на последния етаж има един голям магазин с нещица за дома, в момента ми изкочи от главата на коя голяма верига беше... ама там по коледа гледах, че има морски нещица в големи буркани - не погледнах цените, но си спомням, че бяха много хубави...
Активен
Bishkotski
Ентусиаст
**
Публикации: 101



« Отговор #505 -: януари 13, 2011, 15:27:15 »

Комплименти за перфектният избор на Destiny,лично аз го препоръчвам на всяка една булка!Това е най-красивият,модерен и романтичен ресторант за сватбени тържества в нашия град!Пожелавам една незабравима и разкошна сватба,мила!
Айде пък, чак да е "най" - въпрос на вкус smile. И не е ресторант, а бар "Галерия" Wink.  Ресторантската част на "Вентура" се намира в мазата, бистро се води, с доста нисък таван и е неподходящо за сватбени тържества по мое мнение. Залата на бара е наистина много красива, но всяка булка избира това, което й допада и ще има своя незабравим ден, във Вентура или не smile.
Ние избрахме банкетна зала на Димят (казвала съм го много пъти де) и всичко беше перфкетно като качество, стил, сервиз, храна и т.н., при все, че се познаваме със собствениците на Вентура и сме ходили много пъти там, не искахме да сме там, така че няма смисъл от такива обощения smile.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #506 -: януари 13, 2011, 16:01:44 »

Съгласна съм,че всеки има вкус!А и най-важното е самата атмосфера,за която допринасят всички присъстващи!
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #507 -: януари 13, 2011, 16:05:14 »

Моля ви, нека не спорим кое за кого е най!  tease
Все пак да не забравяме, че има хора с любим избор за сватбен "ресторант" - "Старо село".  pleasantry

Да, избраната от нас зала е бар "Галерия" на хотел "Вентура", който е с ниски мебели - едни страхотни диванчета с меки и пухкави възглавници, маси за питиета и т.н.
За сватбените тържества в залата се прави пълно разместване и всички маси и столове от ресторанта се качват горе. Това прави залата точно като ресторант - с тази разлика, че се запазва приказния вид на самото помещение.
Още от самото начало това беше най-мечтания избор за нас двамата и сме много щастливи от факта, че сватбата ни ще е там!

Дано всеки открие своето "най" кътче, за да изживее мечтания сватбен ден!  Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: януари 13, 2011, 17:18:50 »

Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines