Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 10:51:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 152201 пъти)
 
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: юли 30, 2010, 20:46:53 »

Точно там е единият склат мисля че на Баев,другият  в Изгрев в една нова кооперация. Diema чакаме снимки с нтърпение....  smile
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #496 -: юли 30, 2010, 22:21:26 »

благодаря за отговорите .... диема и ние сме за новата зала на атлантис, на 5ти септември ... ако не ме лъже паметта жеки е на 4ти smile Я кажи как беше залата, тясно ли ви беше или не? Ние за сега с ДЖ,фото и видео сме 96 човека, от които 6-7деца. Понеже запазихме залата като беше в строеж още, сега баща ми е  pleasantry болен pleasantry че щяло да ни бъде тясно  и аз от 3000км стоя и чупя пръсти  GROAN GROAN GROAN 
Жеки аз иначе още не знам какви цветя да използвам, в главата ми се върти комбинация от рози и карамфили, но трябва да видя на място и какво предлагат, че дори не знам много видове цветя като название pardon Ако някой ми беше казал преди месец да използвам карамфили щях да кажа забрави, но си направих красива топка/букет от изкуствени карамфили и стоят толкова красиво и богато, според зависи как са аранжирани цветята мисля, че ще се получи много добре ... не знам дали ме разбирате, но сега качвам снимка в галерията на топката/букет. Хайде вижте и ще чакам коментари ... търпя критики всякакви smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: юли 31, 2010, 08:30:57 »

Diema, честито и от мен!Пожелавам ви много хармония и разбирателство в семейните отношения!  weddingday
Ще чакаме снимки!
А какво стана с гълъбите, намери ли в крайна сметка?

bibilqna, складове за цветя, освен тези 2-та до Тандема в "Братя Миладинови" /там в повечето случаи са доста нелюбезни междудругото/ и в "Изгрев" до Околовръстното, близо до "Лайфхоспитал", има и още един - в "Славейков" - до кафе "Черешката", пада се зад блок 24 някъде. Аз моите оттам ги взех, за сватбата на сестра ми също, просто са доста по-любезни, някои от цветята съм ги поръчвала  предварително и винаги са ми ги пазили. Подсети ме, ако забравя, да им изровя точните координати и телефон имаха, може да питаш.

За карамфилите - аз съм ЗА, много хубаво се е получило, лично аз харесвам карамфили и съм на твоето мнение, смятам, че би могло да се получи супер като украса good, на мен чистите аранжировки от рози, каквито са повечето сватбени, ми идват малко в повече  bad (не искам да засега никой, извинявам се  give_rose )
Пък и ще ти облекчи значително бюджета в тази му част.

Понеже питаще за цените на цветята, ами преди 2 години, когато се жених аз, в този склад в "Славейков" 1 стрък хризантема излизаше по 1 лв, докато на дребно навсякъде вървяха по 2 лв., само че за да ползваш цената на едро, трябва да вземеш минимум една връзка рязан цвят, което примерно при хризантемите беше май 5 бройки, при някои цветя са по 10 бр. във връзката.
Януари май че беше, бях купувала карамфили и май бяха по 10 бройки вътре - към 5 лв., да не те излъжа, че не помня много точно.
Добре ще е след като решиш вида на цветята, да решиш и за цвета, за да можеш да ги поръчаш предварително, защото не се знае ще имат ли в наличност.
За това колко излиза декорацията - зависи какво искаш и колко има за украсяване, но минимум 200 лв. само за цветята на едро и то за семпъл или среден вариант и то ако имаш кой да ти го направи без пари/е, на мен към 120 лв. май че ми излезе преди 2 години за украса на булченска маса и едни парапетчета в ресторанта плюс 12 икебани за масите /за араката цветята бяха изкуствени/.
Макар че за карамфили можеш да вземеш повече цветя за по-малко пари, което е супер, но зависи и каква зеленина ще се ползва, защото някои са по-скъпи, например палмовите листа.

Ако се сетиш нещо, питай.
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #498 -: юли 31, 2010, 09:36:53 »

Момичета здравейте! Дайте координати на фотограф за Несебър, знам че не е точно тема за Бургас но от тези на който позвъних никой не се съгласява да снима сватба в Несебър и то в делничен ден(петък). Благодаря ви предварително smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юли 31, 2010, 09:54:52 »

Момичета здравейте! Дайте координати на фотограф за Несебър, знам че не е точно тема за Бургас но от тези на който позвъних никой не се съгласява да снима сватба в Несебър и то в делничен ден(петък). Благодаря ви предварително smile

Звъня ли на Сарикови?Мисля,че снимат навсякъде...
Имам телефони,мога да ти ги пратя!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: юли 31, 2010, 10:15:20 »

ivels, пиши лично съобщение на jasmine (намерия с търсачката в кутията с личните - "Търси сватбар" е опцията). Тя живее в Несебър и сватбата й май беше там, може и да успее да ти помогне, ама питай я, защото не съм убедена, че тук ще ти види въпроса.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: юли 31, 2010, 10:26:10 »



Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines