Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 11:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУРГАС - част 7  (Прочетена 152202 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: октомври 24, 2009, 17:32:40 »

Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 27, 2009, 09:30:23 »

Цоп в новата темичка. yahoo
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #2 -: октомври 28, 2009, 11:48:52 »

Моля дайте предложения за ресторанти в Бургас, които са подходящи за да се съберат 100 човека и цените да не са сечени с брадва все пак, защото аз все на такива се натъквам. И ако има булки, които са използвали услугите на агенция в Бургас да изкажат някакво мнение.  pardon
Активен
kelly_melly
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #3 -: октомври 28, 2009, 12:14:37 »

Здравей Adence87!

Пожелавам ти безпроблемна организация на този хубав празник!!!
Виж в ресторант Университета в сградата на Новия Свободен. Ресторантът побира около 100-ина човека, а от известно време тече реклама в АЛО БС за цени на куверти от 17 лв!!!!! Също така до входът на ресторанта има агенция-можеш да провериш какво предлагат.
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #4 -: октомври 28, 2009, 12:23:13 »

Да, видях офертите на Университета, но чета доста негативни мнения за там, а предложенията на агенциите са почти идентични, но ми се иска мнение от някой, който ги е ползвал или в момента работи с тях.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 28, 2009, 17:48:59 »

telesfora, svetla_ety ,Vanche_
Разкошни сте! Честито ! Дълъг и щастлив семеен живот! Bravo
Vanche_  ресторанта Атлантис ли е?
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 28, 2009, 22:20:02 »

Adence87 незнам точно какви услуги искаш да използваш от дадена агенция,но аз горещо мога да ти препоръчам тази която аз използвах-Диаманти.Ако искаш ми разгледай албума,макар че там неможе да се види и половината красота която успяха да сътворят на моята сватба. heart
Венелина е невероятен човек и професионалист judges.Независимо колко пъти изпадах в паника,тя винаги намираше решение на проблема.Ако трябва да съм честна по време на сватбата се отбивах до масата на екипа,за да се уверя и да чуя от нейната уста че всичко е наред и да се заредя с позитивна енергия. blush
Цените им са много разумни,поне това са моите впечетления,защото от друга агенция ми искаха двойно по висока цена за един и същ декор,под предлог че това което искам изисквало използването н много материали  crazy В крайна сметка незнаех дали ние ще купуваме или ще наемем декора. crazy
Затова гласувам с две ръце за ДИАМАНТИ  give_rose

п.п.Rossy благодаря ти много :-)
« Последна редакция: октомври 28, 2009, 22:23:21 от telesfora » Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #7 -: октомври 29, 2009, 09:40:50 »

Много благодаря за насоката, telesfora , със сигурност ще се поинтересувам за тази агенция.  good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 29, 2009, 16:06:26 »

Adence87,моята сватба беше в "Университета"-за 100 души е идеален,решен е в ненатрапчиви тонове и търпи почти всички цветове за украса.От обслужването можеш да прочетеш по-назад колко съм недоволна.
Използвах услугите на агенция Мирена и се справиха по-добре от колкото очаквах.

telesfora,разгледах и новите снимки,които си качила-украсата на ресторанта е невероятна  Bravo
Всичко изглежда приказно!Още веднъж поздравления.
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 01, 2009, 23:09:05 »

Благодаря Rossy!  girl_wink

Да ресторанта е Атлантис, очаровани сме! И като е станало въпрос бих го препоръчала на Adence87 от личен опит. Нямаше нещо, за което да сме говорили едно, а в деня на сватбата да се окаже друго. Специални благодарности и на Агенция АРТ 2 и най-вече Дора Ханджиева за безрезервната помощ по организацията! Ние с милото и двамата работим на ръководни длъжности и си падаме големи организатори, но  тази жена наистина успя да ни изненада приятно!/Ще ти дам координати на лични./
И ако има други бъдещи бургаски младоженци, които само четат, а не пишат, нека да се включват в темата, от личен опит знам, че съветите и препоръките във форума са изключително полезни и улесняват до голяма степен организацията на събитието.
telesfora, Кardigansder, като гледам снимките  Bravo
Dodo_23, кумата ти има доста свеж вид като за след нашата динамична сватба  girl_wink .
« Последна редакция: ноември 01, 2009, 23:13:44 от Vanche_ » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 02, 2009, 11:41:14 »

Dodo_23, кумата ти има доста свеж вид като за след нашата динамична сватба  girl_wink .
Ех Ванче,колко е малък света!
Ами кумата ми се справи чудесно,предвид това че познаваше само малка част от госите.Само аз и сестра ми танцувахме повече от нея на моята сватба.
Поздравления за вашата сватба,сега разгледах снимките и всичко е чудесно.
А шаферките са направо като феи.Те сестрички ли са-много си приличат?!
Явно с теб имаме еднакъв вкус-освен,че на сватбите се сродихме с хубави хора сме имали и еднакви торти.
И ако "Всичко е любов" е била първата ви песен,то ще ти кажа че аз много се колебаех за нея,но избрах "Миг като вечност".
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 02, 2009, 19:07:18 »

Момичета,колко струва сключването на граждански брак на Вардар в делничен ден?
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 03, 2009, 19:27:52 »

Май е без пари! pardon
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 03, 2009, 19:38:27 »

Без пари е, ако няма ритуал, ако има - халки, шампанско и т.н., се плаща - 20 лв. май беше миналата година.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 03, 2009, 19:50:01 »

Май е без пари! pardon
Без пари е, ако няма ритуал, ако има - халки, шампанско и т.н., се плаща - 20 лв. май беше миналата година.
Благодаря!@}->--
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines