Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 10:18:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 247029 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #825 -: октомври 27, 2015, 15:48:39 »

Аз се виждам по-скоро като обективна. Но нали ти казвам, за нищо не сьжалявам. Ако утре умра нямам грам сьжаление за изпуснат момент или това можех, но не го или ако можех да се вьрна бих…

Не. Много сьм доволна от целия си живот досега и си пожелавам да живея още доста, да сьм жива и здрава да се радвам на децата и все така да сме, че и по-добре  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #826 -: октомври 27, 2015, 15:54:16 »

Много сьм доволна от целия си живот досега и си пожелавам да живея още доста, да сьм жива и здрава да се радвам на децата и все така да сме, че и по-добре  Wink
goodpost
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #827 -: октомври 27, 2015, 15:56:17 »

жена, която е грозна, защото не си мие лицето  

А сега де, да взема по пет пъти да го мия на ден, щом ще стана красавица Wink
Рататуй, виж си лентичката - 2години, 2 месеца, 2 дни, та цъкни един пост в нужния час, да добавиш още една двойка.
Да се върна аз на живите разкази - когато неприятностите се случват в началото на живота, все сме си казвали "ще мине, хубавото предстои", страх ме е от времето, когато ще си помисля "така е сега, по- лошо ще става".
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #828 -: октомври 27, 2015, 16:01:04 »


Да се върна аз на живите разкази - когато неприятностите се случват в началото на живота, все сме си казвали "ще мине, хубавото предстои", страх ме е от времето, когато ще си помисля "така е сега, по- лошо ще става".
Разбирам те напълно. И мен ме е страх,  макар че все се успокоявам,  че има време,  докато дойде това. Но то си е до човека,  някои и на 25 ги виждат така нещата.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #829 -: октомври 27, 2015, 16:42:07 »

Ех, много екзистенциални въпроси сте захванали  pardon Моят мъж до преди да ме срещне е мислел, че никога няма да има семейство, защото няма да намери жена, с която да го създаде и си е мислел, че ще е доволен дори само някоя да му роди едно дете и той да си го гледа сам  crazy Хич не му е било розово и продължава да не е, защото непрекъснато се разкъсва между баба на 94 години, която трябва да води по лекари, работа, къща за оправяне и вече и семейство, макар и само аз да съм за момента smile Та той е на 25, но досега е видял доста лоши страни на живота...не знае какво е да имаш родители, чичо му му натяква, че се е грижил за него (само финансово, но все пак) и видиш ли сега няма право на личен живот, а трябва да е вързан за бабата...но поне вече е спокоен, че има човек до себе си, а не си мисли, че никога няма да има семейство  smile

Ина, още веднъж, адмирации  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #830 -: октомври 27, 2015, 16:46:38 »

Ето ме и мен.
Тази седмица нямам много време за форума, тъй като съм претрупана с работа и пак съм на път от утре. Ще ходя на територията на Али на Свекърва.
Много сте изписали и то все интересни и поучителни неща.
На винаги съм се радвала на Свекървините истории. Според мен сте едни достойни за пример и уважение родители. Синовете ти са преуспели, с уреден живот, макар и на другия край на света. Някой ден и аз бих се гордяла да имам такива деца.  Bravo

Ина, винаги съм те чувствала близка, но сега сякаш те познавам още повече. Доста богат житейски опит и определено ти е било интересно. По-важното е, че си се справила и сега ти се случват все хубави неща - имаш 2 прекрасни дечица, добър съпруг, щастливо семейство. Заедно сте и в трудните моменти.  heart

Feribotkа, аз съм скучна и няма да се включа с разказ smile Накратко: типична тийн историйка. Нкарая си омръзнахме, писна ми аз да давам начален тласък на всичко, приеха ме да уча в друг град и казах стига. Уж беше много разтърсен, пък след 2 седмици вече се беше забил с някакво друго момиче (а като го знам колко е бавен, като нищо и преди това да е имал вземане-даване с нея).  pardon
Пък ММ допреди да ме срещне е бил такъв един....да кажем, че ако го знаех що за стока е бил, нямаше да го погледна ни-ко-га. Такива ги правя да си говорят сами, после ги игнорирам и съм до там. Ама съдба smile

На Тони- честита кола! Да ви вози много километри и години без да се налага да я поправяте! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #831 -: октомври 27, 2015, 16:55:10 »

Е много изписахте, а аз днес по срещи извън офиса...пък и шофирам, че шефа го мързо  girl_impossible Не ми честитете още, казах ви, докато нямам ключовете, нямам кола  pardon Не искам да се обърка нещо и да съм сложила тигана, а пък да не съм хванала рибата.  Wink

Такива историите сте разказали.. Ина, твоето залюбване толкова ми напомня на мое.. Но при мен нещата с турското момче, продължиха почти година и половина.. И дори се запознах с родителите му и тн..
Имам много интересни две любови преди Илиян, ама някой друг път ще е.. Изречението на Ина, че не е имало безпаметно влюбване, важи с пълна сила и за мен.. Просто с всеки изминал ден осъзнавах и осъзнавам, колко повече и повече го обичам и как искам да прекарам живота си с него, на сигурно, топло и с нестихващата му любов и закрила...  heart

Наталия, няма ли да спреш с тия командировки??? Днес бях в една шивашка фирма, за нови работни облекла и цялостна визия на персонала.. Много ми допадна и чак ми се доработи в офиса на такава фирма  funnytooth Обичам платове и тн  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #832 -: октомври 27, 2015, 17:04:43 »

Тони, да не си посмяла! Тва е простооооо....абе не е добре там.
Да ги спра командировките, ама няма как...тия двете съм казала, че са последните. После и с кран не могат да ме закарат. lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #833 -: октомври 27, 2015, 18:18:18 »


Четох ви днес, но нямаше как да се включа.  smile

Ина, разказът ти от днес е поредното потвърждение защо те харесвам толкова много. Не се познаваме лично, но много би ми се искало.  girl_in_love Животът ти не е бил никак лек, но си постигнала много.
Аз се гордея с теб, не знам ти.   Wink За пореден път се убеждавам защо ти се възхищавам. Абсолютно сериозно говоря.  smile Най-важното за мен, ти го имаш - мъж и две очарователни деца. heart  Това е на-хубавото нещо. И преди съм писала, че не съм кариеристка и хиляди пъти предпочитам семейството пред работата.
Когато бях по-малка, пък и сега се опитвам да си представя каква ли ще бъда след няколко години, какво ли ще работя, дай боже и деца да имаме, колко ще са, как ще изглеждат, ние с Влади и т.н. и т.н. Изобщо все такива неща от живота. И след време като се обърнеш и видиш колко много си преживял и никога дори не си подозирал, че ще преживееш точно това.
Пък и нали казват, че "животът е това, което ни се случва, докато планираме бъдещето". Колкото и да съм си мечтала, никога не съм си представяла, че ще съм точно това, което съм днес, че точно този човек ще е до мен, че ще сме семейство.  heart Дори не смеех да си го помисля, че ще съм толкова щастлива.  heart
Пожелавам всички да сме живи и здрави, за да може да се радваме на живота, какъвто и да е той, където и да е по света.  heart

Имах още доста какво да напиша, но трябва да приготвям романтична вечер.  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #834 -: октомври 27, 2015, 19:36:12 »

Мацкииии, от къде си купихте къщичка поставка за ключове за стена? Убий ме гледах някъде из сайтове, а сега не намирам  beating
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #835 -: октомври 27, 2015, 21:57:40 »

Ина (разбрах от коментарите,че така се казваш) ти си железна,,ама наистина железна,Оставих си книгата, за да чета разказа ти,Е на такива жени трябва съдбата да ги среща с най-идеалните мъже,на ръце да ги носят.Гордей се с всичко,което си постигнала,аз се гордея с теб и с всички българи ,които се борят и не се отказват пред толкова трудности.Признавам си ако бях аз не знам дали бих удържала,май при първата трудност ще си хвана самолетчето  Aviator но знае ли човек,както казва баба ми жената има неподозирана сила в нея,тежко на този който я отключи  smile
Тони 75 лв за нова книжка ???? не е ли много? И аз трябва да подновя моята,сега си карам още със старата със старата фамилия,,,не знам дали е голям проблем  blum
Да ви  се похваля на 4 Ноември заминаваме на спа почивка  ,закъснял подарък за сватбата ни от една приятелка отвъд океана,която не успя да дойде,но пък успя да ме зарадва безумно..Някой ходил ли е в хотел Свети Спас Велинград ?
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #836 -: октомври 27, 2015, 22:00:41 »

Фани провери в Чекмедже ,те май правиха подобни,за табелки за вратата съм сигурна,но за къщичките не съвсем smile
Във Фейс ги потърси ателие Чекмедже
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #837 -: октомври 28, 2015, 08:50:42 »

Добро утро  Girl_hide

Фани, проверявай в vivre.bg редовно пускат  good

Лоли, месец след сключването на граждански брак и смяна на фамилията имаш време, за да си смениш ЛК, а смениш ли нея, имаш 1 месец за подмяна на книжката.. Задграничният паспорт също с книжката..
Свети Спас е много приятно място.. Имахме една зимна мини почивка с Илиян там  good

Пожелавам ви хубав ден.. Миленка ми се губи  huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #838 -: октомври 28, 2015, 09:37:59 »

Привет, привет!
Не мога да си напасна новото часово време sad. Будя се в 5:00, ставам в 6:00, през деня даже не ми се мисли за изкуство и любов Wink, та затова вместо кафе - картина.
Фани, вчерашното Ананди си заслужаваше, добре, че ми напомни да го гледам good.
То не беше цвят, не беше чудо...Сега вече ми е ясно, защо онези филмчета за Барби на Ина са така втрещяващи сетивата. Между другото, фонтаните в Пловдив създават същото чувство от вкус на куркума в устата и мирис на китайски ароматизатор в носа. Wink Цветовете на сватбата явно са ярко петролено, примесено с мента /за дрехата на Шив/ и всички останали + ярко пембе /за полите на Ананди/. Ако това може да се преглътне, окото има на какво да се порадва - прекрасни бижута и изключителни танци.  heart Артистката, която изпълнява ролята на бабата, направо говори с движенията на ръцете си. Освен всичко това имаше и пеене, без субтитри, та успях да чуя и малко от езика. Бейрон издаваше такива звуци, така си въртеше езика, че чак ми образува сексуални мисли.
Най- интересни ми бяха обичаите им. По някакъв начин циганите са ги предали и запазили на Балканите и в общи линии, всичко си ни е като при тях: втора булка за заблуда, купуване на булката и "преговори", забулване, песни за прощаване с рода в дома на момичето и разбира се къносване. Последното не е на мода все още, ама както върви е голяма ниша и само някоя плеймейдка да го направи на сватбата си, ще е хубав бизнес. Тъкмо и художниците да се облажат от феномена "сватба" с малко финансова инжекция и да се популяризират като имена. Днес продължава, сигурно ще трае поне 3 епизода церемонията.
Ползотворен ден на всички! Моите планове са да си зазимявам цветята, обаче като ги гледам какви цветове и пъпки имат, може и да ми се размине Wink


* 289.jpg (58.84 KB, 211x301 - видяно 1666 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #839 -: октомври 28, 2015, 09:44:29 »

Това е новата змия, аз така и си останах с тази в чинията и две малки змийчета около нея, без да мина фазата на едноклетъчно. Хехе, сетих се за Ина и думата "власинки". Ами чехълчето се придвижва посредством власинки по периферията си, така го учехме по биология едно време smile
Ама как съм се барнала, с китка на главата Wink


* index.jpg (4.47 KB, 240x132 - видяно 1687 пъти.)
« Последна редакция: октомври 28, 2015, 09:56:55 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines