Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 04:35:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 121209 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #30 -: октомври 04, 2010, 10:56:24 »

Лелеле, колко много сте писали, докато си направя кафе  girl_impossible
Ам сега пьк ще си ви прочета с кеф  Coffe Computer

Кокиче, благодаря ти за препорьките. Ще си ги набавя  good

Аз сьм гледала и препорьчвам:
-Le premier cri
- L'Odyssée de la vie
- The business of beeing born

Сиси, нямам тьрпение да видя вапите снимки от 3Д-то  Eeager Eeager Eeager Чакаме да разкажеш и за Жк  Wink

Преслава, видях ти снимката в галерията, много хубаво оформено ти е коремчето, вече идеално се вижда, че си бременна  Bravo Точно това бьлбукане според мен е бебенцето good Честито ви годишнина !!  heart heart heart Да сте винаги щастливи заедно !!  Flower

Албенчик, направо си страхотна !! А пьк колко хубаво си облечена  girl_in_love Сьбра ми очите  crazy Направо си като от списание, бе момиче !!! Що нямам и аз такьв вкус (пьк и дрехи де) (и тяло)  GROAN GROAN GROAN

Мамче, как няма вече ехографи?   Oh my ... Нямаш ли в 32 седмица?  crazy




Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 04, 2010, 11:57:03 »

*mum to be*inaxastra, много ви благодаря  give_rose give_rose
Ина ако трябва да съм честна тази рокля не беше обличана сигурно от 5 години, защото ми беше широка и вчера, като си преравях за пореден път гардероба (защото вече почти нищо не ми става) и  така се зарадвах като я открих, защото сега ще ми свърши идеална работа  smile

Преслава честита годишнина, още мнооооого такива да отпразнувате   twohearts
И аз също като Ина си мисля, че това, което усещаш, е вече малкото човече в теб, което се е наместило удобно в тумбачето (видях снимчицата ти и заформеното вече бременелско коремче  give_rose give_rose )


Ина, аз да се намеся по въпроса за видеозоните - за съжаление ние тук имаме само 2, като втория е различно, но около 21ва-22ра седмица и след това край  cray Много бих искала да бяха поне три, защото има още тооолкова време до края. Лично аз съм си решила, че ще проуча въпроса как мога да си запазя час за платен видеозон, защото няма да мога да издържа чак до януари, без поне още веднъж да съм видяла, дали беба си  расте нормално  smile.

Сиси сигурно вече е на път към доки, дано скоро да се върне да разкаже и покаже как е минала срещата с мъничето  blum blum

Аз се опитвам да си надвия мързела и отивам да поплувам малко, до скоро тумбачета  give_rose
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 04, 2010, 12:40:14 »

Благодаря за пожеланията give_rose

inaxastra,да те питам какво стана с очите,имаш ли още проблеми...на лекар беше ли?
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 04, 2010, 14:38:47 »

Здравейте мами и бебоци, аз сега се завръщам от ЖК, от която съм супер недоволна  diablo идеше ми направо да я  Cow-boy тая. Първо на всички въпроси, който й зададох тя казваше или незнам или да питам личния лекар. Правише се на луда по доста въпроси. След като й дадох урината, тя каза че нямала лентички и ще я занесе в болницата (това ок). После каза да слушаме сърчицето на бебо, добре но ..... толкова силно ме натиска по корема, че направо щех да се побъркам, а бебчето  му писна и започна да рита самото устройство  sarcastic . Всичко хубаво, но на мен ми премаля на 2 пъти, падаше ми кръвното толкова ниско, че нито чувах, нито виждах и така 30 мин. не успя да чуе сърчицето. Накрая ми каза да стана права и да опитаме така, евала успяхме. Сърчицето е супер, но на мен в същото време пак ми стана лошо и трябваше веднага да легна, та тя и сестра ми (която беше с мен и добре че имаше шоколад в себе си, че да си пооправям кръвното) казаха че са чули как бие и че всичко било в норми. Това ми беше цялата ЖК  angry. Премина ми легнала на кушетката и в мерене на кръвното. От всичко съм доволна само за едно нещо ... за това, че с бебо мислим еднакво - и двамата не я харесахме  girl_wink. Така риташе милото уреда и бягаше от него, че все още се разсмивам като се сетя.  funnytooth
preslava_82, честита годишнина. Да се радвате един на друг още много дълги години и да си народите много хубави и здрави бебчета. Приятно изкарване на вечерта.  CHEERS
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 04, 2010, 15:22:21 »

Мамче, сменяй я тогава! То каква полза, като не отговаря на въпросите ти и не се опитва да разбере какво те вълнува. Вярно, че понякога и ние прекаляваме с изискванията и очакванията си сигурно, но това, което описваш определено е недопустимо. Все пак добре, че бебо е ок smile Аз не съм разбрала, вие момче или момиче чакате?

Албенчик, изглеждаш страхотно! Една готина бъдеща мама си! give_rose И да ти кажа, че ти се възхищавам, че ходиш да плуваш. То аз и не мога де, но те поздравявам за желанието! Аз мисля тия дни да почна с йогата вкъщи вече, че разходките стават по-кратки, заради лошото време.

И да призова и останалите да пишат на Данитка, за да може, когато има време, да ви сложи розово или синьо вързопче срещу термина. Гледам, че засега само аз се розовея funnytooth

Аз към момента нямам нищо за споделяне. Апетитът ми е понамалял. Не съм мръднала в кг, от което не се оплаквам. Едва сега успях да хапна една ябълка pardon Но като не ми се яде, какво да направя, не искам да се тъпча. А не се чувствам отпаднала. Не знам каква е причината.
Бебка вече всяка вечер ми напомня за себе си, но винаги доста късно. Дали ще е нощна птица като мен? crazy Чак след 22-23ч. започва да бута tease             
Ние утре вечер сме на ехо, но при частния ми лекар. Всъщност ще правим и ФМ. Аз имам и няколко въпроса към него, дано отговорите ми харесат girl_wink

Това е от нас. До скоро! smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 04, 2010, 15:34:17 »

Момичета Данитка в скоро време ще роди, има и други модове на тази тема, пишете и на тях.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 04, 2010, 16:00:19 »

sunray, не мога да я сменя! Тук са няколко, от порядъка на 10-12 различни акушерки който работят с бременни жени към една болница и всеки път е различна на прегледите. Не можеш да изискваш определена, защото и те не знаят коя ще е следващия път (специално съм питала). А аз й задвах въпроси в който тя е компетентна - 1. питах я за майчинството и да ми даде бланка, за да я попълня и 2. На гърба, на гръбначния стълб имам бенка, която от както забременях значително порасна и започна да ми пречи, да се закача по дрехи и т.н. и аз я попитах за нея, тя взе ма фъфли и казах,че в такъв случай ще питам личния лекар. Ох, май съм все още развълнувана sad
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #37 -: октомври 04, 2010, 16:11:11 »

Preslava Честита Годишнина!!! Flower
Весел празник и винаги да намирате най-милите думи един за друг и да отгледате здрави и добри деца Sunshine
Аlbenchik - много сладка мама си girl_wink.
Ех  тези доктори  beating, и моята малко ме претупва. Mum to be - радвам се че всичко е наред със сърчицето на бебчо.
Sunray - шом нямаш апетит - не си насилвай. Организмът ти най-добре знае какво му е нужно.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 04, 2010, 16:53:26 »

Мерси за пояснението, Маги! smile

Мамче, не знаех, че става дума за акушерка. Мислех, че имате и там следящ лекар и че говориш за него pardon
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 04, 2010, 19:57:21 »

Момичетааа  yahoo yahoo yahoo ето ни
бяхме на ЖК много добре мина, всичко ни  е наред, цели 630 гр. сме 24 г.с.
Отивам аз и доки казва- хайде мамче да се видим и отивам аз, лягам, и нашето момиче, като се надупи  funnytooth вирна си дупето, леле колко сладка беше милата  girl_haha коремчето щръкна а аз чак неможех да повярвам, после като взе да ни преглежда, се обърна и си отвори крачетата- доки казва- ами дааа 100 % момиченце, няма грешка  Yes Yes danceg danceg мереше я, каза, че всичко ни е наред. Накрая беба се излегна и това беше  heart
Утре сме на 3D. Докато си седя или лежа, виждам как беба си сменя местонахождението  girl_in_love и как си рита, как се протяга- абе сладка работа...  heart
Другия месец отиваме на тонове, не са ми мерили никакво кръвно откакто съм бременна, ноо аз казах че съм с ниско, да знаят. И така с нас. Сега си риткаме  smile
Благодаря ви че се сетихте днес за нас и чакате да разкажа.  give_rose give_rose give_rose Аз между другото напоследък немога да спя, ставам в 03 сутринта и карам такаааа до към обяд... глад мори народа, гледам сериали...  shok
Албенчик- мнооого си хубава маме  Bravo
Ох сладурки, вие много сте писали, аз немога да пиша за всяка...
Мам то бе- /как го написах само/ няма ли как да я смениш тази, тя не ти дава никакво инфо, а то е важно  girl_impossible
sunray аз писах, но май няма възможност покрай раждането  pardon
Изпускам някой сигурна съм, но моля не се сърдете... гушки на всиииички мамчета.  give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 05, 2010, 00:15:08 »

♥Сиси♥Петрова♥, радвам се за вас. Всичко е минало перфектно, а вашата мома е със супер мерки. Наслаждавай се на коремчето си и чакаме снимки от 3D-то.  blum
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 05, 2010, 01:28:22 »

Сиси Петрова, радвам се , че всияко е минало добре и сте видели малката кукла. Ще яакам да пуснеш снимки. На мен нещо Ина ми се губи, някой знае ли ка е тя ? И ако ни четеш вземи се разпиши  huhhuh.gif , поне да знаем яе си добре.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 05, 2010, 08:29:15 »

Добро утро, коремченца!  girl_wink

Колко много сте изписали! Зърнах и много сладки коремчета, браво! Аз още и една снимка не съм си направила  blush , за срамотите, а преди време виках: трябва да документирам! То до скоро нямаше смисъл да се фотографирам, приличах просто на добре нахранено е лекинко преяло дете  funnytooth Сега сякаш малко взе да се пооформя тумбата. Трябва да хвана мъжа ми да ме щракне, защото сама нещо не го докарвам.

На мацките, които са имали проблеми с доктори и акушерки, пожелавам да намерите разрешение, че то е, меко казано, неприятно! В крайна сметка, нали им се доверяваме, уж да ни обясняват, да ни успокояват при нужда, а някои доФтори не знам защо са толкова пестеливи на добро отношение... хм! Ядосах се!  aggressive

При мен новини нЕма  nea Чакам 29.10., когато ми е часът за втората голяма фетална морфология. Нямам търпение да видим какви ги къдри дребосъкът вътре, а то трябва да е 3D, така че се вълнувам доста!  smile

Ина и аз не я виждам нещо напоследък... Дано се обади скоро!!!

Целувки на всички ви и повече положителни емоции!  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 05, 2010, 09:42:43 »

Здравейте мами!
Преси,честита годишнина!Много любов и много щастие ви пожелавам,в дом пълен с детски усмивки! give_rose Хубаво коремче си заформила  heart
Свилена,хайде покажи ни се и ти.
Сиси,радвам се за хубавите резултати от ЖК.

На мен Ина,сякаш не ми се губи-последният й пост в темата е от вчера сутринта.

Вчера много се вкиснах-връща се моята свеки от екскурзия до Турция!
И какво мислите ми носи-бебешки комплект-малка хавлийка,халатче,лигавник и хавлийка с качулка(тези дето ги препоръчват за новородени).Страшно неприятно ми стана и тя определено го усети.
Комплекта не е лош,но е адски непрактичен.Лигавника е с размер,подходящ за дете на 1 годинка,халата също.Малката хавлийка,не знам какво предназначение мога да й намеря,и остава другата с качулката.И това е купено от някакъв битак или магазин тип Метро....
Хавлията ми се стори една груба,не можах да си представя,да ползвам тези неща за бебо.
Нямам нищо против предварителното купуване на необходимото за детето,но това да е преди раждането.Какъв е смисъла да се купи още от сега,ами може би и раничка за училище да купим  angry Точно тези неща(дрешки,козметика) искам аз да ги избирам.
Знам,че го е купила с добро чувство жената,ама е действала импулсивно или под нечие внушение.Не е кой знае каква красота или нещо,което да не може да се купи от тук.
Яд ме е,защото е глупава покупка и тя ще се почувства зле като види,че не го харесвам и ползвам.
Станала съм твърде емоционална напоследък... cray
При вас така ли е?
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 05, 2010, 10:11:36 »

Диде, не се притеснявай и аз съм в такива емоционални дисбаланси.За щяло и не щяло мрън, та мрън  Girl_hide Поне на теб ти е купила, на мен ми предлагаше неща от пред 20 год. някакви плетени дрешки от племенницата й  no comment, ама какво да се прави  nea
Ние днеска бяхме на ЖК, гледахе бебчо, всичко му е ок, др месец ще ми правят изследвания за антитела, защото съм с отрицателен резос ф-р.
Ами това е от нас цунки на бебоците и повече положителни емоции  girl_in_love
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines